Yardım SDN Hesabımı Açtığım Google Hesabıma Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yılmazadam1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu anda bu mesajı yazdığım SDN forum hesabımı açtığım Google hesabına giremiyorum. Hesabımı kurtarmaya çalışıyorum. Mail'imi ve kullanıcı adını yazıyorum, böyle bir hesap yok diyor. Hesabım iptal olmuş olsa şimdi foruma girebilir miydim? Ayrıca hesabımın şifresi çok büyük ihtimalle birileri tarafından değiştirilmiş ve hassas bilgilerime ulaşabilmelerinden korkuyorum. Fakat hesabımı bir türlü kurtaramıyorum. Kaç gündür bu sorundan dolayı sıkıntı içindeyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yılmazadam1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardımcı olacak kimse yok mu acaba? Bu sorun benim için çok önemli.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,238
Foruma girişinin Gmail ile alakası yok, hesap kurtarma seçeneklerinde telefon yada başka mail kayıtlı değil mi?

Değilse geçmiş olsun diyim ama belki yardımcı olacak biri çıkar geçmiş olsun

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Google hesabınızın iptal olması ile foruma girişiniz arasında direkt bir bağlantı bulunmuyor. Google destek ile iletişime geçin bence.

Yılmazadam1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Foruma girişinin Gmail ile alakası yok, hesap kurtarma seçeneklerinde telefon yada başka mail kayıtlı değil mi?

Değilse geçmiş olsun diyim ama belki yardımcı olacak biri çıkar geçmiş olsun
Geçmiş olsun derken kastettiğiniz hesabın kurtarılmasının mümkün olmadığı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google hesabınızın iptal olması ile foruma girişiniz arasında direkt bir bağlantı bulunmuyor. Google destek ile iletişime geçin bence.
Hocam yani şimdi benim Google hesabım iptal olmuş olsa da ben o hesapla foruma girmeye devam edebilir miyim?