Soru AirPods 3 ne zaman tanıtılacak?

Bu konuyu okuyanlar

Yusufsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Airpods 3 ün tanıtım tarihi ile ilgili bilgi var mı ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Bu yıl içerisinde tanıtılması bekleniyor. Muhtemelen kasım ayında tanıtılır.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Beklemene gerek yok. Ses tarafında çok bir değişiklik olmayacak. AirPods Pro'nun seviyesinde değil.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Airpods pro almayı düşünüyorum da bekliywyşm mi sizce
Şahsen ben birkaç hafta önce AirPods Pro aldım. Beklemeye gerek yok, Pro'nun üstünde bir model çıkacağını sanmıyorum.

Yusufsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şahsen ben birkaç hafta önce AirPods Pro aldım. Beklemeye gerek yok, Pro'nun üstünde bir model çıkacağını sanmıyorum.
Açıkçası ses kalitesi olarak değil de fiyat iner mi diye bekliyeyim diyorum

Reaksiyon puanı
8,011
Airpods 1. nesil bile ses kalitesi olarak çoğu kablosuz kulaklıktan iyi. Beklemeye değmez bence. Fiyatın da çok geri geleceğini sanmam 100 200 anca.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Açıkçası ses kalitesi olarak değil de fiyat iner mi diye bekliyeyim diyorum
Eğer Pro'nun fiyatı biraz gözünü korkutuyorsa ve ekosistem oluşturma gibi bir amacın yoksa Sony WF-1000XM3 alabilirsin.

Yusufsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Ekosistem önemli ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce peki 2. Nesil almak mantıklı mı
Ben iPhone 11 ve MacBook Pro kullanıyorum. Yakın zamanda da yeni iPad Mini'den almayı planlıyorum. Bence bu ekosistemde, ekosistemden en bağımsız parça kulaklık. Neticede iş en sonunda müzik dinlemek. Aldığın kulaklığın uygulama desteği olması ve ayar yapabilmen yeterli. Ben de öyle yaptım ve AirPods Pro performansına yakın olmasına rağmen yarı fiyatına satılan Jabra Elite 75T aldım. Aşırı memnunum. Sony WF-1000XM3 direkt AirPods Pro rakibi bu arada.

Yusufsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben iPhone 11 ve MacBook Pro kullanıyorum. Yakın zamanda da yeni iPad Mini'den almayı planlıyorum. Bence bu ekosistemde, ekosistemden en bağımsız parça kulaklık. Neticede iş en sonunda müzik dinlemek. Aldığın kulaklığın uygulama desteği olması ve ayar yapabilmen yeterli. Ben de öyle yaptım ve AirPods Pro performansına yakın olmasına rağmen yarı fiyatına satılan Jabra Elite 75T aldım. Aşırı memnunum. Sony WF-1000XM3 direkt AirPods Pro rakibi bu arada.
Lise son sınıf öşrencisiyim aynı zamanda apple watch se var telefonları topladıklarında direk watch üzerinden müzik açabiliyorum mesela ama diğerleri bunu sağlamıyor diye biliyorum

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Jabra'nın bas kalitesi nasıl? Dokunmatik kontrol ya da Hey Siri desteği yok sanırım. Sony'e de bakacağım. Kulaklık arıyorum :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Jabra'nın bas kalitesi nasıl? Dokunmatik kontrol ya da Hey Siri desteği yok sanırım. Sony'e de bakacağım. Kulaklık arıyorum :D
Baslar çok iyi. Ben uygulama ayarından bir tık kısmak zorunda kaldım öyle diyeyim. Dokunmatik kontrol yok da sağ ve sol kulaklıktaki yuvarlak alanlar basmaya duyarlı. Tuşa basarak şarkı geçişi vs. yapabiliyorsun. Onu da uygulama üzerinden ayarlayabilirsin yine. ANC, Hear Through ve normal modlar arasında da bu şekilde hızlıca geçebilirsin. Asistan desteği yok sadece. Ben Sony ile 75T arasında kalmıştım. 75T Amazon indirimlerinde 800 TL'ye inince onu aldım. Şarjı da gayet iyi.

Lise son sınıf öşrencisiyim aynı zamanda apple watch se var telefonları topladıklarında direk watch üzerinden müzik açabiliyorum mesela ama diğerleri bunu sağlamıyor diye biliyorum
Bence çok matah bir özellik değil. Bende Mi Band 5 var. Telefona bağlayınca Spotify açtığım zaman bileklikten kontrol ediyorum. Telefon aynı zamanda kulaklığa da bağlı. Yani direkt kulaklığı bağlamama gerek yok. Watch'da böyle bir özellik var mı bilmiyorum ancak dediğim gibi bana kalırsa kulaklık ekosistem içindeki en gereksiz parça. Sırf o dediğin özellik için aynı fiyata ANC'li ve daha iyi ses sunan bir kulaklıktan vazgeçmem ben.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
1000XM-4 Çıkmış ama aradaki fark aşırı fazla. Şuan Huawei freebuds 4i kullanıyorum iPhoneda ama hiçbir özelliği yok sadece ses veriyor ve anc var 1000xm3e geçmeye değer mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
1000XM-4 Çıkmış ama aradaki fark aşırı fazla. Şuan Huawei freebuds 4i kullanıyorum iPhoneda ama hiçbir özelliği yok sadece ses veriyor ve anc var 1000xm3e geçmeye değer mi?
XM3 halen çok iyi bir kulaklık zaten XM4'e gerek yok.

eraybel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AirPods Pro mu yoksa 2.Nesil AirPods mu önerisi olan var mı?

Son mesajlar