Haber IBB:45 dk'lik yol 10 dkya düştü

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bilin bakalım bu yolun projesini kim yapmış :) Bütçesini kim sağlamış !

Hatta yüzde 85-90'ı hangi parti zamanında tamamlanmış ? Geri kalan yüzde 15 lik kısmı 2 yılda zar zor tamamlayıp birde SHOW yapılıyor ne güzel proje yaptık diye :D

1635006903339.png

İBB yönetimi AK Parti döneminde yapılan eserlere konmaya devam ediyor. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından önceki hafta duyurulan Başıbüyük-Samandıra Arası Yol Kavşak Projesi'ne yönelik bilgilendirme yapıldı. İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Projenin yaklaşık yüzde 90'ı AK Parti döneminde tamamlandı. CHP'li İBB döneminde ise çalışmalar bir süre durduruldu. Geriye kalan küçük çaplı çalışmalar 2,5 yılda ancak bitirilebildi.

1635006943462.png

Zaten 2018 yılında daha yüzde 80 i bitikmiş o yolun 2019 da Ekrem Başkan geldi yıl oldu 2022 olacak daha yeni bitirmişler ve ÜCRETSİZDİR flan diye reklam yapıyorlar :D Gerçekten yalan dolan ile siyaset olmaz. Süt dağıttıyor işte yeter hizmet...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Kimse sahiplenmiyor hocam siz bunu anlamıyorsunuz bak. Ekrem Imamoğlu ben yaptım oldu benim projem benim işimde de demiyor. Bu haber istanbul büyükşehir belediyesi nin. Yani 16 milyon insanın yani hepimizin.
IBB yaptı deniyor IBB.
Belediye devlete bağlı olan resmi hizmete mahsus bir kuruluş anlayın artık şunu!
Yok paralel devlet yok devlet içinde devlet yok şu bu.. yapmayın ya

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Kimse sahiplenmiyor hocam siz bunu anlamıyorsunuz bak. Ekrem Imamoğlu ben yaptım oldu benim projem benim işimde de demiyor. Bu haber istanbul büyükşehir belediyesi nin. Yani 16 milyon insanın yani hepimizin.
IBB yaptı deniyor IBB.
Belediye devlete bağlı olan resmi hizmete mahsus bir kuruluş anlayın artık şunu!
Yok paralel devlet yok devlet içinde devlet yok şu bu.. yapmayın ya

İBB sözcüsü üzerinden yapıyorlar :) Bİliyor Ekrem Başkan yapsa rezil edecekler mecliste. ( Ama çok mu zor orada bunu şu belediye başkanı döneminde başlamışlar tamamlamak bize nasip oldu flan demek ! ) Aynı şeyleri Metroda da yaptılar sonunda bakanlık kendi simgemi koyacam diyerek çıktı işin içinden.

Bu paylaşımlar nedir şimdi !!!

1635008188299.png

1635008222868.png

Biz Yaptık - Ücretsizdir flan :)

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hocam tamam vallahi tamam burdan ilan ediyoruz haber yalan akp yapiyordu az kalmıştı chp kondu tamam

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Yolun köprünün ne gereği var

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam tamam vallahi tamam burdan ilan ediyoruz haber yalan akp yapiyordu az kalmıştı chp kondu tamam

Olması gereken şeyi lütuf gibi sunuyon birde :)

Nerdeyse 1 aydır bunun ekmeğini yiyorlar şöyle köprü yaptık böyle kavşak yaptık şöyle ücretsiz yaptık flan diye...

Bu tarz yol köprü metro veya büyük proje görürsen İBB'de bir araştır sorgula önce lütfen. Yüzde 90 AKP döneminde projelendirilmiş ve yapılmaya başlanmıştır.

Süt dağıtmak bir yerin boyanması 3-5 ağaçlandırma heykel dikmeli projeler varsa onlar yenidir işte.

Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Tamamlayıp hizmete açtık deselerde yetmez. Özellikle AKP döneminde hizmet veren herkesin adını yazmaları hatta evlerine gidip teşekkürde etmeleri gerekirdi. Kuru kuruda olmaz hediyeler eşliğinde pasta böreklerde havada uçuşmalıydı. (!)
Haberlerinide her insanı tek tek ikna edecek milyonlarca farklı şekilde paylaşmaları gerekirdi.(!) ? ? ?

Gece gece iyi güldüm. Sen hep konu aç, altındaki ilginç çekişmeler cem yılmazdan fazla güldürüyor beni. ?

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Bilin bakalım bu yolun projesini kim yapmış :) Bütçesini kim sağlamış !

Hatta yüzde 85-90'ı hangi parti zamanında tamamlanmış ? Geri kalan yüzde 15 lik kısmı 2 yılda zar zor tamamlayıp birde SHOW yapılıyor ne güzel proje yaptık diye :D

Ekli dosyayı görüntüle 164425
İBB yönetimi AK Parti döneminde yapılan eserlere konmaya devam ediyor. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından önceki hafta duyurulan Başıbüyük-Samandıra Arası Yol Kavşak Projesi'ne yönelik bilgilendirme yapıldı. İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Projenin yaklaşık yüzde 90'ı AK Parti döneminde tamamlandı. CHP'li İBB döneminde ise çalışmalar bir süre durduruldu. Geriye kalan küçük çaplı çalışmalar 2,5 yılda ancak bitirilebildi.

Ekli dosyayı görüntüle 164426

Zaten 2018 yılında daha yüzde 80 i bitikmiş o yolun 2019 da Ekrem Başkan geldi yıl oldu 2022 olacak daha yeni bitirmişler ve ÜCRETSİZDİR flan diye reklam yapıyorlar :D Gerçekten yalan dolan ile siyaset olmaz. Süt dağıttıyor işte yeter hizmet...

%15'ini tamamladı diyelim, yine de iyi bir iş olur. Ve burada nerede yalan var, ben onu göremedim. En azından o dönemin belediye başkanını ansalar hoş olurdu belki. Bir de proje önceliklerine de bakmak gerek. Seçimi ilk kazandıklarında %40 indirim yaptılar suya, süt dağıtıldı, sonra korona çıktı, ekonomik gidişattaki darlık yerel yönetimleri de etkiledi falan.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
%15'ini tamamladı diyelim, yine de iyi bir iş olur. Ve burada nerede yalan var, ben onu göremedim. En azından o dönemin belediye başkanını ansalar hoş olurdu belki.

Mesele anmamak işte. Veya İBB sözcüsünün attığı mesajlar muhalif medyanın attığı başlıklar... İnsanların kandırılması.

Muhalif medyaya girin bu kavşağı bir anlatıyorlar :D Bir anlatıyorlar sanki dünyada eşi benzeri olmamış bir kavşak yapılmış. Sıradan normal bir yol işte. Her yıl yapılan sıradan yollardan. Ama Ekrem Başkanı parlatacam diye bire bin katılıyor.

Yani işin özeti bire bin katmaya veya eski projeleri sanki kendi yapmış gibi sunmak yerine devlette devamlılık esastır bitirmek bize nasip oldu dense önceki projeyi yapanlarda anılsa ne olur ne eksilir sanki !

Şu başlıklara bak :D Bu haber siteleri Türkiye'nin en büyük baraj projesini kıytırık köşeden verir. En büyük havalimanını anmaz veya En büyük köprüyü otoyolu görmez bir kavşak haberini nasıl veriyor :D Onunda yüzde 85 i AKP döneminde yapılmış zaten...

Birde belediyenin ücretli yolu mu olur :D İBB duyurdu yolumuz ücretsiz olacak diye başlık atıyorlar :D Ve bunu yiyen insanlar var ... Hee bize özel bedava yapmışlar gibi.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
*Ekrem İmamoğlu, 70 dakikalık mesafeyi 5 dakikaya indirecek Dolmabahçe-Levazım Tüneli'yle ilgili, "Günde 40-50 bin araç geçecek diye ben niye para harcayayım?" dedi.*
Daha 40-50 bin kişiye hizmet veremeyen adam, kendini 16 milyonun hizmetkarı görüyor.
Şehir hastanesi yolunu da yapmadı.
Üstüne bir de Temel Atmama Töreni yaptı.
Otobüsleri de zaten yolcular ite ite götürüyor.
Demek ki bir de CB adayı olup seçilse, millet hızlı trenleri itmeye başlayacak.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Muhalif medyaya girin bu kavşağı bir anlatıyorlar :D Bir anlatıyorlar sanki dünyada eşi benzeri olmamış bir kavşak yapılmış. Sıradan normal bir yol işte. Her yıl yapılan sıradan yollardan. Ama Ekrem Başkanı parlatacam diye bire bin katılıyor.

Yani işin özeti bire bin katmaya veya eski projeleri sanki kendi yapmış gibi sunmak yerine devlette devamlılık esastır bitirmek bize nasip oldu dense önceki projeyi yapanlarda anılsa ne olur ne eksilir sanki !

[
Birde belediyenin ücretli yolu mu olur :D İBB duyurdu yolumuz ücretsiz olacak diye başlık atıyorlar :D Ve bunu yiyen insanlar var ... Hee bize özel bedava yapmışlar gibi.

Şimdi hiiiiç konu ile ne alakası var deme hocam. Bence tam zamanı. Sadece kişi ve güruh farkı var. Cb çıkıp 4 gidiş 4 geliş yol yaptık köprü yaptık almanya kıskanıyor derkende siz ve malum medya ohoo bravoooo ne büyük iş işte hizmet işte kalite şu bu diye alkış feryadı kopuyordu!!..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Cb çıkıp 4 gidiş 4 geliş yol yaptık köprü yaptık almanya kıskanıyor derkende siz ve malum medya ohoo bravoooo ne büyük iş işte hizmet işte kalite şu bu diye alkış feryadı kopuyordu!!..

Ekrem İmamoğluda çıksın kendi projesini kendi finansmanı yapsın sıfırdan bir yol projesi yapsın alkışlayak engel mi var !

Mesele yapmadan yapmış gibi görünmek veya başkasının yaptığını kendi yapmış gibi sununlması. Ve bunun muhalif medyanın köpürtme sevdası :) Korona zamanı şehir hastanesinin yolunu bile yapmayan belediye sıfırdan kendi imkanları ile vatandaşa hizmet olacak yol yapsın alkışlamayan namert olsun...

Ama daha geçenlerde AKP bir proje getiriyor YOL projesi zaman kazandıracak ve günde 40-50 bin kişinin kullanacağı en az 70 dk lık yok 5 dk ya düşecek . Ekrem Başkan çıkıyor onlar için neden para harcayım ki deyip projeyi iptal ediyor. Hemde temelleri atılmış baya bitmiş iken.

Son mesajlar