Soru cs go engine error: cannot load corrupted map

Bu konuyu okuyanlar

Plavusan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cs go harita yükleme ekranından atıyor, akla gelebilecek neredeyse tüm yolları denedim, Sistem Rtx 3070 8gb laptop gpu, ryzen 9 5900hx. Bir videoda amd yazılımı üzerinden grafik ayarlarına gelip gpu workload seçeneğini grafiğe almayla ilgili bir video gördüm. Bu şekilde sorun çözülüyormuş. Fakat bende o ayar gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Dosyaları doğruladınız mı?

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Dosyaları doğruladınız mı?
Dosya doğrulama işe yaramıyorsa, steam üzerinden oyunun yerel dosyalarına göz at seçeneğiyle CS GO'nun yüklü olduğu klasörü açın ve "csgo" klasörü altındaki "maps" klasörünü manuel olarak silip tekrar doğrulama yapın. Bu şekilde tüm haritalar sıfırdan indirilir ve sorun çözülür diye düşünüyorum.

Plavusan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dosya doğrulama işe yaramıyorsa, steam üzerinden oyunun yerel dosyalarına göz at seçeneğiyle CS GO'nun yüklü olduğu klasörü açın ve "csgo" klasörü altındaki "maps" klasörünü manuel olarak silip tekrar doğrulama yapın. Bu şekilde tüm haritalar sıfırdan indirilir ve sorun çözülür diye düşünüyorum.
hocam onu da denedim maalesef o da olmadı. Bilgisayarı formatlayıp windows 10 a geçersem sorunum düzelir mi

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
hocam onu da denedim maalesef o da olmadı. Bilgisayarı formatlayıp windows 10 a geçersem sorunum düzelir mi
Windows 11 sorun çıkarıyor olabilir çok yeni bir sistem çünkü, çözüleceğinden emin değilim ama Windows 10 ile denemeye değer bence.