Soru Sıkı Tutunun Düşüyoruz!!

Bu konuyu okuyanlar

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Aslında bugün sahada bence güzel bir oyun vardı ancak Trabzonspor bu sene baya iyi ve oyunu sizin yarı sahaya yıkınca hakları olan galibiyet için golleri de buldular .
Genel olarak hocanın takımı düzelteceğini sanıyorum ancak 1-2 hafta sıkıntılı geçebilir

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Aslında bugün sahada bence güzel bir oyun vardı ancak Trabzonspor bu sene baya iyi ve oyunu sizin yarı sahaya yıkınca hakları olan galibiyet için golleri de buldular .
Genel olarak hocanın takımı düzelteceğini sanıyorum ancak 1-2 hafta sıkıntılı geçebilir
2 tane bireysel hatadan gol yedik mac trabzonun hakki degildi beceriksiz oyuncular yuzunden yenildik.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Avrupa da başarılı olup ligde kümeye oynuyoruz cidden çok ilginç

Eminkrkt

Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Reaksiyon puanı
7,999
Bn sahsim adina o zamanda gülmedim ama bizim taraftarlardan gülen coktu allah ali koca gülenleri burak elmasla sinadi
Şahsi fikrim oyuncu hatalarından ziyade hakem hataları yüzünden bu durumda Galatasaray. Tamam Galatasarayı çok sevmem zaten önceden de sizinle tanışıklığımız var biliyorsunuzdur fakat bu sezon gerçekten böyle olmamalıydı. Oyuncular evet istenen düzeyde oynayamıyor basit hatalar yapıyor ama sezon başından beri bir sürü penaltısı , kartı verilmedi galatasarayın.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Galatasaray yöneticileri bu hafta içinde burak elması erken seçim için ikna etmeye çalışacak mış erkek seçim olursa muhtemel adaylar dursun Özbek metin ozturk ve fatih terim miş

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Şahsi fikrim oyuncu hatalarından ziyade hakem hataları yüzünden bu durumda Galatasaray. Tamam Galatasarayı çok sevmem zaten önceden de sizinle tanışıklığımız var biliyorsunuzdur fakat bu sezon gerçekten böyle olmamalıydı. Oyuncular evet istenen düzeyde oynayamıyor basit hatalar yapıyor ama sezon başından beri bir sürü penaltısı , kartı verilmedi galatasarayın.
Galatasarayı sevmeyebilirsin ben fenerbahceyi seviyorum ligde birinden biri olmasa bu ligin tadi cikmaz Rahat 10 macimiz belki daha fazla hakem hatalari yüzünden gitmistir bu sene ulu orta dograndik.bizimkilerin sesi cikmadi Oyuncular resmen döökuluyor sezon basindan kadro planlamasi yanlisti..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galatasaray yöneticileri bu hafta içinde burak elması erken seçim için ikna etmeye çalışacak mış erkek seçim olursa muhtemel adaylar dursun Özbek metin ozturk ve fatih terim miş
Fatih terim olmasin bu takim onun ve burak elmas yuzunden bu halde dursun ozbek bile hepsinden iyidir onun aldigi oyuncularla 2 sene sampion oldu terim

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
O çöpleri aldıran Fatih terimdir.Fatih terimle bu sezona başlayan Burak Elmas da en az Fatih terim kadar suçludur.
Çok doğru kesinlikle katılıyorum

1. Yarı ortada bir oyun vardı
2. yarı maç net trabzonun hakkıydı ve aldılar da
Maci bi daha izle derim 1. Yari Trabzon orta sahayi gecemedi! 2.yari tamamen bireysel hatadan yenildik 2 yari ortada gecti.

Eminkrkt

Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Çok doğru kesinlikle katılıyorum

Maci bi daha izle derim 1. Yari Trabzon orta sahayi gecemedi! 2.yari tamamen bireysel hatadan yenildik 2 yari ortada gecti.
1. Yarıya birşey demem ama 2. Yarıda üstün oynayan bir Trabzon vardı ve bunun sonucunda bireysel hatalarla gol buldular

Eminkrkt

Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Ikinci yari bizde atak yaptik kalecileri net toplar cikardi ugurcan olmasa skor farkli olurdu
Evet dediğiniz gibi sizinde güzel ataklarınız vardı ama Uğurcana helal olsun baya iyi kurtarışlar yaptı

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Bir Fenerbahçeli olarak söylemem lazım ki GS iyi oynadı. Ancak takımda özgüven sıfır değil eksi şu anda. Çok panik yaptılar. Bir de Uğurcan faktörünü koymak lazım. Bence Türkiye'nin en iyisi şu anda.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Yıllardır Galatasaraylı olan arkadaşım artık Galatasaraylı değil. O derece bi' nefret ve utanç var.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Vallahi çok açık şike davasından beri Türk futbolunu el birliği ile rezil etmiş durumda kulüp yöneticileri, federasyon, iktidar...

Zaten bakıyorum İngiltere'de oynanan futbol ise burada oynanan nedir ?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Galatasaray, Trabzonspor maçında iyi oynadı, onun dışında sürünüyorlar. Tüm rakipleri sahadan siliyor Galatasaray'ı. Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ı seviyorum ancak bu yönetim ve berbat oyunla-oyuncularla ligde kalmayı haketmiyorlar. En büyük sorun ise tabii İsmail Çipe ama tek sorun o değil.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Galatasaray, Trabzonspor maçında iyi oynadı, onun dışında sürünüyorlar. Tüm rakipleri sahadan siliyor Galatasaray'ı. Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ı seviyorum ancak bu yönetim ve berbat oyunla-oyuncularla ligde kalmayı haketmiyorlar. En büyük sorun ise tabii İsmail Çipe ama tek sorun o değil.
Yönetimden çöp oyunculara kadar a dan z ye temizlenip yeni olusum yapılanmali

tahminhaber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
PTT 1. Ligde yabancı hoca yer alamadığı için seneye Fatih Terimle yola devam.