Yardım Youtube videom nasıl olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bence nerede ise tek handikapın videonun dik formatta olması. Yatay olsa daha iyi olur.

Furkann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence nerede ise tek handikapın videonun dik formatta olması. Yatay olsa daha iyi olur.
Yorumun için çok teşekkür ederim. Dediğin şey ise doğru, lakin bilgisayardan dolayı böyle oldu =) buraya destek bulmak adına videolarımı göndermek istiyorum izlenmelerim çok düşük destek olur musunuz?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Çok iyi. İzniniz varsa daha yeni açtığım Instagram sayfamda paylaşmak isterim? (Size ait olduğunu belirterek).

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Öyle çokta yorum yapılabilecek bir şey yok. Kesme biçme işlemi yapılmış. Size tavsiyem videodaki geçişleri arkadaki müziğin patlama noktalarına göre ayarlayabilirsin.

güç düğmesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Christano Ronaldo süüü akımından gına geldi izlemedim videonu ama umarım süüü içermiyordur.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Arkadaşlar videoyu Instagramdan paylaştım arkadaştan izin alarak. Şuan 127 beğeni civarında 30 dakika geçti. Hesabın adı: @forzafenerimmm.

güç düğmesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Birde benim konumu paylaşır mısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen paylaş çünkü hiç cevap gelmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:(

Furkann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yani güzel olmuş yükselmen için baya emek harcaman gerekiyor bu işi yapan bir sürü kişi var ve hepsinin önüne geçmek için sürekli video hazırlaman lazım
Hocam günde 2 video atmak derdindeyim. İstikrarlı devam etmek istiyorum seviyorum bu olayı. Kolay değil hiçbirşey bunun da farkındayım. Buraya hergün atmaya çalışıp sizlerin de yardımını isteyeceğim izninizle =)

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Hocam günde 2 video atmak derdindeyim. İstikrarlı devam etmek istiyorum seviyorum bu olayı. Kolay değil hiçbirşey bunun da farkındayım. Buraya hergün atmaya çalışıp sizlerin de yardımını isteyeceğim izninizle =)
Hocam benim iznim pek bir işe yaramaz hatta hiçbir işe yaramaz yönetimde değilim bu konunun altından yeni konu açmadan yapabilirsiniz diye düşünüyorum
Rakiplerine bak onlar ne kadar eşit yapıyor sen onlardan 1 fazla yap YouTube otomatik olarak onerilenlere çıkarabiliyor