Bu konuyu okuyanlar

Bor4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazım S9 cpu kullanımı genelde %100 ve cihazın aşırı ısınmasına sebep oluyor telefona root atıp CPU kullanımını düşürebilirim ama brick olursa diye korkuyorum.

Fakat 2 buçuk saat ekran süresi alıyorum bazen alamıyorum bile bataryada ısınıyor halbuki geçen hafta deji batarya taktık yardım ederseniz çok sevinirim.

Bu arada sorun microG de değil onu sildim bir kaç gün öyle denedim ve sonuç değişmedi.

Hard reset yapıcam bir iki gün içinde arka planda çalısan trojan falan varsa diye yazılımda sorun olduğunu sanmıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220528-173911_Cpu Monitor.jpg
    Screenshot_20220528-173911_Cpu Monitor.jpg
    76.5 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20220528-173911_Cpu Monitor.jpg
    Screenshot_20220528-173911_Cpu Monitor.jpg
    76.5 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20220516-095457_Device care.jpg
    Screenshot_20220516-095457_Device care.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 57

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
2 saat ekran süresi şaka gibi.Ojinal pil taktıktan sonra cihazı sıfırlamak yeterli olacaktır.Aşırı az bir ihtimalde olsa entegre arızası olabilir.Bu arıza iphone modellerinde sıkça rastlansada android te daha denk gelmedim.Temelde cihazı kullanmasan dahi pilinin boşalmasına neden olur bu arıza.İphone 5s de u2 entegre arızası diye geçer.Arkadaşımda s9+ var,pili hiç değişmedi,ona rağmen sizin cihazdaki anormalliklerin hiçbiri yok.Orjinal yazılım kullanmaya özen gösterin.Bedava hiçbir şey yoktur,apk v.b paketler kurmaktan kaçının.İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 saat ekran süresi şaka gibi.Ojinal pil taktıktan sonra cihazı sıfırlamak yeterli olacaktır.Aşırı az bir ihtimalde olsa entegre arızası olabilir.Bu arıza iphone modellerinde sıkça rastlansada android te daha denk gelmedim.Temelde cihazı kullanmasan dahi pilinin boşalmasına neden olur bu arıza.İphone 5s de u2 entegre arızası diye geçer.Arkadaşımda s9+ var,pili hiç değişmedi,ona rağmen sizin cihazdaki anormalliklerin hiçbiri yok.Orjinal yazılım kullanmaya özen gösterin.Bedava hiçbir şey yoktur,apk v.b paketler kurmaktan kaçının.İyi forumlar.
batarya değişiminden sonra ekran süreniz dahada azaldıysa sorunu pil değişiminde arayın,bu denli düşük ekran süresine gelmenizde ki süreci iyi analiz ederseniz problemi tespit etmeniz kolaylaşır.

Bor4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

batarya değişiminden sonra ekran süreniz dahada azaldıysa sorunu pil değişiminde arayın,bu denli düşük ekran süresine gelmenizde ki süreci iyi analiz ederseniz problemi tespit etmeniz kolaylaşır.
yok batarya degisiminden öncede böyleydi ben sorun bataryada diye zannettim fakat öyle değilmiş ama yinede yeni batarya takmak daha iyi oldu