Yardım Her arama sonucumda aynı virüslü site çıkıyor!

Mongashe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi telefonum var, bugün öğlede başladı sorun. Bir şey arıyorum, alakasız bir site çıkıyor, adi batuithalat. Başka arama yapıyorum, yine o site çıkıyor, farklı yazılarla aynı adresle. Bi kere girdim ne acaba diye, redirecter, bildirim izinleri falan filan kesin virüslü bir siteydi, ne yapmam gerekiyor? Virüs programı çalıştırdım 2 tane sorun yok diyor, ama chrome kendi kendine o siteye redirect yaptı bi kere, umarım bu konuyu doğru yere açmışımdır.

Ekli dosyalar

• IMG_20211220_170711.jpg
    IMG_20211220_170711.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 99

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Xiaomi telefonum var, bugün öğlede başladı sorun. Bir şey arıyorum, alakasız bir site çıkıyor, adi batuithalat. Başka arama yapıyorum, yine o site çıkıyor, farklı yazılarla aynı adresle. Bi kere girdim ne acaba diye, redirecter, bildirim izinleri falan filan kesin virüslü bir siteydi, ne yapmam gerekiyor? Virüs programı çalıştırdım 2 tane sorun yok diyor, ama chrome kendi kendine o siteye redirect yaptı bi kere, umarım bu konuyu doğru yere açmışımdır.
Chrome önbelleğini ve verilerini silip çerezleri sıfırlamayı denedin mi?

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Virüs taraması yapmanızı öneririm.

mustafa066

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi telefonum var, bugün öğlede başladı sorun. Bir şey arıyorum, alakasız bir site çıkıyor, adi batuithalat. Başka arama yapıyorum, yine o site çıkıyor, farklı yazılarla aynı adresle. Bi kere girdim ne acaba diye, redirecter, bildirim izinleri falan filan kesin virüslü bir siteydi, ne yapmam gerekiyor? Virüs programı çalıştırdım 2
onlara basma vürüs