Galatasaray, Cicaldau’yu transfer etti

Bu konuyu okuyanlar

faruk.dogan

Öğrenci
Editor
Reaksiyon puanı
113
Galatasaray Spor Kulübü, transfer görüşmeleri uzun süredir devam eden Rumen futbolcu Alexandru Cicaldau ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Alexandru Cicaldau Galatasaray'da 2026 numaralı formayı giyecek. Sosyal medyada Galatasaraylılar tarafından sevinçle karşılaşan bu durum, takımın yeni Hagi’si olacağı yorumlarıyla değerlendiriliyor.

Detaylar için:
Siz neler düşünüyorsunuz? Hagi’nin yerini tutabilir mi? ?

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Reaksiyon puanı
1,815
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galatasaray Spor Kulübü, transfer görüşmeleri uzun süredir devam eden Rumen futbolcu Alexandru Cicaldau ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Alexandru Cicaldau Galatasaray'da 2026 numaralı formayı giyecek. Sosyal medyada Galatasaraylılar tarafından sevinçle karşılaşan bu durum, takımın yeni Hagi’si olacağı yorumlarıyla değerlendiriliyor.

Detaylar için:
Siz neler düşünüyorsunuz? Hagi’nin yerini tutabilir mi? ?
oyuncu nasıl bilen var mı ?

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
HAhahahaha Ghezzal yine ezip geçecek.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
IMG_20210726_092034.jpg

Oyuncunun maaşı konusunda herhangi bir açıklama yok. Yıllık 1.1 milyon Euro olduğu iddia ediliyor.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
2026 diye numara mı olur. Hakemleri uğraştırmak için mi acaba. :D

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Genç potansiyelli bir oyuncu. Bence fena transfer değil.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu oyuncu hakkında bilgim yok, bişey diyemem ama bildiğim kesin bir gerçek var, hayatımda Fatih TERİM kadar transfer konusunda karavana atan birini daha görmedim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Geçen yıla göre savunmaya çok fazla yardım ediyor ve fazla koşuyor. Halen aynı seviyede kilit pas atıyor. BJK hücum hattı onları gole çevirmekte zorlanıyor şu an o kadar. Bats alıştığı zaman onlar da çözülür.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
En büyük örneği Mesut Özil. Gerçi skora artık direkt katkı sağlıyor ama genele vurduğumuzda katkısı çok yüksek.
Açıkçası ben halen yeterli görmüyorum Mesut'u bu oyun için. Arkasının çok fazla toplanması lazım. Fiziksel olarak halen geride. Pres ve baskı üzerine oynadığımız için etrafındakilerin fazla koşması lazım. Dünki maçta MHY, Gustovo ve Rossi çok fazla koştu mecburen. Pelkas'da iyileşmişken ben net 11'e Mesut'u koymam kusura bakma. Berisha-Valencia-Pelkas-Rossi dörtlüsünden oluşacak bir üçlü ileride daha fazla verim verir bence. Ancak bu yıl çok fazla maç oynayacağımız için Mesut'un şansı var. Umarım iyi değerlendirir. Kendisi normal bir oyuncu değil çünkü bir süperstar. O performansı bekliyoruz haklı olarak.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
aynen bak şuan geçti ghezal geçen seneki gibi değil
Mesajı kaç hafta önce yazdım görüyorsundur.Ghezzal geçmesse Batshuayi geçer.Oda olmassa Pjanic dostum.

Mesajı kaç hafta önce yazdım görüyorsundur.Ghezzal geçmesse Batshuayi geçer.Oda olmassa Pjanic dostum.
Ama bir şeyden eminim,bu sene stsl çok iyi olacak.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300

Ama bir şeyden eminim,bu sene stsl çok iyi olacak.
inşallah güzel bir lig olur