Miui 13.0.9 güncelleme sonrası.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Radyo çalışmıyor. Bu adamlar ne zaman düzelicek be? Cihaz RN-10 128gb.

Sizde nasıl durum?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Radyo çalışmıyor. Bu adamlar ne zaman düzelicek be? Cihaz RN-10 128gb.

Sizde nasıl durum?
Her yeni güncellemede Xiaomi yeni bir sorun doğuruyor,telefonlar kasıyor,kasti yavaşlatılıyor bence. Şu an ben de redmi note 10 kullanıyorum en son sürüme güncel ve radyoda herhangi bir problem yok,sadece ciddi bir problemim var o da bazen kamerada video çekerken veya fotoğraf çekerken donuk çekiyor. Bu versiyonda kamerayı pek kullanma fırsatı bulmadım ama belki de düzeltmişlerdir bilmiyorum.. Ben en sorunsuz sürümü cihaza flaşlayarak kullanıyorum, şu anki en güncel sürümü flaşlamanızı ondan sonra da elinizden geldiği kadar güncellememenizi tavsiye ederim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Her yeni güncellemede Xiaomi yeni bir sorun doğuruyor,telefonlar kasıyor,kasti yavaşlatılıyor bence. Şu an ben de redmi note 10 kullanıyorum en son sürüme güncel ve radyoda herhangi bir problem yok,sadece ciddi bir problemim var o da bazen kamerada video çekerken veya fotoğraf çekerken donuk çekiyor. Bu versiyonda kamerayı pek kullanma fırsatı bulmadım ama belki de düzeltmişlerdir bilmiyorum.. Ben en sorunsuz sürümü cihaza flaşlayarak kullanıyorum, şu anki en güncel sürümü flaşlamanızı ondan sonra da elinizden geldiği kadar güncellememenizi tavsiye ederim.
Abi işte kamerada fotoraf modunda donmalar var. Can sıkıcı durum.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Abi işte kamerada fotoraf modunda donmalar var. Can sıkıcı durum.
Bir sonraki telefon alışımda direk apple ekosistemine geçeceğim.Bıktım usandım valla ): telefonum iyi,fakat şu lanet yazılıma zerre önem vermiyorlar.Üret-sat-yavaşlat-yenisini aldır mantığıyla üretiyorlar.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Bir sonraki telefon alışımda direk apple ekosistemine geçeceğim.Bıktım usandım valla ): telefonum iyi,fakat şu lanet yazılıma zerre önem vermiyorlar.Üret-sat-yavaşlat-yenisini aldır mantığıyla üretiyorlar.
Yavaşlatma bence yapılmıyor. Her bellek farketmez hangi cihaz olursa olsun. Fazlaca veri yazıp silerseniz resim müzik program vs telefon yavaşlamaz bellek ömrü azalır.

Bilgisayardakı Ssd gibi düşünebilirsin. Keşke telefon belleklerin SD kart gibi yapsalar. Bellek yüzünden telefon kullanılamaz hale geldiğinde değiştirelim.

Yaparlar mı? tabiiki hayır. Ekmeklerinden olurlar.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
BSG'nin Google Kamera portunu deneyin derim.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bende 13.0.1 var. Mi note 10 pro herhangi bir sorun yaşamıyorum. Öncesinde avrupa rom basmıştım. Üstüne de güncelleme aldı. Gayet akıcı güzel.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Bende 13.0.1 var. Mi note 10 pro herhangi bir sorun yaşamıyorum. Öncesinde avrupa rom basmıştım. Üstüne de güncelleme aldı. Gayet akıcı güzel.
Akıcı olmasına akıcı ama foto kamerası can sıkıyor.
Video modu varya 60 fps 4k ona geçiyorum kaymak gibi görüntü veriyor.
Geriye foto moda geçiyorum kastır babam kastır.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ne kadar kuruş, o kadar köfte. Redmi ile Mi arasında fark var. Ben Mi 10T Lite kullanıyorum. MIUI 13 yüklü ve telefon on numara, beş yıldız çalışıyor.

Lakin nasip olursa inşallah Poco F4 GT almayı düşünüyorum.

Xiaomi candır, gerisi heyecandır. ?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
BSG'nin Google Kamera portunu deneyin derim.
Denedim hocam,fakat birkaç kez acil video çekmem gerekirken uygulama açılmadı,baya siyah ekranda bekletti bende sildim.Bsg+pixel custom romuyla da kullandım fakat mi kamerası kadar beğenmedim

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Denedim hocam,fakat birkaç kez acil video çekmem gerekirken uygulama açılmadı,baya siyah ekranda bekletti bende sildim.Bsg+pixel custom romuyla da kullandım fakat mi kamerası kadar beğenmedim
8.1 sürümünde o sorun var. Android 12 kullanıyorsanız 8.4 sürümünü kullanın. O sorun düzeltilmiş.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Xiaomi ve ucube yazılımı ??
Adamlar şu yazılımı düzeltse ortada Samsung Apple Sony bırakmayacak ama hala gün aşırı 50 model çıkarıyor.

12 isimli aile, note ailesi sadece bu iki modeli sunup buna yüklenseler poco redmi isimlerini bırakıp, 1. Firma olabilirler.

Son mesajlar