Anket Sizce yüz yüze eğitim mi uzaktan eğitim mi?

Uzaktan

• Uzaktan

Kullanılan: 16 45.7%
  • Yüz Yüze

Kullanılan: 17 48.6%
  • Yüz Yüze

Kullanılan: 2 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    35

Bu konuyu okuyanlar

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Bence Uzaktan Daha İyiydi Belli Bir Düzenim Vardı Dikkatim Kolayca Dağılmıyordu Hiçbir Zaman Arkada Oyun Oynamadım Hiçbir Dersi Kaçırmadım Dikkatle Dinledim Sınavlara Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sınav Olmaz Ertelenir Diye Çalışmamıştım Son Günlerde Az Ve Verimsiz Çalışıp Taktir Aldım

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
sınıftan 1 tane vaka çıktı şimdi o çocuk yüzünden biz tehlikeye giriyoruz bu yüzden uzaktan eğitim daha iyi oluyor

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Aynı şeyi ekrandan anlatıyor neresi anlaşılmıyor aynısı işte.
Uzaktan da uzaktan...
Uzaktan olsun ben uzaklığı severim

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Artık zoomdan çok sıkıldım normalde sayısal alanda çok iyiydim sonra bu zoom olayı çıktı başıma tüm derslerden geriledim çünkü evde sürekli bir gevşeklik söz konusu hoca ders anlatıyor dersi dinleyeceğime mutfaktan çıkamıyorum sürekli bir yatak ve yeme içme modundayım ama okulda koskoca profesörün karşısında bacaklarımı uzatıp pijamayla yayılamadığım için bir ciddiyet oluyor derse daha fazla odaklanabiliyorum

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Yüz yüze eğitim kadar iyisi yok, uzaktan olunca bir şey anlaşılmıyor ki.
Valla abi, en azından ses gürültü olmuyordu. Şimdi hem yanımızda inşaat var, hem de sınıftakilerin sesi çok çıkıyor. Uzaktan eğitimden ben verim alıyordum açıkçası. Tabii hemen hemen her bilgiyi internetten öğrenebiliyoruz.

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Sınıflarda pozitif çıktığı zaman sınıfları karantinaya alıyorlar diye duydum. Okulu komple mi karantinaya girdi sizin?
1 kişi pozitifse onsuz hiçbirşey olmamış gibi eğitim devam eder eğer 2 kişi pozitifse sınıf kapanır dendi bize hiç düşünülmedi acaba o kişiler başka sınıftaki kişilerle görüştümü

mahmutokkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
1 kişi pozitifse onsuz hiçbirşey olmamış gibi eğitim devam eder eğer 2 kişi pozitifse sınıf kapanır dendi bize hiç düşünülmedi acaba o kişiler başka sınıftaki kişilerle görüştümü
Haklısınız. Ortada çok fazla soru işareti var. İlkokullar, liseler bu haldeyken biz üniversiteliler okulumuz açıldığında böyle bir durumda ne yapacağız çok merak ediyorum.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Kişiden kişiye değişebilen bir durum. Yine de bence yüz yüze eğitim daha verimli. Çünkü okulda derslerde hiç olmazsa öğretmen seni dersi dinlemeye zorladığından hiç dinlemeyen birisi bile olsan birkaç bilgi ediniyorsun. Evde pek böyle bir durum yok diye tahmin ediyorum. Daha rahat bir ortamdasın ve kendini pek derslere veremeyebilirsin. Ama bunun tam tersini yapabilenler de var. Kesinlikle takdir ettiğim bir kesim.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Uzaktan diyen 7 şahıs galiba okumak istemiyor sanırım

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Bence Uzaktan Daha İyiydi Belli Bir Düzenim Vardı Dikkatim Kolayca Dağılmıyordu Hiçbir Zaman Arkada Oyun Oynamadım Hiçbir Dersi Kaçırmadım Dikkatle Dinledim Sınavlara Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sınav Olmaz Ertelenir Diye Çalışmamıştım Son Günlerde Az Ve Verimsiz Çalışıp Taktir Aldım
Uzaktan rahat oluyo işime geliyo burda diyip yatağıma dönüyom bana göre uzaktan. .d

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Sınıfta birisi korona çıkarsa biz okula gitmeye devam edicez. Şimdi bu ne kadar güvenli? Zaten mesafe de yok Maske olsun tek olsun mantığı var. Bu düşünceden vazgeçilmeli bence