Öneri Elektrikli scooter önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Elektrikli scooter almaya karar verdim bütçe abartılmamak şartıyla sınırsız cihazın uzun pil ömrünün olması, motor gücünün fazla olması ve max hızın fazla olması lazım tamamen eğlencesine alıyorum sahilde falan takılmak için belki ulaşım içinde kullanabilirim ama daha çok amaç eğlenmek bana kaliteli bir scooter önerirmisiniz?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Seat'ın şöyle bir Scooter'ı var elektirik bu nasıl acaba !

Motor gücü olarak seat daha iyi ama menzili çok kısa orada 25km diyor ama 9km ancak götürür pro 2 ise 45 km menzili var 20km kadar götürür diye düşünüyorum birde seat’ı satın alacak biryer sanırım yok hiçbiryerde bulamadım yarın öbür gün bu bozulacak destek alacak biryer bulamayacağım ondan daha bilindik birşey olmalı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Motor gücü olarak seat daha iyi ama menzili çok kısa orada 25km diyor ama 9km ancak götürür pro 2 ise 45 km menzili var 20km kadar götürür diye düşünüyorum birde seat’ı satın alacak biryer sanırım yok hiçbiryerde bulamadım yarın öbür gün bu bozulacak destek alacak biryer bulamayacağım ondan daha bilindik birşey olmalı

Normal Seat araba satan bayilerden alabiliyorsun scooter'ı garantiside Seat yetkili servisler :D

Not: Xiaominin kağıt üstünde ki verilerinin çoğu fasa fiso gibi geliyor bana.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Normal Seat araba satan bayilerden alabiliyorsun scooter'ı garantiside Seat yetkili servisler :D

Not: Xiaominin kağıt üstünde ki verilerinin çoğu fasa fiso gibi geliyor bana.
Bildiğin galeriden alıyorsun yani o zaman düşünülebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banada çok yakın bir yer var olmadı 2 dakika arabaya atlayıp giderim bakmaya

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Gitmeden arayıp bilgi al istersen var mı elinizde diye.
Tmm internetten numarasını arayıp sorarım hemde belki test etme şansım olur

Bu arada şikayet varda dolaşınca böyle bir yorum gördüm ve acayip tırstım acaba gerçekmidir?

FDB00B28-C932-4D75-BB34-957203C2C3C7.jpeg
8C1B6B59-C1A2-4A46-9664-05A0284D3CEE.jpeg

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu arada şikayet varda dolaşınca böyle bir yorum gördüm ve acayip tırstım acaba gerçekmidir?

Son zamanlarda Xiaomi ürünlere karşı bir antipati oluştu bende. Pek güven vermiyorlar açıkçası neredeyse bütün cihazarları. O eski fiyat performans ve kaliteli malları yok sanki Xiaominin.

Bu arada bu kaza kişisel kullanıma bağlı bir olayda olabilir.

Son düzenleme:

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Showroom’u aradım ellerinde varmış deneme imkanımızda varmış çok geç olmadan gidiyim deniyim

Showroom’u aradım ellerinde varmış deneme imkanımızda varmış çok geç olmadan gidiyim deniyim
Gittim ve denedim beğenince alıp geri geldim sadece amacım bakmaktı eve elimde kutularla geldim ? şu an şarj oluyor belki akşam bi turlarım :) @OzkanK. teşekkürler

Son düzenleme:

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Valla aldım artık inşallah memnun kalırım bugün çok kullanmaya vaktim yoktu ama yarın denerim merak ediyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Hayırlı olsun. Güzel bir inceleme ve uzun kullanım testi çekersin artık :)

Bu arada ilk acemilik günlerinde dikkat et. Hatta dizlik ve dirsek koruma kullan bence.
Görürlerse dışarıda gülerler bunun için onları mı takıyon diye

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Görürlerse dışarıda gülerler bunun için onları mı takıyon diye

15 km hızla giderken düştüm Kolum kırıldı dizim çıktı diye burada konu açarsa biz güleriz o zamanda :)

Sağda solda Martıdan düşüp kolunu bacağını hatta çenesini kıran tiplerin videoları dolu. Senin gibisi bundan mı bir şey olacak deyip sakat ediyor kendini.

Not: Zaten Acemilik döneminde taksın dedim. İlerleyen dönemde alışınca zorunlu değilse takmayadabilir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
15 km hızla giderken düştüm Kolum kırıldı dizim çıktı diye burada konu açarsa biz güleriz o zamanda :)

Sağda solda Martıdan düşüp kolunu bacağını hatta çenesini kıran tiplerin videoları dolu. Senin gibisi bundan mı bir şey olacak deyip sakat ediyor kendini.

Not: Zaten Acemilik döneminde taksın dedim. İlerleyen dönemde alışınca zorunlu değilse takmayadabilir.
Doğru millete göre haraket edeceksek işimiz var

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Hayırlı olsun. Güzel bir inceleme ve uzun kullanım testi çekersin artık :)

Bu arada ilk acemilik günlerinde dikkat et. Hatta dizlik ve dirsek koruma kullan bence.
Eğer arıza gibi bir sebep olmazsa pek düşüceğimi sanmam çünkü daha öncedende martı kullanıyordum tabi bu martılar gibi değil bastığın an fırlıyor belkide taksam iyi olabilir :)

Az önce biraz kullandım çok keyifli bir alet sadece yokuşlarda biraz zorlanıyor gibi ama yinede çıkıyor 3 saat kullandım hala şarj bitmedi çok beğendim bakalım uzun vadede neler olacak

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
3 saat kullandım hala şarj bitmedi çok beğendim bakalım uzun vadede neler olacak

Uygulamadan bağlanınca ne kadar km gittiğin ve daha gidebilecek olduğun yazmıyor mu ?

Birde bunda dahili GPS var mı ! Veya telefondan gittiğin yerleri gezdiğin yerleri haritada görebiliyon mu ?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Uygulamadan bağlanınca ne kadar km gittiğin ve daha gidebilecek olduğun yazmıyor mu ?

Birde bunda dahili GPS var mı ! Veya telefondan gittiğin yerleri gezdiğin yerleri haritada görebiliyon mu ?
Ne kadar km gittiğin ne kadar gidebileceğin kalan pili falan görebiliyorsun bulunduğun yeri falan gösteriyor

Reaksiyon puanı
3,027
Ben de hobi amaçlı elektrikli scooter alacaktım ama en giriş seviyesi modellerin 4 bine yaklaştığını görünce bisiklet aldım. Çok daha ucuza bir bisiklet aldım ve çok memnunum hem yormuyor, hem de spor oluyor. Tur yapmanın keyfi zaten başka. Ama illa ki bir şey alacaksan Mijia M365 sana yeterli olacaktır. Bu alet yokuş çıkamıyor, aklında bulunsun.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Açıkçası elektirikli scooter veya Bisiklet almaktansa ben olsam 50 CC benzinli Scooter alır onlar gezerdim. Her 20 km de bir şarj et ve 3-4 saat şarj olmasını belke çok zahmetli işler gibi geliyor bana. Birde oturmadan zahmetli gidiyorsun o scooter modelelrinde.

Alırsın düzgün bir 50 CC scooter B sınıfı ehliyetle kullanılıyor zaten sigortası yok vergisi yok. 100 km de yakacağı max 3 litre benzin. Oda 100 km de 22 TL flan yapar. Ama işte renkler ve zevkler tartışılmaz hesabı...

makayhdın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Yeni bir elektrikli scooter modeli getirdik.
Tasarım olarak diğer bildiğiniz modellerden biraz farklı.
Yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum.
Teşekkürler.

birkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Piyasada bir çok farklı ürün var bir çoğunun da tek farkı görüntüsü başka bişey değil. o yüzden bütçene göre bir şey alabilirsin. ömürleri aşağı yukarı aynı olacak.