Haber Yeni asgari ücret belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı.

Bu konuyu okuyanlar

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
Jelibon rezervine hayatımda attığım en sağlam kahkahalardan birini attım. Gündemi takip etmediğimden daha yeni haberim oluyor fakat Melih Gökçek'in ne kadar sağlam bir komedyen olduğunu bilmeyen yoktur.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
Zam değil enflasyon farkı ?

Zam böyle birşey değil

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Millete ve halka hizmetkâr olamayan insanların sonu hüsrandır ancak insanlar kimi hak ediyorsa onun tarafından yönetilir yani suç sadece hükümette değil insanlarda da var 10 bin tl ye telefon alıp hayat pahalı diyenlere inanmıyorum ı Phone olmuş 30 bin 40 bin peki bunu alıpta hayat pahalı demek vicdana sığar mı gelelim togg ye yerli üretim olsun ama kaliteli olsun çöp olursa ona para vermem çöp ürüne milyonlarca para verene akıllı insan denmez ahmak insan denir gelelim asgari zamma zam güzeldir ancak diğer ürünlere de zam gelecekse bu zammın ne anlamı kalır ortadaki ekonomik istikrarsızlığı kaldırın 2 günde bir una şekere zam yapmayın yapılacak en büyük hizmet bu olur şu ülkede takdir ettiğim en güzel hizmet savunma sanayi ve şehir hastaneleridir onun dışında AKP bozuldu kendi seçmeni bile ne yazıkki memnun değil bindik bir alamete gedeyoz gıyamete bakalım akıbet ne olacak
Ben kendi seçmeniyim ve memnunum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
Ben kendi seçmeniyim ve memnunum
Seçimden sonra görecez, sinekkaydı traş ve taşlı yüzüksüz elleriniz vag grubu araçsız beyaz gömlek siyah pantolonsuz halinizle, bu +9 itemlerin hepsini iptal edeceksiniz.

Emekli ak partili mod on

Yeni gelen hükümete;

Yauwww başganım biz ah bardi yi aslında hiç sevmedik aslında ama işte yapacakh birjey yohh o dönemde verdik, ah bardiden siz kurtardınız bizi cohh deşekkürler yauww başganım bu arada bizede bir mevki oda varmı be başganım Bi siyah cakarlı 2.0 ti Di ay bazat aldır Bi yat Bi kat istediğin trollüğü yaparız indernedde

Emekli ak partili mod off

Edit: özetle memnun olduğunuz şey Tayyip AKP din İslam değil, para güç mevki gücün verdiği hunharca eğlence kibir ego, bunu sunacak her partiye sevginiz sonsuz ateist biri gelsin bu şartları sunsun kabulsünüz Yeterki sunsun Tayyip ne Allahın oğlu ne Peygamber torunu nede bir melek hiçbiri değil etten kemikten ölümlü bir canlı hepsi bu
O yüzden

"atma recep din kardeşiyiz"
Çıkarınız doğrultusunda Tayyipçisiniz hatta ismini bile söylemeye gerek yok falanca hükümetçisiniz

Son düzenleme:

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Seçimden sonra görecez, sinekkaydı traş ve taşlı yüzüksüz elleriniz vag grubu araçsız beyaz gömlek siyah pantolonsuz halinizle, bu +9 itemlerin hepsini iptal edeceksiniz.

Emekli ak partili mod on

Yeni gelen hükümete;

Yauwww başganım biz ah bardi yi aslında hiç sevmedik aslında ama işte yapacakh birjey yohh o dönemde verdik, ah bardiden siz kurtardınız bizi cohh deşekkürler yauww başganım bu arada bizede bir mevki oda varmı be başganım Bi siyah cakarlı 2.0 ti Di ay bazat aldır Bi yat Bi kat istediğin trollüğü yaparız indernedde

Emekli ak partili mod off

Edit: özetle memnun olduğunuz şey Tayyip AKP din İslam değil, para güç mevki gücün verdiği hunharca eğlence kibir ego, bunu sunacak her partiye sevginiz sonsuz ateist biri gelsin bu şartları sunsun kabulsünüz Yeterki sunsun Tayyip ne Allahın oğlu ne Peygamber torunu nede bir melek hiçbiri değil etten kemikten ölümlü bir canlı hepsi bu
O yüzden

"atma recep din kardeşiyiz"
Çıkarınız doğrultusunda Tayyipçisiniz hatta ismini bile söylemeye gerek yok falanca hükümetçisiniz
Bizim varlığımız babamızdan kalma Tayyip'ten değil benim baba 74 yaşında bunu kazanmak için

Sol elinde 3 parmak yok çalışmaya devam etti.
Beli ameliyatlı çalışmaya devam etti
Ayağı ameliyatlı çalışmaya devam etti
Dizi ameliyatlı çalıştı.
Beyin kanaması geçirdi çalıştı
Şeker var
Tansiyon var
Guatr var
Karaciğer yağlanması var.
Kolesterol var.

Ben bu işi büyütmek uğruna günde 15 km yürüyüp arsa aradım. Biz anlımızın teriyle bir yere geldik yalakalıkla değil!

Kışın Benim kiracımın kombisi bozulmuş aradı.Yapalım dedim yarın usta gelir dedim.Bugün gönder dedi.Dedim servis yarına gün verdi.Bugün dediysem bugün gönderin babanın hayırına mi para veriyorum dedi.

Dedim.boşalt evi verdiğin 3 kuruş paraya babamın adını koyarsan evi altınla doldursun benim gözümde değil dedim.

Aynı hesap sanada geçerli.verdiğin 3 kuruşluk Oya benim anlımın terini katma Ben kimsenin yalakası değilim.Gözümde 1 kuruşluk değerin kalmadı!

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
Bizim varlığımız babamızdan kalma Tayyip'ten değil benim baba 74 yaşında bunu kazanmak için

Sol elinde 3 parmak yok çalışmaya devam etti.
Beli ameliyatlı çalışmaya devam etti
Ayağı ameliyatlı çalışmaya devam etti
Dizi ameliyatlı çalıştı.
Beyin kanaması geçirdi çalıştı
Şeker var
Tansiyon var
Guatr var
Karaciğer yağlanması var.
Kolesterol var.

Ben bu işi büyütmek uğruna günde 15 km yürüyüp arsa aradım. Biz anlımızın teriyle bir yere geldik yalakalıkla değil!

Kışın Benim kiracımın kombisi bozulmuş aradı.Yapalım dedim yarın usta gelir dedim.Bugün gönder dedi.Dedim servis yarına gün verdi.Bugün dediysem bugün gönderin babanın hayırına mi para veriyorum dedi.

Dedim.boşalt evi verdiğin 3 kuruş paraya babamın adını koyarsan evi altınla doldursun benim gözümde değil dedim.

Aynı hesap sanada geçerli.verdiğin 3 kuruşluk Oya benim anlımın terini katma Ben kimsenin yalakası değilim.Gözümde 1 kuruşluk değerin kalmadı!
Hayatın böyle, mazot 30₺, marlboro 30₺, yağ 200₺, şehir değiştirmek için otobüs 390₺ ve memnunsun!

Oldu başka?

Dediklerinin biri yalan, ya anlattığın hayat yalan yada memnunluğun yalan, hangisi yalan?

Memnunum sözlerini git kıraathane de kahverengi kumaş pantolonlu dirseğe kadar gelen kereli kısa kollu gömlekli 60 yaş dayılara anlat onlar inansın memnunluğa ekonominin iyi olduğuna, ama burada ekmek çıkmaz sana.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Önemli olan maaşların yükselmesi değil, ürünlerin fiyatlarının düşmesidir.
Önemli olan ürünlerin ucuzlaması da değildir. Önemli olan Türk Lirası'nın değerli hâle gelmesidir. Paramızın üzerinde Atatürk resmi olması dışında hiçbir kıymeti yok ne yazık ki.

smith.d

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Önemli olan ürünlerin ucuzlaması da değildir. Önemli olan Türk Lirası'nın değerli hâle gelmesidir. Paramızın üzerinde Atatürk resmi olması dışında hiçbir kıymeti yok ne yazık ki.
Bide para banknotlarimizin tasarımı çok iyi.