Yardım iPhone 6 cihazımdan Huawei Y5 2019'a geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
niye herkes geçilmez yazmış. Ne olmuş ki geçilir. Hiç ayfonum olmadı ama Huawei ile azıcık tuşlarınin yönü benziyordu. Samsundan Huawei ye gecilirse (ki yönleri farklı tuşların) ayfondan da geçilir diye düşünüyorum. Eminim başka şeyler var farklılık olarak. Ama sana şu bakış açısını sunmak isterim arkadaşlarım Samsung Huawei zart zurt bir sürü normal Android telefon kullanıyorlardı. Sonra zengin oldular iPhone a geçtiler. Onlar nasıl geçtiyse sen nasıl geçtiysen şimdi de buna geçebilirsin. Afedersin ama sonuçta normal bir insansın. Başarılar. Masrafa gerek yok millet

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
niye herkes geçilmez yazmış. Ne olmuş ki geçilir. Hiç ayfonum olmadı ama Huawei ile azıcık tuşlarınin yönü benziyordu. Samsundan Huawei ye gecilirse (ki yönleri farklı tuşların) ayfondan da geçilir diye düşünüyorum. Eminim başka şeyler var farklılık olarak. Ama sana şu bakış açısını sunmak isterim arkadaşlarım Samsung Huawei zart zurt bir sürü normal Android telefon kullanıyorlardı. Sonra zengin oldular iPhone a geçtiler. Onlar nasıl geçtiyse sen nasıl geçtiysen şimdi de buna geçebilirsin. Afedersin ama sonuçta normal bir insansın. Başarılar. Masrafa gerek yok millet
2019 yılından kalma bir telefon olduğu için olabilir mi?

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
iPhone 6'da 2014 yılında çıktı bu mantıkla bakarsak?
iPhone 6'nın güncelleme desteği sona erdi ve bence kullanılmayacak bir telefon. Huawei Y5 oyun ve kamera bakımından vasat. Onun yerine uyguna telefon satın alınabilir, tabii bütçesine bağlı.

Ege Güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İphone 6 cihazımdan Huawei Y5 2019 a geçilirmi
Kendi iphone 6s im hala güncel durumda olmasına rağmen bataryasından çok çekiyorum. Şimdilik idare ediyor ama telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat iphone telefonların fiyatları uçtu gitti iphone 7-8 fiyatına (ki bu telefonlar 4-5 senelik bir kaç seneye güncelliğini kaybedicekler) samsung marka amiral gemileri satılıyor. Ben olsam huawei değil de samsung alırdım en azından.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Çok eskiden kalmaymis haklısın tarihi eser niteliğinde.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Millet siz ucmussunuz benim telefonum 2019 model ablaminkini 2015de almıştık ikisi de cillop gibi ve 1800 2015de aldığımız ve benim 2019da aldığım 1700 TL. Güncelliğini kaybetmesi ne demek ya. Sizin bakış açınız bozuk. Her şeyi atın atın saçın savurun ohhh

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Geçilmez. Huawei Y5 ilk çıktığında bile hem kamera hem de performans anlamında vasat bir telefondu. İyi durumdaki bir iphone 6, Y5 ten performans anlamında daha iyidir.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
selam kb bakamadim isten gucten huawei y7 2019 da alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 6'da 2014 yılında çıktı bu mantıkla bakarsak?
huawei y7 2019 da alabilirim 6s 32 gb da alabilirim.