Soru Google Adwords Reklam Verirken Bir Sorun Yaşıyorum [Kötü Amaçlı Yazılım] Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wemod.store

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu konu hakkında gerçekten bilgisi olan biri yazabilirse gerçekten çok yararlı olabilir.

r55otxh.png

Web sitemizi google reklama sokarak sitemizin indexlenmesini ve trafiğini yükseltmeyi hedefliyoruz ama ne yaparsak yapalım
Google Ads Reklam Hatası [Kötü Amaclı Yazılım] Bulundu Uyarısı ile reklama engel oluyor.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Telif hakkını zedeleyen konularla alakalı hiçbir soruna yardım etmiyoruz.

12. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez, hile) link verilmesi,sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Forumda korsan yazılım,oyun vb. hakkındaki teknik sorunlar hakkında yardım istemek yasaktır. Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır. Online oyunlarda ban hakkında çözüm, rehber vb. konular açmak, bu tür sorunlar hakkında yöntem vb. gibi bilgiler vererek yardım etmek yasaktır. Telif hakkını zedeleyen herhangi bir program veya bu programların paylaşıldığı site ve forumlarla alakalı sorunlar için yardım istemek yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...