Öneri Flatout 2 İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Kullanıcı9090

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
37
Yıl 2006. EA Games yarış sektöründe satışların patlama yaptığı yıl. Hem geçen yıl Need for Speed Most Wanted çıkararak büyük bir etki yaratmış hem de bu sene için yeni bir yarış oyunu çıkaracaktı.
O zamanlar tabii forumlara baktığıma göre o yıl yarış denildiği zaman akla Need for Speed gelirmiş.
O zamanlar bugbear şirketi birinci oyunu sevilen flatout serisinin devamı getirmeye karar vermişti ve çalışmalar sonucu 29 Haziran'da çıkarmıştır. Bugün bu oyunu inceleyeceğiz.
Flatout 2 o yıllarda en iyi fizikli yarış oyunun olarak gösteriliyordu. Oyunun 5 tane modu var:
Kariyer modu.
Event modu.
Derby modu.
Yarış modu.
Stunt modu.

Oyunun kariyer modu bildiğimiz klasik NFS kariyer modu fakat hikaye yok. Başlangıçta bir miktar para var ve bu parayla derby Class'tan araba alıyoruz ve yarışlara başlıyoruz. Oyunda derby class yarışları, race class yarışları ve street class yarışları var. Her sınıfın kendine ait arabaları var. Sınıf sınıf yarışıyorsunuz. Sonunda ise Grand pist diye bir class var. O da karışık Event'lerden oluşuyor. Araba geliştirmeleri var. Farklı stratejiler deneyerek yarışıyorsunuz.
Oyunun Event modu ise 4 turluk kısa yarışlar, gayet eğlencelidir. Nascar kısımlarında eğlenebilirsiniz.

Oyunun en güzel modlarından birisi derby modu. Gerçekten bir kaos var. Bir arenada toplam oyuncuda dahil 8 kişi var. Arenada araçlar çarpışıyor ve birbirlerini patlatmaya çalışıyor. Patlayan elenir. Sona kalan kazanır. Eğer kimseye vurmassanız süreniz doluyor ve eleniyorsunuz.

Oyunun yarış modu kariyer modunda oynadığınız haritalar oynayabiliyorsunuz. Burada yine harita sınıflandırılmış.

Oyunun son modu Event modu, arabadan atlayarak labut devirdiğiniz, kart vurduğunuz, kaleciye gol attığınız bir mod. Burada yine çok eğlenceli 5 araba sizi bekliyor.

Evet arkadaşlar bu kadardı. Son olarak oyunun multiplayer serverleri kapandı ama GameRanger ile multiplayer oynayabilirsiniz. Extra kısmına kodlar yazarak araba açabilir veya para kazanabilirsiniz.

Gıevepıx: Tüm arabaları açar ve 1M para verir.

Oyun şu an 3.60 Steam'da indime çok giriyor. Kaçırmayın.

İyi oyunlar.
0000001056.1920x1080.jpg
flatout 2 1.jpg
ingame_16x9_0.jpg
maxresdefault.jpg

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Oynardım eskiden, bayağı sağlam oyun ha.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Fena oyun değil güzel çıktığı yıla göre. Bunun bir sürümü daha vardı adını unuttum grafikleri yenilenmiş falan hatta bu oyunda ki karakterlerin aynısı onda da vardı 3-5 tane daha eklemişler ekstradan. Grafikler yenilenmiş güzel oyundu. Bu arada gerçek hayatta da var böyle yarışlar izlemeye bayılıyorum youtube'ye banger race yazın bir sürü çıkıyor.

Kullanıcı9090

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
37
Fena oyun değil güzel çıktığı yıla göre. Bunun bir sürümü daha vardı adını unuttum grafikleri yenilenmiş falan hatta bu oyunda ki karakterlerin aynısı onda da vardı 3-5 tane daha eklemişler ekstradan. Grafikler yenilenmiş güzel oyundu. Bu arada gerçek hayatta da var böyle yarışlar izlemeye bayılıyorum youtube'ye banger race yazın bir sürü çıkıyor.
Hocam Flatout Ultimate Carnage