Anket Türkiye'de yangınların çıkmasını neye bağlıyorsunuz?

Yangınların ana kaynağı olarak hangi şıkkı düşünüyorsunuz?

• Sığınmacıların fazlalığı

• Terörist grupların planlı eylemi

• İklim değişikliği

• Bilinçsiz davranışlar

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Malumunuz ülkemizde son birkaç gündür orman yangınları peş peşe geliyor. Bu konuda herkesin çok farklı fikirleri var. Herkesin, saygı çerçevesinde birbirini kışkırtmadan fikirlerini merak ediyorum.

Bana göre doğal afet dışındaki diğer yangınlarda olduğu gibi bu yangınlar planlı bir eylem. Umarız en kısa sürede yangın olan tüm bölgelerde söndürme ve soğutma çalışmaları tamamlanır.

Reaksiyon puanı
3,027
Hem teröristlere, hem sığınmacılara. Ülkeye giren çıkan belli değil. PKK, mültecilere böyle eylemleri rahatlıkla yaptırabilir. Çoğunun kimliği falan hiçbir resmi belgesi yok. Ülkeye böyle ne olduğu belirsiz insanların milyonlarcasının girmesi teröristlerin ekmeğine yağ sürmektir.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bence teröristleri yok etmeli, mültecileri de sınır dışı etmeliyiz. Halk da bunu istiyor ama gören yok.

PKK olayı üstlendi diye okumuştum bir yerde, kökeni kürtlerden olsa da bir sürü avrupalı, afgan ve suriyeli de içerilerinde var eskiden yakalanan teröristlerde görüyorduk.

Kısacası hem mülteci hem de terörist sorunu var topraklarımızda.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
İki seçenek olsaydı keşke..
Hiç olmasını gram istemezdim..
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-2 kesinlikle.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Sığınmacılarla yangınların ne ilgisi var anlamadım. Kalan maddelerin hepsi bu yangınların kuvvetli sebebi. Bir tane seç dersen terör gruplarının parmağı olduğunu düşünüyorum.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bu ormanların hepsine üç harfli girmiş. Ama bu üç harflinin içinde ''C'' harfi yok, ona göre.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
2 gün öncesine kadar otel yapmak için bilinçli yakıldığını düşünüyordum ama artık yangınların sayısı 80'i aştı ve dağı taşı da yakıyorlar. Planlı bir saldırı olduğunu düşünüyorum artık.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Sığınmacılarla yangınların ne ilgisi var anlamadım. Kalan maddelerin hepsi bu yangınların kuvvetli sebebi. Bir tane seç dersen terör gruplarının parmağı olduğunu düşünüyorum.
Sığınmacılarla pek alakası yok ama sorun yaratan sığınmacı adı altında ülkeye giren teröristler.