Öneri Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
.Hem telefonumda hem de bilgisayarımda kullanabileceğim ses gecikmesi olmaması önemli fps oyunları oynuyorum su geçirmesin istiyorum açık hava sporu yapıyorum yağmur oluyor bazen tatmin edici bir ses kalitesi yeterli profesyonel değilim bütçe sınırlaması yok şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum istediğim çok fazla özellik var biliyorum istediğim özellikleri bir arada barındıran bir kulaklık yoksa telefon ve bilgisayar için ayrı ürünler önerebilirsiniz.

Kenan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bütçe sınıfrlamanız yoksa tws kulaklık olarak bu özelliklerin daha fazlasını bile içinde barındıran apple airpods modellerine bakabilirsiniz

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,781
Huawei Freebuds 4i var sana tavsiye edebileceğim. Özellikle aktif gürültü önleme özelliği ve uzun süren kulaklık şarjı avantajı. Su geçirmeme olayını tam bilmiyorum sanırım tere ve sıçramalara dayanıklı diye geçiyor ama yoğun yağmura dayanır mı bilmiyorum. Dipnot olarak belirtmek isterim ki içi su dolu lavaboya düşürmüşlüğüm var ve hala hiçbir sıkıntısız kullanıyorum :D

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bütçe sınıfrlamanız yoksa tws kulaklık olarak bu özelliklerin daha fazlasını bile içinde barındıran apple airpods modellerine bakabilirsiniz
Airpods pro alsam fps oyunlarında sıkıntı olur mu bütçe sıkıntısı yok

Kenan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Airpods pro alsam fps oyunlarında sıkıntı olur mu bütçe sıkıntısı yok
hayır gayet stabil bir şekilde oyun oynayabilirsin ama bana kalırsa bütçe sıkıntın yoksa farklı oyuncu tws kulaklıklarına yönelmen senin daha çok işine gelir eğer amacın sadece oyun oynamaksa bu tür ürünlerin birincil amacı oyun oynatmak olduğu için gecikme süresi airpods süreye nazaran daha az olabilir örneğin razer markasının oyuncular için üretmiş olduğu bir tws kulaklık var

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Herkese merhabalar.

Hobi amaçlı açtığım kanalda Apple AirPods 2. Nesil kablosuz kulaklık ürünü için kendimce deneyimlerimi ve düşüncelerimi paylaştım.

Bu kulaklığı düşünen arkadaşlar için bilgi olması amaçlı linki burada paylaşmak istedim..

Umarım yararlı bir bilgilendirme olur ..
Teşekkür ederim.