6s plus kaç yıl daha gider?

Bu konuyu okuyanlar

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
arkadaşalar merhaba iphone 6s plus için 400 tl masraf ettim fujimax 3810 mAh batarya(220tlsi bu) ve ön kameranında içinde yer aldığı iç mikrofon flexlerini ve hoparlörü değiştirdim sizce ettiğim masrafa değer mi bu telofonu sosyal medya ve online alışveriş uygulamaları vs için kullanıyorum.Oyun oynamıyorum yani. sizce beni kaç yıl daha götürür ben 2 diye tahmin ediyorum?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Oyun oynasan da oynayamazsın zaten :D Oynatmaz daha doğrusu ben de 6S kullanıyorum. Valla bir sonraki güncellemede biz yokuz. Artık gerisi uygulamaların elinde. Kim ne zaman güncelleme desteğini keserse o zaman patladığımızın resmidir :)

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
bence 2-3 yıl.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Oyun oynasan da oynayamazsın zaten :D Oynatmaz daha doğrusu ben de 6S kullanıyorum. Valla bir sonraki güncellemede biz yokuz. Artık gerisi uygulamaların elinde. Kim ne zaman güncelleme desteğini keserse o zaman patladığımızın resmidir :)
hocam konuyla alakasız ama uygulama desteğini niçin kesiyorlar acaba?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Firmalar yeni telefona yönlendirmek için bu yolu seçiyor. Atıyorum senin telefondan anladığın tek şey Instagram ve Twitter. Başka bir şey için kullanmıyorsun telefonu. O uygulamalar desteğini çekince ne yapacaksın ? Yeni telefon alacaksın.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
hocam konuyla alakasız ama uygulama desteğini niçin kesiyorlar acaba?

Graveworm kardeşim işin esas kısmını görünmeyen arka planını yazmış,işin görünen kısmındada uygulamalar yeni bir çok özellikle uygulamalarını geliştiriyor ios sürümün düşükse uygulama kasacaktır.Donan bir whatsappdansa eski sürüm bir whatsapp daha iyidir marka değerim isimim zedelenmez diye düşünüyorlar​

AlpKutay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ios 16 desteği almayacağı söyleniyor o yüzden tahmini 2 yıl kadar gidecektir.

• Beğen
Reactions: Mly