Soru Android de 70 Tl olan oyun Neden PC de 250TL?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Şaka gibi abi. Sonra diyorlar neden korsan oynuyorsun neden crack yüklüyor sun. Çünkü çok komik fiyatı var minecraftın. Cyberpunk 2077 ile aynı fiyatı var. Hayır android deki hali zaten pahalı ama 250 TL nedir kardeşim ya. Sizin hiç mi dininiz kitabınız yok? Tamam Euro kurundan pahalı ama hiç değilse yerel fiyatlandırma olsun ya. Aptal bir 3B küp oyununa vereceğim parayı gider Cyberpunka yatırırım. Bedrock ta da fiyat aynı neredeyse zaten. Android de 70 TL ise Pc de de 70 tl olması gerekmezmi? Nasılsa ikisininde amacı aynı. Sizce Biz ticket açsak yerel fiyatlandırma yapabilirmi Microsoft? Cevaplarınızı bekliyorum :(
Minecraftı çok seviyorum ama hevesimi sürekli kursağımda bırakıyor :(

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Kimse bir mobil oyuna çok para vermek istemez ama PC oyunlarına para yatıran milyonlarca kişi var.

Aptal bir 3B küp oyununa vereceğim parayı gider Cyberpunka yatırırım.
Aptal dediğin oyun Cyberpunk'dan 1000 kat daha iyi çok istiyorsan buglu cyberpunk oynayabilirsin.
images (23) (7).jpeg

iParty4Ban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Kimse bir mobil oyuna çok para vermek istemez ama PC oyunlarına para yatıran milyonlarca kişi var.

Aptal dediğin oyun Cyberpunk'dan 1000 kat daha iyi çok istiyorsan buglu cyberpunk oynayabilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 163382
1. Bugların çoğu düzeltildi
2. Kardeşim alt tarafı küp yerleştirp ev inşa edeceğin oyuna neden 250 TL verirsin ki? içeriğine göre aşırı pahalı

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972

İskambil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Zaten oyuna laf etmiyorum oyun güzel ama abartılı derecede pahalı.
Android sürümü ile pc sürümü farklı şeyler. Android yazılımına aylar harcarken pc yazılımına yıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllar harcıyor olabilir. Süre ler tahmimidir. Yani maliyet fazla pc de.

İçinizde ...raft... oynayan oldumu? merak ettim.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,557
Zaten oyuna laf etmiyorum oyun güzel ama abartılı derecede pahalı.
Mobille bilgisayar arasındaki farkın sebebi üzerinde geçen emekte yatıyordur. Bilemeyiz belki ikisi içinde aynı emek harcanıyordur ama PC sürümünü pahalı yapmak istemişlerdir.

İskambil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mobille bilgisayar arasındaki farkın sebebi üzerinde geçen emekte yatıyordur. Bilemeyiz belki ikisi içinde aynı emek harcanıyordur ama PC sürümünü pahalı yapmak istemişlerdir.
Aynı şey pc ile ps içinde geçerli PS6 için satın alınan oyun 400 tl iken aynı oyun pc de 250 tl.