IOS 15 Güncellemesi ile Whatsapp yedeğimin silinmesi

Bu konuyu okuyanlar

neverseemecry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar Iphone 7 Plus kullanıcısıyım ve telefonuma son güncellemeyi yaptıktan sonra whatsapp üzerinden sohbet yedeğinin silindiğini fark ettim. ICloud yedeklerine girdiğimde telefonumun whatsapp'ı yedeklediğini gördüm ama benim yedeğimle aynı mı onu bilmiyorum. Çünkü ben bir kez yedekledim ve yedeklemeyi durdurmuştum itunes üzerinden baktığım yedeklemede ise 6 Mayıs'a ait bir yedekleme mevcut ben bu yedeklerimin neden silindiğini anlamamakla birlikte nasıl tekrar ulaşabilirim.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Gözünü sevdimin Androidi, 2020 temmuzda yedekleyip sonrasında 11 ay ios kullanmama rağmen Androide tekrar geçmemle whatsapp konuşmalarım virgülüne noktasına kadar duruyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iCloud’a yedeklediğiniz taktirde silinmesi pek mümkün değil aslında kesin olarak son dönemde yedek aldığınıza emin misiniz? Gerçi daha ilk sürüm olduğundan dolayı bir hata olmuş olabilir ben şahsen yaşamadım.

Eğer çok önemli değilse 15.1’i bekleyin derim. Sorunların büyük bir kısmı mutlaka çözüme kavuşur.

Reaksiyon puanı
7,999
Gözünü sevdimin Androidi, 2020 temmuzda yedekleyip sonrasında 11 ay ios kullanmama rağmen Androide tekrar geçmemle whatsapp konuşmalarım virgülüne noktasına kadar duruyor.
3 yıldır iCloud'umda aynı Wp yedeğim var. Kurmak istesem 3 yıl öncesini anında kuruyor. Sadece Android övmeye gelmişsiniz :D

neverseemecry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iCloud’a yedeklediğiniz taktirde silinmesi pek mümkün değil aslında kesin olarak son dönemde yedek aldığınıza emin misiniz? Gerçi daha ilk sürüm olduğundan dolayı bir hata olmuş olabilir ben şahsen yaşamadım.

Eğer çok önemli değilse 15.1’i bekleyin derim. Sorunların büyük bir kısmı mutlaka çözüme kavuşur.
yedeklerim gerçekten gözüküyordu güncellemeden önce şimdi yedekleme yok gözüküyor haziran ayında yedekledim en son ve kapattım yedeklemeyi güncellemeden önce vardı itunesta da 6 mayıs gözüküyor hiç mi yolu yoktur bu yedeklere ulaşmanın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yedeklere girdiğimde sadece telefonumun yedeği alındığı gözüküyor nasıl silinmiş olabilir bu ya gerçekten ilginç whatsapp'a dair bir şey de gözükmüyor

bir de numaramı değiştirdim onunla alakası var mıdır?

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
yedeklerim gerçekten gözüküyordu güncellemeden önce şimdi yedekleme yok gözüküyor haziran ayında yedekledim en son ve kapattım yedeklemeyi güncellemeden önce vardı itunesta da 6 mayıs gözüküyor hiç mi yolu yoktur bu yedeklere ulaşmanın?

yedeklere girdiğimde sadece telefonumun yedeği alındığı gözüküyor nasıl silinmiş olabilir bu ya gerçekten ilginç whatsapp'a dair bir şey de gözükmüyor

bir de numaramı değiştirdim onunla alakası var mıdır?
Numaranız değiştiyse yedekler de gider muhtemelen. Çünkü yeni bir numara o ona ait bir kayıt.

neverseemecry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
peki eski numarami geri taksam geri gelir mi?

Son mesajlar