Haber Tablet pazarının lideri Apple oldu

Bu konuyu okuyanlar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Apple son çeyrekte yakaladığı başarıyla Samsung ve Amazon gibi rakiplerini geride bıraktı.

Söz konusu tahminler, bu yılın üçüncü çeyreğinde Silikon Vadisi merkezli teknoloji devinin dünya genelinde yaklaşık 12,9 milyon tablet sattığını söylüyor. Apple’ın yakaladığı bu başarı, Samsung’u ve Amazon’u geçmesine imkan tanıyor. Zira iki şirket toplamda 12,3 milyon adet satış rakamına erişebilirken, bu miktar Apple’ın tek başına pazara liderlik etmeye devam edeceği anlamına geliyor. Ayrıca Apple, satış rakamlarıyla da 7,4 milyar dolarlık gelirin sahibi olmuş durumda.

iPad satışlarındaki bu artışta salgının da önemli payı olduğu belirtiliyor. Apple’ın CEO’su Tim Cook‘a göre iPad son on yılın en iyi çeyreğini yaşadı. Zira geçen yılın aynı dönemine kıyasla 6,6 milyar dolarlık bir atış söz konusu.

Kaynak:

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Bende samsung galaxy tab a7 var çoğu işime yarıyor

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Ucuz dediğin tablet pubg den 30 fps alır en fazla. Zaten apple her zaman birinci idi ve öyle kalacak gibi görünüyor.
O tarz tabletler oyun için değil zaten. Çizim veya Home Office çalışanlar için genel olarak. O tarz tabletlerden oyun performansı beklemek yanlış olur

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Pubg Mobile'da en düşükte 30FPS alıyor cihaz,üstüne 1000 daha koyarsanız 60 FPS+İOS oluyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki işe göre değişir ?
Fps configi ile 60 fps açıyor

Ben 60 la oynuyorum

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
1-Config ve GFX Ban sebebi.
2-O işlemci ve RAM ile 60 FPS alamazsın.Her şeyin belirli bir gücü var.60 FPS configler vs. sadece +5 FPS katar.
Knk 50-60 arası alıyorum

Vede ban sebebi oldupunu biliyorum çok para yatırmadığım için takmıyorum ayrıca fps configler kolayc bulunup banlanmıyor

Knk 50-60 arası alıyorum

Vede ban sebebi oldupunu biliyorum çok para yatırmadığım için takmıyorum ayrıca fps configler kolayc bulunup banlanmıyor
Kuzenimin tab s6 lite si var 60 fps alıyo onunlada oynadım aynı fark yok

Son düzenleme: