Rehber Deep web Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,521
Şanslıymışsın bir Polisin veya kötü niyetli birisinin ağına düşseydin çok daha kötü olaylar olabilirdi.
Fakat bu durumda benimde suçum var, Tor Browser yüklemeye üşendiğim için Brave tarayıcının tor kısmından girmiştim.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
Bu bilgi doğru, Windows 10 ile deep webe girip 10 dk takılıp çıktıktan sonra bilgisayar manyamıştı. Ölümüne pop-up yiyordum sonra format attım :D
Javascript'i devre disi birakmadan yasadisi sitelere girince olur gibi.
Onlar da sana erişir ? Windows o kadar güvenli bir OS değil ayrıca Tor servisleri ve proxychains gibi toolları kullanmak gibi bir seçeneği de yok,. BU işlerin güvenliği için TailsOS gibi os lar kullanılır yoksa (ADAM MODEMİ SÖKTÜ GÖTÜRÜYOR) derler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapacağını biliyorsan kali de yeterli olabilir ama TailsOS USB ye kuruluyor,Anonim tabanlı bir linux ve her başlatmada kendisini sıfırlıyor yani herhangi bir cihazdan herhangi bir anda girebilirsin ve kapattığında herşey gideceği için loglar konusunda çok fazla endişe etmemelisin yinede bilmiyorsan veya az biliyorsan KESİNLİKLE girmemelisin.

Yani basitçe Windows ile deep web'e erişmek mutfak bıçağı ile Ağır silahlı çatışmanın olduğu bir alana girmekten farksız
Alakasi yok, yasadisi isler yaparsan istersen en guvenli isletim sistemini kullan eninde sonunda bir sekilde bulunma ihtimalin var. Ve sadece bakip cikarsan Windows'dan bile girebilirsin.
Anonim tabanlı bir linux
Hicbir sey bilmedigin buradan anlasiliyor. Anonim kelimesinin anlamini bile bilmiyorsun. "Anonim bir GNU/Linux dagitimi".

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255

Alakasi yok, yasadisi isler yaparsan istersen en guvenli isletim sistemini kullan eninde sonunda bir sekilde bulunma ihtimalin var. Ve sadece bakip cikarsan Windows'dan bile girebilirsin.

Hicbir sey bilmedigin buradan anlasiliyor. Anonim kelimesinin anlamini bile bilmiyorsun. "Anonim bir GNU/Linux dagitimi".
aynen kardeşim windowstan gir sen çok biliyorsun

Gnu/Linux mu yok anasını ben anonim derken zaten maskeden bahsediyordum vallahi GNU/Linux tan bahsetmiyordum

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
aynen kardeşim windowstan gir sen çok biliyorsun
Windows'tan girdigimi soylemedim. Javascript'i devre disi birakip girdiginde yasadisi seyler yapmazsan bir sey olmayacagini soyledim. Eger yasadisi seyler yapacak/izleyeceksen Windows kullanman hata zaten.
Gnu/Linux mu yok anasını ben anonim derken zaten maskeden bahsediyordum vallahi GNU/Linux tan bahsetmiyordum
"Anonim tabanli" demissin acikca, bunun nesini savunuyorsun?

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Windows'tan girdigimi soylemedim. Javascript'i devre disi birakip girdiginde yasadisi seyler yapmazsan bir sey olmayacagini soyledim. Eger yasadisi seyler yapacak/izleyeceksen Windows kullanman hata zaten.

"Anonim tabanli" demissin acikca, bunun nesini savunuyorsun?
Aynen kardeş zaten tek JavaScripti kapattığında göremiyor hiçbirşey inmiyor kimse nereye girdiğini ISS fln hep gg
Ayrıca istersem Anonim OS desem bile insanlar ne demek istediğimi anlıyor.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
Aynen kardeş zaten tek JavaScripti kapattığında göremiyor hiçbirşey inmiyor kimse nereye girdiğini ISS fln hep gg
ISS goremiyor, Tor kullaniyorsun cunku. Tor Browser fingerprintinin takip edilmemesi icin cozunurlugunu bile degistiriyor, neyden bahsediyorsun?

Ayrıca istersem Anonim OS desem bile insanlar ne demek istediğimi anlıyor.
Bu konuda senin mesajlarini okuyarak bilgi alan birisinin Anonim OS'dan pek bir sey anlayacagini sanmiyorum.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
ISS goremiyor, Tor kullaniyorsun cunku. Tor Browser fingerprintinin takip edilmemesi icin cozunurlugunu bile degistiriyor, neyden bahsediyorsun?

Bu konuda senin mesajlarini okuyarak bilgi alan birisinin Anonim OS'dan pek bir sey anlayacagini sanmiyorum.
Sen anlamıyorsan sıkıntı sende bak diğerleri anlıyor

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255

Sen Tor da hangi servera bağlanıdğını biliyormusun ki?

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Boş boş korkutmuşsunuz milleti. Düzgün bi VPN açıp Tor'a bağlanın ve The Hidden Wiki'den siteleri dolaşın. Zaten birçoğuna girmeyecek girenleri de görmüş olursunuz işte. Başka wikiler de var onlara da göz atabilirsiniz. Öyle çok korkunç dediğiniz olaylar Wiki'den bulacağınız sitelerde olmaz zaten. En fazla silah satışı uyuşturucu satışı falan görürsünüz, abarttığınız kadar da korkunç değil yani.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
Son düzenleme:

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Birisi de pop-up yiyordum yazmış arkadaş siz yanlış dark webe mi giriyorsunuz minecraft sitesi mi bu pop-up yiyorsunuz.
Zahmet olacak ama girmeden önce Tor ayarlarından gizlilik ile ilgili ayarları yapıp öyle girin. Pop-up vermeyi geçtim javascript'i bile kapatın.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Baglandigin node surekli olarak degisiyor, devletin node'una baglansan bile takip edemezler./
değişiyor da kardeş kimin serverına bağlandığını nereden biliyorsun belki gömülü yazılım var devletin node'u senden bilgi almak için tasarlanmamış olabilir

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,521
Birisi de pop-up yiyordum yazmış arkadaş siz yanlış dark webe mi giriyorsunuz minecraft sitesi mi bu pop-up yiyorsunuz.
Zahmet olacak ama girmeden önce Tor ayarlarından gizlilik ile ilgili ayarları yapıp öyle girin. Pop-up vermeyi geçtim javascript'i bile kapatın.
Yazan bendim. Brave ile girdikten sonra olanları söyledim? Pop-up'tan kastım sağ altta çıkan bildirimler.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
değişiyor da kardeş kimin serverına bağlandığını nereden biliyorsun belki gömülü yazılım var devletin node'u senden bilgi almak için tasarlanmamış olabilir
Git internetten arastir lutfen, guvenli mi degil mi diye.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Uzun lafın kısası bilmiyorsanız girmeyin,girecekseniz TailsOS gibi bir işletim sistemi kullanın windowstan sadece java script'i kapatıp bir de vpn kullanıp girmek belki "hafif" sitelerde yeter ama nerelere gireceğinizin garantisi olmadığı için önlem almak en iyisidir.

Aynen zaten internetten bakmak yetiyor değil mi?
Git internetten arastir lutfen, guvenli mi degil mi diye.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
Aynen zaten internetten bakmak yetiyor değil mi?
Tamam git kitaptan arastir. Baska nereden arastiracaksin?
Uzun lafın kısası bilmiyorsanız girmeyin,girecekseniz TailsOS gibi bir işletim sistemi kullanın windowstan sadece java script'i kapatıp bir de vpn kullanıp girmek belki "hafif" sitelerde yeter ama nerelere gireceğinizin garantisi olmadığı için önlem almak en iyisidir.
Ben ne anlatiyorum iki saattir? TailsOS zorunlu degil sadece, ille de siber guvenlik dagitimi kullanmaniz gerekmiyor yani.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Tamam git kitaptan arastir. Baska nereden arastiracaksin?

Ben ne anlatiyorum iki saattir? TailsOS zorunlu degil sadece, ille de siber guvenlik dagitimi kullanmaniz gerekmiyor yani.
Gerekmiyor ama güvenlik için gerekli bir anda tehlikeli bir siteye girebilirsin.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,803
Gerekmiyor ama güvenlik için gerekli bir anda tehlikeli bir siteye girebilirsin.
kardeşim güvenlik dağıtımı seni korumaz sadece senin siber güvenlikle ilgili toollar vs kullanman için hazırlanmış dağıtımlardır

• Sevgi dolu
Reactions: 023

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
kardeşim güvenlik dağıtımı seni korumaz sadece senin siber güvenlikle ilgili toollar vs kullanman için hazırlanmış dağıtımlardır
Siber güvenlikle ilgili toollar ile grafik mi tasarlıyorsun sen ne anlatıyorsun bi yazdığın yazıyı oku.

Reaksiyon puanı
14
Dostum yazdıklarını okurken bile Gülmekten öldüm Hiç boşuna tartışmayın Deep web üzerinde Herhangi bir Alışveriş Bir alım satım Veyahutta Bilgilerinizi Girmediğiniz sürece Başınız belaya girmez Giriş dahada basit Tor indiriyorsun Kuruyorsun o gerekli ayarları seni bir kaç dakika bekletip yapıyor Bitti!

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
2 kod öğrenen herkes başımıza yazılımcı olmuş .

• Komik
Reactions: 023

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Reaksiyon puanı
14
Polis neden takip etsin diyor? Adamların işi bu
Bilgin yetersiz kalmış adam sana doğrusunu anlatıyor hemen havalara girmiş
konuyu uzatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...