telefon önerilerinizi bekliyorum :)

Bu konuyu okuyanlar

orhanalgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle selamlar telefon almak için fikrinize ihtiyacım var. Kamera ve oyun oynatması için bu 4 telefon arasında kaldım veyahut sizin önerileriniz var mı. Şimdiden teşekkür ederim

iphone 11
iphone se 3.nesil
samsung s21 fe
samsung s22

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
İşlemci olarak; iPhoe SE (3. Nesil), iPhone 11'e göre daha iyi. Pil özellikleri hemen hemen her ikisinde de aynı. Kamera ve ekran olarak ise iPhone 11 daha iyi. S22'de, bence Samsung'un en başarılı telefonlarından biri.

Senin, bir telefondan beklentin ne?

Alacağın telefonda; kamera, ekran, pil gibi özellikler arıyorsan ? iPhone 11
Bu özellikler bir alt segment olabilir ama işlemci önemli diyorsan ? iPhone SE (3. Nesil)
Bu ikisinin arasında bir telefon olsun ama Android olsun dersen ? Samsung s22

Fiyat/performans olarak bu dördü arasında en iyisi Samsung s22 bence.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
öncelikle selamlar telefon almak için fikrinize ihtiyacım var. Kamera ve oyun oynatması için bu 4 telefon arasında kaldım veyahut sizin önerileriniz var mı. Şimdiden teşekkür ederim

iphone 11
iphone se 3.nesil
samsung s21 fe
samsung s22
Se 3 ile S22 nin üstünü çiz.Bir tanesinde eski tasarım ve mobil veride yetersiz kalan batarya;Bir tanesinde Samsung imzalı aşırı ısınan ve anormal derecede pil tüketen sorunlu Snapdragon 8 gen 1 var.Kamera ve oyun için 11 mi yoksa S21 Fe mi? İki cihazda her iki unsur için mutlu eder.Sosyal medyada instagrama video atıyorsan 11; sosyal medyayla fazla takılmam arada fotoğraf atarım diyorsan S21 Fe almanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci olarak; iPhoe SE (3. Nesil), iPhone 11'e göre daha iyi. Pil özellikleri hemen hemen her ikisinde de aynı. Kamera ve ekran olarak ise iPhone 11 daha iyi. S22'de, bence Samsung'un en başarılı telefonlarından biri.

Bu özellikler bir alt segment olabilir ama işlemci önemli diyorsan ? iPhone SE (3. Nesil)

Dördü arasında en iyisi S22? Sorunlu işlemcisiyle mi? Yoksa berbat batarya performansıyla mı?

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
S22 işlemci olarak Snapdragon 8 gen 1 kullanıyor bu işlemci çok hızlı bir işlemci ve bu hızının üzerine 120 hrz bir ekran hızı daha sunuyor.

Pili bence yeterli 2 aydır kullanıyorum herhangi bir pil sorunu yaşamadım.

Herhangi bir sorunlu işlemcisi yok gözün kapalı al kardeşim.

İphone 11 en fazla 3 yıl güncelleme alır çünkü eskidi 2 yıl evvelki model.

İphone SE çok eski

S21 FE yine aynı şekilde en fazla 3 yıl güncellenir

S22 samsung 4 yıl stabilize güncelleme garantisi veriyor.

S22 daha uzun ömürlü

Kamera ve oyun için S22 seni üzmez gayet iyi kamera ve oyun performansı var.

Onur1955

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İphone 11 ahım şahım bir kamerası yok, 12'den sonra biraz daha toparlandı. Ayrıca 11'in ekranı lcd, ve çözünürlük olarak daha düşük. Ama sosyal medya için instagramın apple ile anlaşması var.

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90

Ekran için iphone 11 demeseydiniz haklıydınız ekrana iphone 11 diyince patladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazların hiçbiri üzmez ama samsung ısınıyor şimdi olmasa bile en geç 2 seneye ısınma problemleri batarya problemleri karşılıyor sizi iPhone alın rahatınıza balın iPhone 11 almayın önermem ekranı biraz kalitesiz bence iphone 12 gayet iyi bir seçim olur sizin için para sıkıntınız yoksa ekran boyutu sıkıntı değilse se 3.nesil alın en az 6 sene kullanır rahatınıza bakarsınız.