Soru tesol / tefl sertifika hakkında

Bu konuyu okuyanlar

emre22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhabalar tefl sertifikası alacağım bilgisi olan varsa tavsiyelerini alabilrim

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
hımm ielts veya toefl a gidiniz mi hocam , ben de bunu düşünmedim değil ama branş öğretmeniyim ...ieltse ac girdim de 5.5 geldi önce benim bunu halletmem gerekli galiba. iyi çalışmalar (ne tür sorularınız olduğunu yazın bence)

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
hımm ielts veya toefl a gidiniz mi hocam , ben de bunu düşünmedim değil ama branş öğretmeniyim ...ieltse ac girdim de 5.5 geldi önce benim bunu halletmem gerekli galiba. iyi çalışmalar (ne tür sorularınız olduğunu yazın bence)
aslında sen delta sertifikası almayı düşünebilirsin. Celta ve delta var tesol gibi ama deltayı sadece branş öğretmenleri alabiliyor. İzmir de International House var mesela arayıp danısabilirsin.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
aslında sen delta sertifikası almayı düşünebilirsin. Celta ve delta var tesol gibi ama deltayı sadece branş öğretmenleri alabiliyor. İzmir de International House var mesela arayıp danısabilirsin.
yok hocam ben burda kadroluyum fakat dubai ye gitmeyi düşünmüştüm ,onlarda ielts ac 6.0 istiyorlar. sebep de burda para kazanamıyoruz pek. Ama şunu da ekliyim benimki sadece bir düşünce şimdilik ..aralık gibi tekrar girmeyi planlıyorum ielts ac e.

6.0 alabilecegimi hatta zorlasam 6.5 ve belki üstü de mümkün gibi. başka diller de çalıştığım için şu an 6.0 ve üstü alırsam benim için yeterli

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
o dediğim sertifikalar ile anadili ingilzxe olmaya ülkelerde ingilizce dersi verebiliyorsun. Bİr yerde önüne geçecek sertifika almamak çünkü dil bölümlerinde bölüm mezunu olmak yurt dışında yetmiyor malesef

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
o dediğim sertifikalar ile anadili ingilzxe olmaya ülkelerde ingilizce dersi verebiliyorsun. Bİr yerde önüne geçecek sertifika almamak çünkü dil bölümlerinde bölüm mezunu olmak yurt dışında yetmiyor malesef
selam ,online mı bu dediğiniz program aceba , birde tesol/tefl yetkilileri ile görüştü yanlış hatırlamıyorsan yüz üzerinden 70 geçme notu (final) ve tesol tefl da online mümkün. birde burda kadroyu bırakıp (istifa etmek) ne kadar doğru bilemiyorum.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
online değil bu sertifikalarım amacı sınıf ortamında materyalleri kullanarak öğretme tekniklerini öğretiyorlar.. Celta için dil mezunu olmayada gerek yok 4 yıllık üniversite yetiyor.
Bİlgi için yukarıda dediğim kursu arayıp bilgi isteyin isterseniz. ( hocalar ingiliz )

Son mesajlar