Soru Bu imamoğluna provakasyon değil mi?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Haberin videosu bu

Rizeli bir vatandaş yoğun şekilde havuz medyası illüzyonu etkisinde olacak ki imamoğluna yaklaşırken daha herşey çok güzel olacak demiştiniz ama gibi bir o medya manşet diliyle yaklaşıyor 3 sene önce diyor su faturam 20 tl celiyurdu pardon geliyordu. Şimdi 40 tl geliyor bakın hele şu çamura fatura ? Yok .e gören duyan bilen yani şahit ? yok. Ki olsa da faturanı getir derler adama her akıllı insan böyle yapar çünkü. E o zaman ne kalıyor geriye amcam ? İstediğin gibi at tut. Karşında başkan var ama. Somut ilerle. Neyse yani çamuru izi kalsın bence provakasyon alalen siz ne düşünüyorsunuz?

He birde havuz medyası diyorum ya. O medyanın tramblemi ki takvim gazetesi şöyle bir haber yapıştırmış arkasına hemen

Screenshot_20211201-210416_Google.jpg

Şöyle 5 ay önce ki ile o gün ki bir faturayı yanyana koymuş imamoğlu vatandaştan özür dileyecek mı bakalım fln..

İlgili takvim haberi :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ne oldu şimdi sonuç olarak ?

Bu haber 6 Kasımda yapılmış bugün 1 ARalık oldu !!!

Bu Amcaya seçim öncesi su fiyatları yüzde 40 düşecek herşey çok güzel olacak dememiş mi Ekrem İmamoğlu ? bu adam 20 TL fatura öderken geçen ay adama 46 TL su faturası gelmiş mi gelmemiş mi ben anlayamadım ? Yalan iftira veya Provakosyan olduğu nerden çıktı hemen ortaya !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu nedir diye baktım. Ekrem İmamoğlunun yalancı dediği adam haklı çıkmış !

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Aynı resim hocam yok net değil takvimdeki ile aynı ama dediğin gibi eski haberi yeni gibi servis etmişler demek bu medya varya nasıl bir virüstür

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aynı resim hocam yok net değil takvimdeki ile aynı ama dediğin gibi eski haberi yeni gibi servis etmişler demek bu medya varya nasıl bir virüstür

Hocam sen ne diyon şimdi neyi savunuyon ? Provakasyon nerde ! Yalan nerede ?

Burada benim gördüğüm yalanı söyleyen Ekrem İmamoğlu çıkıyor haberlere göre en sonunda !!! Tam tersi bir iddian var mı senin ? Varsa belgen delilin veya haber kaynağın nerde ?

Ayrıca bugün AKP Balçelievler İlçe başkanlığı bu adamın evine ziyarete gitmiş konu ondan gündem olmuş tekrar. Burada mesele 1 ay sonra haber olması olmamalı. Senin başlık ile içerik gram uymuyor. Madem yalan bu olay provakasyon var Sosyal medyayı çok aktif kullanan her konuda cevap yazan hatta B40 zirveleri yapan Avrupayı Yunani dize getiren Ekrem Başkan 1 aydır bir foto atamamış mı cevap vermemiş mi bu amcaya ? Alenen vatandaşa yalancısın deyip tersleyip geçip gidiyor...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hocam sen ne diyon şimdi neyi savunuyon ? Provakasyon nerde ! Yalan nerede ?

Burada benim gördüğüm yalanı söyleyen Ekrem İmamoğlu çıkıyor haberlere göre en sonunda !!! Tam tersi bir iddian var mı senin ? Varsa belgen delilin veya haber kaynağın nerde ?

Ayrıca bugün AKP Balçelievler İlçe başkanlığı bu adamın evine ziyarete gitmiş konu ondan gündem olmuş tekrar. Burada mesele 1 ay sonra haber olması olmamalı. Senin başlık ile içerik gram uymuyor. Madem yalan bu olay provakasyon var Sosyal medyayı çok aktif kullanan her konuda cevap yazan hatta B40 zirveleri yapan Avrupayı Yunani dize getiren Ekrem Başkan 1 aydır bir foto atamamış mı cevap vermemiş mi bu amcaya ? Alenen vatandaşa yalancısın deyip tersleyip geçip gidiyor...

Hocam benim neyi savunduğum gayet açık. Bu bir siyasi provakasyon yaratmak kalabalıkta başka birşey değil ikincisi hamza beyin muhattabı ilçe başkanı. Kartını da veriyorlar orda. Sonrasında imamoğlu sen sağ ben selamet doğal olarak. Ne yapacak tabure çekip taksi çevirip onca kalabalık ile adamımı bekleyecek. E imamoğlu özür dilesinmiş neyine niçin dilesin ilçe başkanı mı ulaşmış imamoğluna başkanım hata sizde mi demiş? Havuz medyası iki faturayı yanyana koymuş belki çok güzel oynandı üzerinde. Akpnin ve provakatörün Muhattabı ilçe başkanıdır üstelik. Ve imamoğlu aklı selim bir şekilde bir provekeyi daha def etmiş oldu işte

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ekrem abiyi Like yapıyorum. ? Adamı böyle şey yaparlar işte. İyiki telefonunu çıkar demedi gelişmiş bir eski kuşak. ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu bir siyasi provakasyon yaratmak kalabalıkta başka birşey değil

Adam belediye başkanına soru soruyor ne var bunda ! Provakasyon nerden çıktı. Dİyorki daha önce 20 TL su parası gelirdi şimdi 46 TL geldi bu normal mi hani sular zamlanmayacak daha çok ucuzlayacaktı diye seçim öncesi vaadler verdiniz ne oldu şimdi diye SORU SORUYOR VATANDAŞ.

Gelen cevap yalancısın sen :D Adam dur bekle faturamı getireyim o zaman diyor. Alenen adını soyadını memleketini söylüyor. Rizeliyim ben yalan söylemem diyor. Evinin adresini veriyor. Bekle faturayı getireyim o zaman diyor. Adama yalancısın deyip uzaklaşıyor Ekrem Başkan.

Al bak üstte faturaları atmış .

1. Ayda 20 TL Geçen ay 46 TL Su faturası gelmiş ? Ne oldu şimdi bu adam hani yalancıydı ?

Gerçekten alenen gördüğün olayda bile Ekrem İmamoğlu güzellemesi yapacam diye saçmalıyon. :D

Madem yalan bu Ekrem Başkan Sosyal medyadan doğrusunu yayınlayamıyor mu ? Adamın oturduğu yerden adına soyadına herşeyi belli çıkarır hemen sistemden 10 yıllık su faturası geçmişini bile...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Vallahi böyle 16.000.000/00.000.001 küçük hesaplaşmalara kendini ispatlamaya uğraşmaz başkan dediğin hocam ilçe başkanı var ilçe şu idaresi var kendi partisi varsa onlar var yani var oğlu var.

Tabi şimdi siz bide yezidin tebaası olunca hocam alışıksınız orda bi höööyyyt bööyyt sen ne diyon la dutun şunu fetöçü bak kaçıyo fln alışıksınız azarlanmaya talebinizle ilgilenince bir makam afallıyonuz:)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Vallahi böyle 16.000.000/00.000.001 küçük hesaplaşmalara kendini ispatlamaya uğraşmaz başkan dediğin hocam ilçe başkanı var ilçe şu idaresi var kendi partisi varsa onlar var yani var oğlu var.

Tabi şimdi siz bide yezidin tebaası olunca hocam alışıksınız orda bi höööyyyt bööyyt sen ne diyon la dutun şunu fetöçü bak kaçıyo fln alışıksınız azarlanmaya talebinizle ilgilenince bir makam afallıyonuz:)

:( Gerçekten Savunacam diye saçmalıyorsun. Madem vatandaşla konuşmayacak neden vatandaşın arasına karışıyor otursun belediyede. Ayrıca böyle bir haberden kimsenin haberi yokken konuyu sen açıyon :D Açtığın konuda haksız duruma düşüyon.

Bak sana bir öneri Bunları yapma aklın sıra Ekrem Başkanı güzellemeye çalışıyon ama daha çok zarar veriyorsun. Haklısın amcacım doğrudur veya sonra getir faturanı bakarız flan dese geçiştirse neyse 65-70 yaşında adamın yüzüne yalancısın sen flan deyip kalabalık içinde konuşmak sonra kaçıp gitmek mi olur.

Ayrıca seçim öncesi suyu yüzde 40 ucuzlatacam deyip 3 kere zam yapılmadı mı ! Bunlar yalan mı ! İhtiyaç vardı kurtarmıyordu veya yapmak zorunda kaldık seçim öncesi söz verdik ama kusura bakmayın affedin ülkede durumlar kötü dolar yüksek ne bileyim borç çok flan dese neyse bir nebze anlaşılır. Ama daha şimdiden başlamışınız o provakatör bu şucu bu bucu onlar yalancı zaten demelere ne yazık ki :(

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hocam bir defa şunu bir aydınlatalım ben haksız duruma fln düşmüyorum yaşını
ya dengim ya biraz büyüğüm bellediğim için:
Seninde insanın hatasını görmesi kabul etmesi bir erdemdir bunu yapmak yapabilmek belli bir olgunluk gerektirir düşüncesinde olduğuna inanarak ben burda bu söylemlerde bulunuyorum sana karşı. Yoksa partizanlaşıp kutuplaşmak çok kolay. Bende ayak diremesini bilirim bazı konularda. Ben beni anlayacağını umarak bugün ayni dalaverenin iktidar medyasındada muhalefet medyasındada döndüğünü göstermek istiyorum sana

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ben beni anlayacağını umarak bugün ayni dalaverenin iktidar medyasındada muhalefet medyasındada döndüğünü göstermek istiyorum sana

Dalavere olduğuna nerden kanaat getirdin diyorum bende sana !

Adam adını doğru söylememiştir. Oturduğu yer aslında başka bir yerdir veya ne bileyim böyle bir olay yoktur veya AKP üyesidir bir belediye başkanının yakınıdır alenen yalan söylüyordur HAKLISIN DİYEYİM.

Ama adam alenen adını soyadını söylüyor oturduğu yeri söylüyor nereli olduğunu söylüyor 20 TL su gelirdi 46 TL geldi diyor. Sen işi direk yok şu medya bu medya konusuna getiriyon ne alaka şimdi !

Ekrem İmamoğlu malzeme vermese bu medya yazabilecek mi bunu ? Adamın yüzüne yalan söylüyon demiş ve habere göre doğru çıkmış 2 faturada orada ne olacak şimdi ?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
He seçim öncesi evet vaadi verdi ve suyu ucuzlattı hocam sözünü tuttu sonrasında 3 kere suya zam gelmiş hükümet kaynak vermezse cumhurbaşkanı bunlar topalördek derse suçişleri soylu o göreve gel de gereğini yerine getirecek olan benim fln gibi alanen çamur demeçleri verirse benzinle motorine göz açıp kapamadan daha kısa zamanda zam gelirse gece yarıları 3 değil 5 değil 50 100 defa zam gene gelir suya :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dalavere olduğuna nerden kanaat getirdin diyorum bende sana !

Adam adını doğru söylememiştir. Oturduğu yer aslında başka bir yerdir veya ne bileyim böyle bir olay yoktur veya AKP üyesidir bir belediye başkanının yakınıdır alenen yalan söylüyordur HAKLISIN DİYEYİM.

Ama adam alenen adını soyadını söylüyor oturduğu yeri söylüyor nereli olduğunu söylüyor 20 TL su gelirdi 46 TL geldi diyor. Sen işi direk yok şu medya bu medya konusuna getiriyon ne alaka şimdi !

Ekrem İmamoğlu malzeme vermese bu medya yazabilecek mi bunu ? Adamın yüzüne yalan söylüyon demiş ve habere göre doğru çıkmış 2 faturada orada ne olacak şimdi ?
TAmam işte bende malzemeyi veren imamoğlu değil diyorum hocam amca diyorum. Olayı polemiği yaratan o çünkü. İmamoğlu da ilçe başkanına demiş mecazen topu taca atmış işte riske girmemiş..

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
He seçim öncesi evet vaadi verdi ve suyu ucuzlattı hocam sözünü tuttu sonrasında 3 kere suya zam gelmiş hükümet kaynak vermezse cumhurbaşkanı bunlar topalördek derse suçişleri soylu o göreve gel de gereğini yerine getirecek olan benim fln gibi alanen çamur demeçleri verirse benzinle motorine göz açıp kapamadan daha kısa zamanda zam gelirse gece yarıları 3 değil 5 değil 50 100 defa zam gene gelir suya :)

Gerçekten saçmalıyorsun :(

Hani İBB'nin kaynakları her türlü yeterdi ? İsraf vardı ! Vatandaşa bunlar suyu ulaşımı pahalı veriyordu ben gelince yüzde 40 indirecem diyordu ! İsraf edilen sağa sola aktarılan kaynakları kesip İstanbulluya dağıtacam deniyordu ne oldu onlar ?

Adamın iddiası 2-3 yıl öncesi ile ilgili değil zaten. Aynı yıl içerisinde Ocak ayında 20 TL gelen faturası aynı kullanımda 11. ayda 46 TL gelmiş neden böyle oldu diye soruyor sadece. Sen yok şu diyon bu diyon. İç İşleri bakanına hakaret ediyon flan. Suya yüzde 36 zam yapıldı ondan işte. Birde adamın yüzüne herkesin içinde babası yaşında adama YALANCI DENİYOR.

Reaksiyon puanı
5,172
1)O fatura üzerinde kullanım miktarları gözükmüyor.

2)Gizliden usulsüz bir zam yapılsaydı hükümet öttürürdü zaten.

3)Bugün 2TL ye 0.5ML su aldım. Halk bu durumun faturasının kime keseceğini artık çok iyi biliyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
1)O fatura üzerinde kullanım miktarları gözükmüyor.

2)Gizliden usulsüz bir zam yapılsaydı hükümet öttürürdü zaten.

3)Bugün 2TL ye 0.5ML su aldım. Halk bu durumun faturasının kime keseceğini artık çok iyi biliyor.
Vay be. Bir gün gerek size liste yapam bizim ürün fiyatlarını.

Yarım litre su bizde 40 kuruş yani 3TL üzerinde. çok garip doların böyle kuru zamanında.

Fena derecede Dolara yatırım yapasım var. Fiyatlar az daha zamlansa bana işaret gibi olur durum. :D