Soru Logitech G PRO X vs Cloud II

Bu konuyu okuyanlar

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Amacım tamamen Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi üst düzey FPS oyunları oynamak. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Cloud II ile G PRO X arasında kaldım hangisi sizce daha iyidir birbirlerine göre neleri daha iyi daha kötüdür açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Görece taşınabilir olması, katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur Gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Logitech ses ve mikrofon performansı olarak bir tık daha iyi olsa da bunun önüne sorunları geçiyor. Sesin cızırtılı gelmesi, mikrofonun çalışmaması gibi sorunları var.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Bende Logitech G432 var, yazılımında sadece 7.1'i açmak için kullandım. 3-4 aydır bir sıkıntı çıkartmadı. Ses baya kaliteli bence. HyperX'i bu konuda deneyimlemedim, önerim Logi olacaktır.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Cloud 2 ne kadar eski olsada sorunsuz bir kulaklık daha öncede kullandığım bir model tam bir oyuncu kulaklığı..

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam dediğim gibi daha çok warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Hocam dediğim gibi daha çok warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi
Bence cloud 2 se kasmak için çok çünkü daha önce uzun süre kullandım şimdi cloud alpha s'e geçtim hep hyperx kulaklıklar kullandım hiç sorun yaşamadığım için bu markadan gittim g pro x kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacam..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu ikisi arasından Pro X tercih ederdim. Uzun zamandır takip ettiğim bir kulaklık zaten. Cloud II bir zamanların efsanesi olsa da eskidi artık.

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence cloud 2 se kasmak için çok çünkü daha önce uzun süre kullandım şimdi cloud alpha s'e geçtim hep hyperx kulaklıklar kullandım hiç sorun yaşamadığım için bu markadan gittim g pro x kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacam..
Hocam ne dediğinizi tam anlayamadım açıkçası ya

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu ikisi arasından Pro X tercih ederdim. Uzun zamandır takip ettiğim bir kulaklık zaten. Cloud II bir zamanların efsanesi olsa da eskidi artık.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Pro X neticede bir oyuncu kulaklığı ve bunu profesyonel FPS oyuncuları da kullanıyor. Hatta G-HUB'dan bu oyuncuların kullandığı EQ ayarını indirip sen de kullanabilirsin.

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Pro X neticede bir oyuncu kulaklığı ve bunu profesyonel FPS oyuncuları da kullanıyor. Hatta G-HUB'dan bu oyuncuların kullandığı EQ ayarını indirip sen de kullanabilirsin.
İnternette Pro X in çoğu BR da kötü olduğu hakkında yorumlar var

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İnternette Pro X in çoğu BR da kötü olduğu hakkında yorumlar var
O olay ayar yapma ile alakalı. Sen mesela Arctis beğenmiyorum demişsin. Bende Arctis 5 vardı. İyi bir EQ ayarıyla çok iyi bir şekilde ses kasabiliyordum. Bu ürün bir oyuncu kulaklığı neticede müzik dinlemek değil ana amacı. 7.1 namına aşşırı bir şey bekleme bu fiyatlardaki ürünlerin pek çoğu sanal 7.1 kullanıyor.

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
O olay ayar yapma ile alakalı. Sen mesela Arctis beğenmiyorum demişsin. Bende Arctis 5 vardı. İyi bir EQ ayarıyla çok iyi bir şekilde ses kasabiliyordum. Bu ürün bir oyuncu kulaklığı neticede müzik dinlemek değil ana amacı. 7.1 namına aşşırı bir şey bekleme bu fiyatlardaki ürünlerin pek çoğu sanal 7.1 kullanıyor.
Hocam ben ses uzmanı değilim milyon kombinasyon var en iyisi ne nerden bileceğim o kadar para veriyorsam kendisi yapmalı diye düşünüyorum ayarlarla tek tek uğraşmak saçma geliyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam ben ses uzmanı değilim milyon kombinasyon var en iyisi ne nerden bileceğim o kadar para veriyorsam kendisi yapmalı diye düşünüyorum ayarlarla tek tek uğraşmak saçma geliyor
EQ ayarı öyle karışık değil ki. Milyon tane kombinasyon falan yok yani. Standart gelemez çünkü bu işin oyunu gibi film ve müziği de var. Genel bir kitleye hitap etmeli ama özelleştirilebilir yapıda olmalı.

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
EQ ayarı öyle karışık değil ki. Milyon tane kombinasyon falan yok yani. Standart gelemez çünkü bu işin oyunu gibi film ve müziği de var. Genel bir kitleye hitap etmeli ama özelleştirilebilir yapıda olmalı.
Sizin battleroyale oyunlarda kullandığınız bir ayar var mı?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sizin battleroyale oyunlarda kullandığınız bir ayar var mı?
Vardı da ben uzun zamandır oyun oynamıyorum. O yüzden Arctis 5'i de sattım. Şu an bilmiyorum yani. Ancak dediğim gibi Logitech alırsan G-HUB üzerinden profesyonel FPS oyuncularının ayarlarını indirip uygulayabilirsin.