Yardım Benden habersiz sms atılmış

Bu konuyu okuyanlar

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar merhaba, elimde telefonumla oynarken Türk telekomdan 0,49 kuruş kesildi bildirimi geldi (faturasız hatta kullanım sonrası gelen) daha sonra Türk telekom online işlemlere girip baktım 0850 570 **96(bimtel kullanan bi hatmis) numarasına sms gönderildi olarak gösteriyor, ben birsey yollamadim olaya anlamda veremedim böyle birsey nasl mümkün olabiliyor? Türk telekomu aradım numaranın eksik kısmını ve mesaj içeriğini söylemediler, inceleyip dönelim dediler. Şimdi mesaj atmışlar inceledik hata yok diyorlar O an telde apk olarak uygulama kuruyordum, kurduğum uygulamaya hiçbir erişim iznide vermemiştim

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Pegasus casus yazılımı bulaşmış olabilir mi?

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Neden seni takip etmek için binlerce dolar versin devlet :) O kadar Önemli biri isen telefonda pek bilgi saklamamalısın. Bende pek çözemedim yinede apk yükleme.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Arkadaşlar merhaba, elimde telefonumla oynarken Türk telekomdan 0,49 kuruş kesildi bildirimi geldi (faturasız hatta kullanım sonrası gelen) daha sonra Türk telekom online işlemlere girip baktım 0850 570 **96(bimtel kullanan bi hatmis) numarasına sms gönderildi olarak gösteriyor, ben birsey yollamadim olaya anlamda veremedim böyle birsey nasl mümkün olabiliyor? Türk telekomu aradım numaranın eksik kısmını ve mesaj içeriğini söylemediler, inceleyip dönelim dediler. Şimdi mesaj atmışlar inceledik hata yok diyorlar O an telde apk olarak uygulama kuruyordum, kurduğum uygulamaya hiçbir erişim iznide vermemiştim
APK ye erişim izini vermediğine eminmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

APK ye erişim izini vermediğine eminmisin
Çünkü başka bir anlamı yok yada yanlışlıkla bir yere basıp kesmişlerdir

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Benimde 0850 ile başlayan bir numaraya SMS gitti benden habersiz anlam veremedim.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Güldürdün :D sms gönderimi cihaz üzerinden yapılan bir istektir yani olmayan bir gönderimin ücreti de olmaz, kuvvetle muhtemel uygulama kurulumunda otomatik giden bir sms

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için. Çözüm yolum : cihaza virüs bulaşmış hard resetten sonra bile sorun devam etti, çünkü virüs sd karta yerleşmiş hard resetten sonra kendini tekrarlıyormus, sd kartı çıkarın hard reset atın sorun çözülüyor.Guldurdn diyen arkadaşlar bunun önemli biri olmakla alakası yok bilmediğiniz konularda yorum yapmayın

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Ancak bu durum bende bir sefer oldu. Tekrar da etmedi sadece ilginç geldi APK yüklemem hatta play store dan bile uygulama indirip silmem. Tekrar etmediği için önemsemiyorum durumu.