Soru Bitcoin uygulaması nedir nasıl kullanılır?

Bu konuyu okuyanlar

SedatAb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba bitcoin çok gördüm zengin olanda var peki uygulaması nedir nasıl kullanılır yardım ederseniz sevinirim.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,495
Bitcoin bir uygulama değil, bir sanal para birimidir. Aynı dolar gibi yatırım yapabileceğiniz bir para birimi. Bitcoin alım-satım yapmak için bazı borsalar vardır ve oralardan yatırım yapabilirsiniz. Bitcoine yatırım yapmak için 18 yaş üstü olmanız gerekmekte.

SedatAb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bitcoin bir uygulama değil, bir sanal para birimidir. Aynı dolar gibi yatırım yapabileceğiniz bir para birimi. Bitcoin alım-satım yapmak için bazı borsalar vardır ve oralardan yatırım yapabilirsiniz. Bitcoine yatırım yapmak için 18 yaş üstü olmanız gerekmekte.
Sağ olun

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Merhaba bitcoin çok gördüm zengin olanda var peki uygulaması nedir nasıl kullanılır yardım ederseniz sevinirim.
bitcoin işi öyle her yiğidin harcı değildir çünkü iyi bir istatistiksel bilgi, grafik okuma, gündem hakimiyeti ve teknoloji bilgisi gerektirir. Bitcoin altın madeni gibi alım satımı yapılarak her iki tarafada kâr kazandırma amacı güden bir sanal coindir. çeşitli piyasalarda hesap açarak alım satıma hemen başlayabilirsiniz. fakat bana kalırsa kesinlikle tavsiye etmem zengin olayım derken elinizde avucunuzda ne varsa onu da kaybedebilirsiniz çok büyük bir risk taşıyor. ÖR:

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    46.8 KB · Görüntüleme: 77