Yardım Nintendo wii nasıl kırılır

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Bu konu hakkında yardım almak istiyorum. Bilenler varsa yardım ederse sevinirim.
Bu arada herkse korsaan teşvik diyecek ama şunu diyeyim mesela nintendo mario wii editon. nintendo bu oyun üzerinden gelir elde etmiyor ama nintendo switch editondan gelir elde ediyor. Yani wii nintendoya şu anda para kazandırmıyor. Çünkü desteği BİTTİ. Bu yüzden içine hangi oyunu yüklesemde nintendo friması zarara girmiyor. Lütfen konu kilitlenmesin ve insanlar buna kızgın atmak yerine yardım etsin.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Korsana yardım yasaktır.
D-dostum ilk mesajı okumadın galiba.
Bu konu hakkında yardım almak istiyorum. Bilenler varsa yardım ederse sevinirim.
Bu arada herkse korsaan teşvik diyecek ama şunu diyeyim mesela nintendo mario wii editon. nintendo bu oyun üzerinden gelir elde etmiyor ama nintendo switch editondan gelir elde ediyor. Yani wii nintendoya şu anda para kazandırmıyor. Çünkü desteği BİTTİ. Bu yüzden içine hangi oyunu yüklesemde nintendo friması zarara girmiyor. Lütfen konu kilitlenmesin ve insanlar buna kızgın atmak yerine yardım etsin.

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Bu site yardımcı olabilir, çoğu konsolu kırma videoları var ve eğer yapamazsan Bakırköy'de dükkanları var konsolu ister oraya götürerek ister kargoyla onalara verip parasıyla kırdırtabiliyorsun ve oyun yükletebiliyorsun karşılığında çok az bi ücret alıyolar.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
youtubeda videoları var kırma işlemine softmod deniyor youtubea yaz nintendo wii softmod diye izle yapamazsan bana yaz ben şu ana kadar 20 wii kırmışımdır biliyom yani kırmayı
Tamam teşekkür ederim :=)
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtubeda videoları var kırma işlemine softmod deniyor youtubea yaz nintendo wii softmod diye izle yapamazsan bana yaz ben şu ana kadar 20 wii kırmışımdır biliyom yani kırmayı
Hocam sd kart zorunlu mu? Almam gerekiyor mu ?

Ve hangi eşyalar ihtiyacım var ?

UP

Son düzenleme:

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Tamam teşekkür ederim :=)

Hocam sd kart zorunlu mu? Almam gerekiyor mu ?

Ve hangi eşyalar ihtiyacım var ?

UP
SD kart zorunlu softmodu sd karta kuruyorsun çünkü

sd kart ve oyunları atacağın usb 3.0 hdd ya da 2.0 flaş lazım

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Peki siz oyunları nereden indiriyordunuz?

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Daha elime gelmedi

Yarın geliyor.

Akşam 7,8 sularında sonraki gün softmod yapmayı planlıyorum. Ve a101 den sd kart almak.
Kolay gelsin SD kartı adaptörle kullanacaksın yanında veriyorlar genelde adaptörü şu kartı büyüten şey varya

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar. Şimdi yapmam gereken ufak birşey var. Ben hangi siteden rom indircem indirmeyi denedim rom hustlerden herif bana exe indiriyor. dedimki bi git. Bu yüzden kullandığınız güvenilir rom sitesi varsa yazarsanız sevinirim.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Arkadaşlar. Şimdi yapmam gereken ufak birşey var. Ben hangi siteden rom indircem indirmeyi denedim rom hustlerden herif bana exe indiriyor. dedimki bi git. Bu yüzden kullandığınız güvenilir rom sitesi varsa yazarsanız sevinirim.
özelden attım

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar @AnaBacıVokke a yazdım bu son sorum ben bu wii ye sd karttan soft mod yaparsam sd kart değiştirebilirmiyim. Misal şuanda wiinin içinde sd kart var. Ama ben softmodu başka karta yapacam ve o kartı yapacam usb loader kurduktan sonra çıkarabilirmiyim.

Up

Bismillah. Kuruluma başladım.

Son düzenleme:

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Arkadaşlar @AnaBacıVokke a yazdım bu son sorum ben bu wii ye sd karttan soft mod yaparsam sd kart değiştirebilirmiyim. Misal şuanda wiinin içinde sd kart var. Ama ben softmodu başka karta yapacam ve o kartı yapacam usb loader kurduktan sonra çıkarabilirmiyim.

Up

Bismillah. Kuruluma başladım.
Softmodu yaptığın sd kartı çıkarırsan softmod uçar bozulur yani softmod sadece sd karta yapılır başka kart takarsan bozulur

softmodu yaptıktan sonra ios wad dosyalarını kurdun mu ?

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Softmodu yaptığın sd kartı çıkarırsan softmod uçar bozulur yani softmod sadece sd karta yapılır başka kart takarsan bozulur

softmodu yaptıktan sonra ios wad dosyalarını kurdun mu ?
Herşey taş tamam! Usb loader ı da kurdum. Tek sıkıntı kurulan was dosyaları ile yaklaşık bir yayla kanal geldi nasıl silecem bunları ben

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Herşey taş tamam! Usb loader ı da kurdum. Tek sıkıntı kurulan was dosyaları ile yaklaşık bir yayla kanal geldi nasıl silecem bunları ben
Hangi kanallar geldi foto atsana

Silmek için Wii optionsa girecen orda data management var Kanalı seçip erase dicen silincek

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Hangi kanallar geldi foto atsana

Silmek için Wii optionsa girecen orda data management var Kanalı seçip erase dicen silincek
Öyle yapmıştım zaten. 300 e yakın kutucuk boş kaldı. Hepsi varken 60 kutu boş yer vardı.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Öyle yapmıştım zaten. 300 e yakın kutucuk boş kaldı. Hepsi varken 60 kutu boş yer vardı.
Emülatörler yüklenmiş büyük ihtimalle sadece Wii oyunları oynayacaksan onlara gerek yok zaten ayrıca ne kurdun usb loader gx mi cfg USB loadermi

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
İkiside geldi cfg kullanıyorum. Daha sadece mario yükledim bakıyorum daha belki 2-3 güzel oyun bulurum :)