Soru Bu laptop alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14

Ürün bu arkadaşlar yani baktığıma göre bu fiyata daha iyi özellikli bulamadım.

Kullanım amacı yazılım programları, webde gezinme, çok az unity veya unreal, arada bir oyun. Oyun testlerini internette bulabiliyorum fakat gündelik kullanımda iş görür mü bir sorayım dedim. Bütçe mümkünse 3500, eğer fiyatına göre çok iyi bir ürün varsa 200-300 daha bütçe artabilir. Teşekkürler :)

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Kullanım amacı yazılım programları, webde gezinme, çok az unity veya unreal, arada bir oyun. Oyun testlerini internette bulabiliyorum fakat gündelik kullanımda iş görür mü bir sorayım dedim. Bütçe mümkünse 3500, eğer fiyatına göre çok iyi bir ürün varsa 200-300 daha bütçe artabilir. Teşekkürler :)
Bence bu bütçe ile 2.ele yönelin derim. 2.el'de bu paraya daha iyi şeyler vardır elbet.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bu bütçede diğerlerine bakmıyorum bile rami 8 güzel.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974

Ürün iyi ama 128 GB SSD yeterli olmaz.Tavsiyem bunu alın;

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Ürün iyi ama 128 GB SSD yeterli olmaz.Tavsiyem bunu alın;
Hocam dediğim gibi arada bir oyunda oynanacak ve attığınız üründeki dahili gpu ryzen vega 3e göre daha kötü. Depolama için benim attığım laptopta harici bir giriş var mıdır bunu nasıl öğrenebilirim?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Hocam dediğim gibi arada bir oyunda oynanacak ve attığınız üründeki dahili gpu ryzen vega 3e göre daha kötü. Depolama için benim attığım laptopta harici bir giriş var mıdır bunu nasıl öğrenebilirim?
Senin attığında depolama için harici bir giriş yok.Depolamayı artırmak için içini açıp yeni bir ssd takman gerekiyor.

Besirovic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İkinci elde temiz bişeyler bulman daha mantıklı olur hocam

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14
İkinci elde temiz bişeyler bulman daha mantıklı olur hocam
Hocam üstte de yazmıştım sıfır istiyoruz, ikinci el tercihimiz değil. Bu attığım lenovoyu almayı düşünüyoruz. Depolama şimdilik idare eder, yetmediği durumda ya servisten rica ederiz ya da garanti dışı kalmıyorsa biz ssdyi değiştiririz.