Soru Se2020 mi Snapdragon S20FE mi

Bu konuyu okuyanlar

MoonKhan1298

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle hayırlı sabahlar dilerim, uzun zamandır s20fe yi exynos yüzünden eleyip se2020 düşünüyodum ama s20fe snapdragon varyantı satışa çıkmış ve her konuda iphone11 ile başa baş performans gösterdiği çevrem tarafından söyleniyor. Kameraya, depolamaya ve uzun kullanıma önem veriyorum, mümkünse üniversite bitene kadar sorun çıkarmasını istemiyorum (yaklaşık 5 sene) hangisini tercih etmem daha doğru olur değerli fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Öncelikle hayırlı sabahlar dilerim, uzun zamandır s20fe yi exynos yüzünden eleyip se2020 düşünüyodum ama s20fe snapdragon varyantı satışa çıkmış ve her konuda iphone11 ile başa baş performans gösterdiği çevrem tarafından söyleniyor. Kameraya, depolamaya ve uzun kullanıma önem veriyorum, mümkünse üniversite bitene kadar sorun çıkarmasını istemiyorum (yaklaşık 5 sene) hangisini tercih etmem daha doğru olur değerli fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.
Ben olsam S20FE alırdım SE2020 ekran olarak çok geride hem boyut hem panel hem çözünürlük hem yenileme hızı batarya olarak tatmin edermi bilmiyorum ama s20fe daha iyi tercih olur

Reaksiyon puanı
7,999
Ben olsam SE 2020 tercih ederdim yazılımın stabilitesi , 5 yıl sonra satacam derseniz az zarar ederek satarsınız vs. gibi sebeplerden. Ama S20 FE Snapdragon'da pişman etmez alırsanız.

MoonKhan1298

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Batarya tasarım açısından s20fe sd düşünüyorum kamera ikiside iyi diye biliyorum da rahat 5 sene götürmesi lazım gerisi önemli değil,üniversitede telefon masrafı istemiyorum. samsung iphone deneyimledim 6 ve j7 prime kullanarak. J7 prime kasmıyor ama 6 safaride youtubede falan donmalar yapıyor bu yüzden uzun vadede samsung daha iyi gibi geldi bana ama bir de sizin uzun kullanım fikirlerinizi isterim. Xiaomi redmi note7 rezil bir performans sergilediği için xiaomi oppo huawei den uzak duruyorum.

Reaksiyon puanı
7,999
Batarya tasarım açısından s20fe sd düşünüyorum kamera ikiside iyi diye biliyorum da rahat 5 sene götürmesi lazım gerisi önemli değil,üniversitede telefon masrafı istemiyorum. samsung iphone deneyimledim 6 ve j7 prime kullanarak. J7 prime kasmıyor ama 6 safaride youtubede falan donmalar yapıyor bu yüzden uzun vadede samsung daha iyi gibi geldi bana ama bir de sizin uzun kullanım fikirlerinizi isterim. Xiaomi redmi note7 rezil bir performans sergilediği için xiaomi oppo huawei den uzak duruyorum.
Tamamen yanlış bir düşünce. iPhone cihazlar çok daha uzun ömürlü Androide kıyasla.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone SE nin video kalitesi daha iyi,daha uzun ömürlü ve performans olarak s20 fe den daha iyi. S20 FE nin üstünlükleri ise kamera çeşitliği(3x zoom, ultra geniş açılı kamera),120hz çerçevesiz amoled ekran,daha uzun ömürlü batarya ve depolama alanı 128gb den başlıyor. Ben S20 FE öneririm.İkisinden birisini alsanız pişman olmazsınız,ikiside güzel cihazlar.

MoonKhan1298

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Snapdragon işlemcili S20 FE Türkiye garantili satılıyorsa ben de kesinlikle onu amanı öneririm.
Vatanda ucuza bulunuyo garantili bir şekilde ayrıca hepinize teşekkür ederim yüksek ihtimal s20fe alıcam gibi duruyor işlemci performansı depolama batarya ekran üstünlüğü için ayrıca kamera açısından se2020 ile eşit olduğu ve daha çok çeşitlilik sunduğu için

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Vatanda ucuza bulunuyo garantili bir şekilde ayrıca hepinize teşekkür ederim yüksek ihtimal s20fe alıcam gibi duruyor işlemci performansı depolama batarya ekran üstünlüğü için ayrıca kamera açısından se2020 ile eşit olduğu ve daha çok çeşitlilik sunduğu için
S20 FE nin işlemcisi iPhone SE den iyi değil.iPhone SE nin işlemcisi S20 FE den daha iyi ve video performansı da S20 FE den daha iyi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
S20 FE nin işlemcisi iPhone SE den iyi değil.iPhone SE nin işlemcisi S20 FE den daha iyi ve video performansı da S20 FE den daha iyi.

İşlemci olarak S20 FE daha iyi diyen yok ki zaten. Ama Snapdragon 865'te boş bir işlemci değil. Genel toplama bakmak lazım.

Ekran boyutu olsun batarya kapasitesi olsun üstüne hızlı şarj olsun depolama kapasitesi olsun bir sürü konuda önde oluyor S20 FE modeli.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
İşlemci olarak S20 FE daha iyi diyen yok ki zaten. Ama Snapdragon 865'te boş bir işlemci değil. Genel toplama bakmak lazım.

Ekran boyutu olsun batarya kapasitesi olsun üstüne hızlı şarj olsun depolama kapasitesi olsun bir sürü konuda önde oluyor S20 FE modeli.
haklısın ancak konuyu açan arkadaş zaten küçük bir telefondan geçiş yapacaksa ve yalnızca günlük işler sosyal medya için kullanacaksa stabil ve ergonomik yapısıyla se 2020 daha avantajlı

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
yüksek ihtimal s20fe alıcam gibi duruyor işlemci performansı depolama batarya ekran üstünlüğü için
@OzkanK. Konu sahibi arkadaşın yaptığı bu yoruma cevap verdim. S20 fe nin işlemcisi daha üstün yazmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu sahibi arkadaşın yaptığı yorumu okumanızı tavsiye ederim. Sd865 e boş işlemci diyen olmadı. A13 SD865 den daha iyi işlemci dedim.

MoonKhan1298

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İşlemci performansı derken boş işlemci değil kastında demiştim yanlış ifadede bulunmuşum affedersiniz ?