Soru Papara alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
94
Şimdi internet sitelerinden. Black card almak istiyorum. Bedavayamı geliyor evime? Bide aylık para kesmiyor değilmi? Bide sözleşmeli hesap diyor o nedir? Sözleşmede ne var? Bide kartın şifresini nasıl ayarlayacağım?

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Herseyi ucretsiz dostum al çok faydasını gorursun

Reaksiyon puanı
94
Steam ile ilgili bilgim yok sözleşmeyi okumadım bile ama avantajlı olduğu kesin. Cash back olayı güzel detayları intermet sitesinde var okumusssundir. Ben kullanıyorum sık sik
Evet okudum. Şimdi sözleşmeye imza atmaya gerek yok değilmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi bana yardım etsin.

Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Şimdi internet sitelerinden. Black card almak istiyorum. Bedavayamı geliyor evime? Bide aylık para kesmiyor değilmi? Bide sözleşmeli hesap diyor o nedir? Sözleşmede ne var? Bide kartın şifresini nasıl ayarlayacağım?
Kesinlikle Alınır Netflix alıyosun 27TL ye sadece 13,50 ödüyosun Cashback sayesinde yatırma çekme işlemlerinde para kesmiyo İninaldan 2- yiyecene papara kullan evet bedava kart.

Reaksiyon puanı
94
Kesinlikle Alınır Netflix alıyosun 27TL ye sadece 13,50 ödüyosun Cashback sayesinde yatırma çekme işlemlerinde para kesmiyo İninaldan 2- yiyecene papara kullan evet bedava kart.
Peki sözleşmede ne var kurye bana getirdiğinde ne yapacağım? Ve steam'de 5TL'lik e pin alabiliyormuyum?

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Peki sözleşmede ne var kurye bana getirdiğinde ne yapacağım? Ve steam'de 5TL'lik e pin alabiliyormuyum?
Kurye senden kimlik no su isticek sen kurye geldiğinde yanında tut kimlik kartını imza atcan vercek herhangi bi ücret yok Steam e gelirsek ücretsiz şekilde e pin alamıyon diye biliyom olada bilir araştır bi.

Reaksiyon puanı
94
Kurye senden kimlik no su isticek sen kurye geldiğinde yanında tut kimlik kartını imza atcan vercek herhangi bi ücret yok Steam e gelirsek ücretsiz şekilde e pin alamıyon diye biliyom olada bilir araştır bi.
Peki ben 18 yaş altıyım. İmza atmam gerekirmi?

Reaksiyon puanı
94
Birisi bana yardım etsin.

Yardım.

Son düzenleme: