Soru Modem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EZ358

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Kullanmakta olduğum modem internet kesintisinden dolayı yandı. Acilen güzel bir modem almalıyım. Evde kullanacağım. Çok harika bir şey olmasına gerek yok. 600 TL altı bir şey arıyorum. Xiaomi' nin şu modeli hoşuma gitti. Modemden pek anlamıyorum. O yüzden sizlerden yardım istiyorum. Sizce güzel midir? Ömrü nasıldır? Veya sizin önerebileceğiniz modeller varsa paylaşırsanız sevinirim.

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
İki konuya değinmem gerekiyor. Eğer elektrik kesintisinden modeminiz yandıysa hasar ekspertizleriyle iletişime geçmenizi öneririm. Önereceğim modemde tenda v1200 olur. 600 TL bandında. 1200 Mpbs'ye kadar internet sağlayabiliyor. Şahıs olarak kullanmadım ama sizin için araştırma yaptım. Umarım işinizi görür.

EZ358

Asistan
Reaksiyon puanı
106
İki konuya değinmem gerekiyor. Eğer elektrik kesintisinden modeminiz yandıysa hasar ekspertizleriyle iletişime geçmenizi öneririm. Önereceğim modemde tenda v1200 olur. 600 TL bandında. 1200 Mpbs'ye kadar internet sağlayabiliyor. Şahıs olarak kullanmadım ama sizin için araştırma yaptım. Umarım işinizi görür.
Çok teşekkür ederim. Evet, Türk Telekom'dan geldiklerinde modemimin yandığını söylediler.