Soru Discord alternatifleri nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

PES.ETMEK.YOK.KNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, yakın arkadaşım ile sesli veya yazılı sohbet etmek istiyoruz. Bunun yanında başkaları tarafından görülmesini istemediğimiz fotoğraf vs. atabilmeyi istiyoruz. Discord uygulamasını kullanıyorduk fakat son zamanlarda güvensiz olduğunu, kişisel verilerimizin görüntülendiğini ve verilerimizi toplayıp sonsuza kadar sakladığını duydum. Güvensiz olduğu düşüncesi kafam da yer edindi. Discord'a benzeyen ama güvenliği üst düzey olan uygulamalar var ise söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler... ☹️

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Arkadaşlar, yakın arkadaşım ile sesli veya yazılı sohbet etmek istiyoruz. Bunun yanında başkaları tarafından görülmesini istemediğimiz fotoğraf vs. atabilmeyi istiyoruz. Discord uygulamasını kullanıyorduk fakat son zamanlarda güvensiz olduğunu, kişisel verilerimizin görüntülendiğini ve verilerimizi toplayıp sonsuza kadar sakladığını duydum. Güvensiz olduğu düşüncesi kafam da yer edindi. Discord'a benzeyen ama güvenliği üst düzey olan uygulamalar var ise söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler... ☹️
sesli sohbete onem veriyorsan teamspeak kullan. Yoksa Skype da kullanabilirsin :)

PES.ETMEK.YOK.KNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sesli sohbete önem veriyorsan TeamSpeak kullan. Yoksa Skype da kullanabilirsin. :)
Arkadaşım telefondan ben ise bilgisayardan aynı uygulama ile konuşmak istiyorum. :(

Edit: Bizim için en iyi seçenek Discord uygulamasıydı ama güvenlik yokmuş maalesef.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Arkadaşım telefondan ben ise bilgisayardan aynı uygulama ile konuşmak istiyorum. :(

Edit: Bizim için en iyi seçenek Discord uygulamasıydı ama güvenlik yokmuş maalesef.
tamam. İkisinde de telefonda kullanabiliyorsunuz ama teamspeak androidde paralıydı sanırım. Skype hem ücretsiz hemde Telefon ve PC sürümü mevcut. :)

Nothing_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bu videoya bakabilirsiniz, videoda matrix programı genel olarak anlatılıyor, detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

PES.ETMEK.YOK.KNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam. İkisinde de telefonda kullanabiliyorsunuz ama TeamSpeak Android de paralıydı sanırım. Skype hem ücretsiz hem de Telefon ve PC sürümü mevcut. :)
Uçtan uca şifreleme vs. özelliklerinin olmadığını ve Şirket sahiplerinin verilerimizi net şekilde görüntülediğini öğrendim. Önce güvenlik.

eymencaliskann1

Asistan
Reaksiyon puanı
26
yakismadi discord