Öneri Pc önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yapışkan tuş

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar ben pc alacağım fakat istediğim özelliklrrde bulamıyorum pc de toplayamıyorum bana r5 1600 işlemcili 8 gb ddr4 2666 mhz ram ve readon hd 7870 kartlı bir pc önerebilirmsiniz hdd ve ssd önemli değil onları sonra çözerim ve 4 gb ram li pcde alırım sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartsız da olur ama anakartı hd 7870'i desteklesin yeter bana

Mr. Doge

...
Reaksiyon puanı
363
Arkadaşlar ben pc alacağım fakat istediğim özelliklrrde bulamıyorum pc de toplayamıyorum bana r5 1600 işlemcili 8 gb ddr4 2666 mhz ram ve readon hd 7870 kartlı bir pc önerebilirmsiniz hdd ve ssd önemli değil onları sonra çözerim ve 4 gb ram li pcde alırım sorun yok

Ekran kartsız da olur ama anakartı hd 7870'i desteklesin yeter bana
Bunlarla ilgili bir şeyler söyleyeyim:
* İşlemci R5 1600 AF olursa daha iyi olabilir.
* AMD işlemciler için 2666MHz çok az bir RAM frekansıdır ve önerim en az 3000MHz bir RAM'dir.
* Radeon HD 7870 bu sistemde çok büyük ihtimalle darboğaz yapar ve ayrıca bir AMD işlemcinin sonunda G harfi yoksa o işlemcide entegre GPU yoktur.
* Hazır kasa PC çok önermem. Toplama kasa PC, doğru toplanırsa hazır kasa PC'lerden daha güvenilir olabilir.

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078

Yapışkan tuş

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Bunlarla ilgili bir şeyler söyleyeyim:
* İşlemci R5 1600 AF olursa daha iyi olabilir.
* AMD işlemciler için 2666MHz çok az bir RAM frekansıdır ve önerim en az 3000MHz bir RAM'dir.
* Radeon HD 7870 bu sistemde çok büyük ihtimalle darboğaz yapar ve ayrıca bir AMD işlemcinin sonunda G harfi yoksa o işlemcide entegre GPU yoktur.
* Hazır kasa PC çok önermem. Toplama kasa PC, doğru toplanırsa hazır kasa PC'lerden daha güvenilir olabilir.
Peki darboğaz için nasıl bir sistem önerebilirsin

B450M almak isterse buradan alsın şuan indirimde.
Ben şimdi almayacağım 6 ay sonra için sadece model yeterli

7870 ancak 2.elde satılıyor.İşemci ve anakart sıfır zaten bulunuyor.Sadece ucuz bi anakart derseniz şunu öneririm.
Yaşım küçük olduğu için babam izin vermez ve konuya tam hakim değilim bizim aile öyle bir aile ki online alışverişi bile zar zor izin verir ama bilgisayarcıya güvenir

7870 ancak 2.elde satılıyor.İşemci ve anakart sıfır zaten bulunuyor.Sadece ucuz bi anakart derseniz şunu öneririm.
Yaşım küçük olduğu için babam izin vermez ve konuya tam hakim değilim bizim aile öyle bir aile ki online alışverişi bile zar zor izin verir ama bilgisayarcıya güvenir

5000 tl

Bütçe 1500

Ben bi yazamadım gitti bütçem 5000 2 saattir yalnış yazıyorum

Dostlar siz bana işlemcisiz ve ekran kartsız pc önerebilirmisiniz büyük ihtimalle böyle bişey yok ama

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
Dostlar siz bana işlemcisiz ve ekran kartsız pc önerebilirmisiniz büyük ihtimalle böyle bişey yok ama
Bir bilgisayarın işlemcisiz olması mümkün değil. Aslında teknik olarak ekran kartsız olmasıda mümkün değil apu sistemde işlemciye entegre ekran kartını kullanıyorsun.

Mr. Doge

...
Reaksiyon puanı
363
Peki darboğaz için nasıl bir sistem önerebilirsin

Ben şimdi almayacağım 6 ay sonra için sadece model yeterli

5000 tl

Bütçe 1500

Ben bi yazamadım gitti bütçem 5000 2 saattir yalnış yazıyorum

@kerlembit'in dediği gibi bilgisayarların işlemcisiz çalışması mümkün değil. Ama 5000TL'ye güzel bir APU sistem toplayabilirsiniz.

Son mesajlar