Soru PlayStation 5 mi Kasa Toplamak mı?

Bu konuyu okuyanlar

fker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sizce PlayStation 5 Almak mı yoksa iyi bir kasa toplamak mı?

Son düzenleyen moderatör:

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
PS5 alsan bile oyunlarına para yetiştiremezsin. Kasa daha mantıklı.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Şu anda indirimlerle birlikte 2060'lı sistemler 8-9 bin bandında rahatlıkla bulunabiliyor. PS 5'in fiyatını ve ayrıca oyunların fiyatını göz önüne aldığımızda pek de değeceğini düşünmüyorum.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Öncelıkle Şuna Karar vermen Lazım, Oyun mu Sürekli Oynicaksın Yoksa Herseyi Yapayım Yanında da Oyun mu Olsun dıceksın.

Eger Sürekli Oyun Oynarım dıyosan PS5, Oyun Fıyatlarına Takılmayın, DH Gıbı yerlerde Takas Yapan Kısıler var, Alır Oynar Ayrica Extra Fıyatlar Düşünce de Oyunu Satın alabılırsın..

Ama Yok Ben Abi Hersey Yapıcam Yanında da Bos vakıtlerımde söyle Oyun da oynasam Fena olmaz dersen Kasa Tavsıyesıne bakacaksın.

Yerınde olsam Kasa alırdım, Ilerı etapta da PS5 Düşüşlerınde yanına eklerdım.

fker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
PS5 alsan bile oyunlarına para yetiştiremezsin. Kasa daha mantıklı.
evet bi oyun en az 500tl NBA falan almaya çalış 1000 lira neredeyse işlemci parası verirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelıkle Şuna Karar vermen Lazım, Oyun mu Sürekli Oynicaksın Yoksa Herseyi Yapayım Yanında da Oyun mu Olsun dıceksın.

Eger Sürekli Oyun Oynarım dıyosan PS5, Oyun Fıyatlarına Takılmayın, DH Gıbı yerlerde Takas Yapan Kısıler var, Alır Oynar Ayrica Extra Fıyatlar Düşünce de Oyunu Satın alabılırsın..

Ama Yok Ben Abi Hersey Yapıcam Yanında da Bos vakıtlerımde söyle Oyun da oynasam Fena olmaz dersen Kasa Tavsıyesıne bakacaksın.

Bende öyle düşünüyorum ps5 alırsam sadece oyun oynarım ama şimdi bilgisayar daha geniş kapsam

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bence PS5. Hocam ben konsol insanıyım hayatımda bilgisayardan oyun oynamamış insanım oyun dedin mi benim akla konsol gelir. Zaten ps5 almak için en büyük sebebiniz Exclusive oyunlar. Yakında GoW 5 (Ragnarök) çıkacak Uncharted’da yeni oyun çıkaracak bence ps5 alın. Dediğim gibi bu tamamen benim fikrim siz bilirsiniz bilgisayar da alabilirsiniz.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Sizce PlayStation 5 Almak mı yoksa iyi bir kasa toplamak mı?
Ben sadece oyun oynarım diyorsan Ps5;oyun dışında video izlerim,film izlerim,word yada Excel gibi programlar kullanırım diyorsan Kasa toplamanı tavsiye ederim.

dequeLL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum ilk önce karar vermen lazım. Ben kasa toplamak yerine konsol tercih ediyorum. İşlerimi de halledebilmek adında orta donanım seviyesinde bir kasa kurdum. Benim düşüncem oyun oynamak istiyorsan konsol en mantıklısı zaten bunun için üretiliyor. Oyun fiyatlarını da öyle kafaya takma bence az da olsa biraz indirim oluyor hadi indirimi geçtim ps plus üyeliği kullandığın zaman aylık 3 tane oyun veriyor sana. Bulabilirsen de oyun takas edicek veya satacak kişileri bulursun. Ben PC donanımlarına Türkiye şartlarında para yetiştilebileceğini zannettmiyorum. Ben pcyi kurduğum zamanlarda 750Ti ekran kartı almıştım Nvdia'nın en üst modeli 1080Ti'dı . Düşün şimdi çıkan ekran kartlarını vs. PC donanımlarını sürekli güncelde tutman lazım ki en iyi performansı alasın. Avrupada'da yaşamadığımız için malesef o fiyatlara o parçalar etmez. Düşüncelerim budur.