Basketbol ayakkabısı olarak Nike Team Hustle D 9 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar ayağım küçük olduğundan ve bütçem fazla olmadığından bu seçim iyi geldi sizce alınır mı ve bütçede alınabilecek en iyi ayakkabı nedir ayak numarası 37 37.5 38 hepsi olur
bu mu yoksa
bu mu ve kinetix ayakkabısı var o alınır mı

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
arkadaşlar ayağım küçük olduğundan ve bütçem fazla olmadığından bu seçim iyi geldi sizce alınır mı ve bütçede alınabilecek en iyi ayakkabı nedir ayak numarası 37 37.5 38 hepsi olur
bu mu yoksa
Team Hustle basketbol oynayan oynamayan herkes giyiyor bana çok güzel gelmedi hiç bir zaman. Bana Kyrie KD gibi pahalı olanlar güzel geliyor. Kinetix 3 4 yıl giydim ve şimdi çoğu Adidas ayakkabılarını giyemiyorum ayağımın sol kısımları ağrıyor. Zamanında Adidas Pro Next 2019 almıştım çok güzeldi 300 TL filandı o zamanlar şimdi bulursan o çok güzel. Hem de rahat yan koştuğumda bile kaymadım hiç. Parkede çok iyi yere yapışıyor. Tabii bulman zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Team Hustle basketbol oynayan oynamayan herkes giyiyor bana çok güzel gelmedi hiç bir zaman. Bana Kyrie KD gibi pahalı olanlar güzel geliyor. Kinetix 3 4 yıl giydim ve şimdi çoğu Adidas ayakkabılarını giyemiyorum ayağımın sol kısımları ağrıyor. Zamanında Adidas Pro Next 2019 almıştım çok güzeldi 300 TL filandı o zamanlar şimdi bulursan o çok güzel. Hem de rahat yan koştuğumda bile kaymadım hiç. Parkede çok iyi yere yapışıyor. Tabii bulman zor.
Şimdi baktım yok .

iceks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bu mu yoksa
Bence alınmaz. Kyrie favorim. Ama bütçem fazla yok demişsin. Çok acil değilse biraz biriktir derim.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bu mu yoksa
team hustle vardı bende 11 12 yaşlarında yanlış hatırlamıyorsam eskiden ucuzdu ama şimdi biraz pahalı geldi bana yukarıda dendiği gibi azıcık daha koyabilirsen üstüne gayet güzel olur

bu mu yoksa
aslında outlere bakman lazım daha ucuz bulursun orada çünkü internette çok pahalı geldi bana

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
team hustle vardı bende 11 12 yaşlarında yanlış hatırlamıyorsam eskiden ucuzdu ama şimdi biraz pahalı geldi bana yukarıda dendiği gibi azıcık daha koyabilirsen üstüne gayet güzel olur

aslında outlere bakman lazım daha ucuz bulursun orada çünkü internette çok pahalı geldi bana
Kaç civarı olması gerekir ki önceden takip etmiyordum 250tl civarı mı

750 tl ye flytrap 4 gördüm.
Hocam ondan 37 numara yok sanırım

iceks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kaç civarı olması gerekir ki önceden takip etmiyordum 250tl civarı mı

Hocam ondan 37 numara yok sanırım
Biraz araştır. İndirimleri takip et. Ayrıca Zoom Freak de bakabilirsin.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760

Dediklerimiz bunlar.

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Dediklerimiz bunlar.
Evet araştırıp gördüm
Bunu ben alamam büyük ihtimal bildiğime göre param olsa bile 37 numara olmaz büyük ihtimal

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Evet araştırıp gördüm
Bunu ben alamam büyük ihtimal bildiğime göreparam olsa bile 37 numara olmaz büyük ihtimal
Yani evet. Takımda oynamıyorsanız alınır ama ciddi bir şekilde lig maçlarına katılıyorsanız filan alınmaz. Ben lig maçlarına çıktığımda dediğim gibi Pro Next 2019 giyiyordum.

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yani bir takımda oynamıyorsa, sevdiğinden alıyorsa hustle alabilir. Ama maçlara çıkıyorsa bence alınmaz.
Çıkacağım maçlara ama okullar arası yani abartılacak bir şey değil de hustle 10 mu yoksa 9 mu arada fiyat farkı 50tl

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bir de eğer hustle 10 alırsam sportive denen yerden alacağım. Sportive güvenilir mi

D 10 daha güzel tipi ama yine siz gidip deneyin bir yerlerde.
Flo da deneyeceğim ama dediğim gibi tasarım ve renklere önem veririm o yüzden sportive de renk seçenekleri var

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
bir de eğer hustle 10 alırsam sportive denen yerden alacağım. Sportive güvenilir mi
Evet oradan alışveriş yaptım 2 kez güvenilir zamanında Anadolu Efes gibi takımların formalarını yaptılar. Yanlış hatırlamıyorsam Karşıyaka'nın formalarınıda yapıyorlardı

Queen07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet oradan alışveriş yaptım 2 kez güvenilir zamanında Anadolu Efes gibi takımların formalarını yaptılar. Yanlış hatırlamıyorsam Karşıyaka'nın formalarınıda yapıyorlardı
Hocam artık son soru rahat, dayanıklık, kaymaz taban gibi özellikler var ve en az 1 yıl dayanır değil mi artık gidip bakıp alacağım çünkü