Soru Vücudumdan tiksiniyorum

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Gerçekten tiksiniyorum. :( Sesim borazan gibi, vücut tüylerim aşırı fazla, boyum aşırı uzun daha neler neler. Çevremdeki herkes kısa olduğu için çok utanıyorum dolaşırken. Sesimi inceltmeye çalışıyorum. Şort bile giymek istemiyorum. Sürekli sivilcelerim çıkıyor. Kendimden nefret ediyorum. Çok utangacım. Resmen kendi bedenime küstüm. Bunlar 20 30 yaşlarımda olsaydı bişey derdimde sadece 15 yaşındayım. Çevremdeki herkesten daha anormalim. :( Nasıl kendimi motive edeceğimi bilmiyorum. :(

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Aslında senin durumun çok daha iyi, keşke ben de öyle olsaydım. Psikolojik destek alabilirsin ama emin ol durumun çok iyi. Lise sonda falan bana hak vereceksin.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Gerçekten tiksiniyorum. :( Sesim borazan gibi, vücut tüylerim aşırı fazla, boyum aşırı uzun daha neler neler. Çevremdeki herkes kısa olduğu için çok utanıyorum dolaşırken. Sesimi inceltmeye çalışıyorum. Şort bile giymek istemiyorum. Sürekli sivilcelerim çıkıyor. Kendimden nefret ediyorum. Çok utangacım. Resmen kendi bedenime küstüm. Bunlar 20 30 yaşlarımda olsaydı bişey derdimde sadece 15 yaşındayım. Çevremdeki herkesten daha anormalim. :( Nasıl kendimi motive edeceğimi bilmiyorum. :(
Dostum Senden 1 yaş küçüğüm Şuanda Ergenlik Döneminde Olduğumuz İçin Kendimizden Tiksiniyoruz Önemli Olan İç Güzellik Dış Güzellik Bir Şekilde Halledilir Sesin Mutlaka Yaşına Göre Düzene Girecek Benimde Kalın normale göre Vücüt Tüylerinden hoşlanmıyorsan Epilasyona Gidebilir Veya Düzenli Olarak Tüy Dökücü Krem Kullanabilirsin Uzun Olma Kısmına Gelince birisi sorarsa Basketbol oynuyorum falan de çok sıkışırsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında senin durumun çok daha iyi, keşke ben de öyle olsaydım. Psikolojik destek alabilirsin ama emin ol durumun çok iyi. Lise sonda falan bana hak vereceksin.
Fotogarftaki Sen İsen Pek sorunun yok gibi abi

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Dostum Senden 1 yaş küçüğüm Şuanda Ergenlik Döneminde Olduğumuz İçin Kendimizden Tiksiniyoruz Önemli Olan İç Güzellik Dış Güzellik Bir Şekilde Halledilir Sesin Mutlaka Yaşına Göre Düzene Girecek Benimde Kalın normale göre Vücüt Tüylerinden hoşlanmıyorsan Epilasyona Gidebilir Veya Düzenli Olarak Tüy Dökücü Krem Kullanabilirsin Uzun Olma Kısmına Gelince birisi sorarsa Basketbol oynuyorum falan de çok sıkışırsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotogarftaki Sen İsen Pek sorunun yok gibi abi
Üniversitede benim gibi 1.78’de kalmak istemezsin en az 1.85 olsaydım keşke diyeceksin.

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Dostum çevren kısa ise senin sorunun değil ayrıca sivilce proplemi bende de var yaşına göre gayet normal
vücut tüyüne gelince erkekler içi toplumda sorun değil bence ama illa sorunsa tek jilete bakar. ses sorunuda ergenliktendir ayrıca boy uzunluğu ne zaman sorun oldu :)

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Aga knk boşver sana tipimi atsam gülersin takmıyom artık tiksinmene gerek yok.

Reaksiyon puanı
1,768
boyum aşırı uzun
Şuradan itibaren ciddiye alamadım yazdıklarını :) kusura bakma
Sadece çok gereksiz kafana taktığını söyleyebilirim

Ergenliktesin fazla kıllı olman normal kıllar bildiğim kadarıyla testosteron sebebiyle çıkıyor ve ne kadar kıllı olursan yani ne kadar testosteron üretirsen o kadar fazla saçın dökülüyor. Malum ergenlikte testost... Üretimi baya arttığı için normal yani. Ve yine ergenlik sebebiyle kendini çirkin görüyorsun zamanla alışırsın bak kıllısın diye sakın kılları tıraş etme tüy dökücü krem fln asla kullanma onlar tüyleri aşırı arttırıyor vazelin de arttırıyor onu da sürme yani. Cımbız kullanırsan da kullandığın yerlerde sivilce çıkar. Bu arada cips vs gibi yiyecekler fazla tüketiyorsan aşırı sivilce normaldir ?

Ben ilk senin gibi tipim yüzünden dertlendiğimde bir kızdan hoşlanmaya başlamıştım :D bırak aga 2 yıl sonra tüm ilişkini koparacağın kızlar için dertlenme ve günaha girme (vücudunu beğenmemek günah)
Şu kıl mevzusu beni de rahatsız ediyor istersen bi ara ailen ile konuş kılları azaltmak için ağda ya da doğal kürler var Türk kahvesi ve karbonat karışımı duymuştum ne zamandır yapçam diyordum fırsat bulamadım (kahve ile karbonat aynı miktarlarda konulup karıştırılacak) kahve galiba pişiriliyordu ama tam hatırlamıyorum hem pişirilmeden nasıl olacak zaten tozları mı sürecek yüzümüze :D

yine ben yine gereksiz uzunlukta bir yazı

Reaksiyon puanı
1,768
Bakın nolur nolmaz tekrar belirtiyorum vazelin, tüy dökücü krem ve jilet kılların artmasına ve sertleşmesine sebep olur onları kullanmayın onun yerine ağda veya epilasyon yapın

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

Bunlar gelip geçici şeyler sivilcelerin geçer, sesin oturur, vücut tüylerinin aslında fazla olmadığını anlarsın, boyunun uzun olması zaten bir nimet. Önemli olan bakış açın yeter ki bunu olumluya yönet aksi yönde çekilmez bir adam olursun etrafında kimse kalmaz.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bunlar gelip geçici şeyler sivilcelerin geçer, sesin oturur, vücut tüylerinin aslında fazla olmadığını anlarsın, boyunun uzun olması zaten bir nimet. Önemli olan bakış açın yeter ki bunu olumluya yönet aksi yönde çekilmez bir adam olursun etrafında kimse kalmaz.
Haklısın :)

Reaksiyon puanı
1,768
Şu Türk kahvesi-karbonat karışımını yapan oldu mu bari :D olduysa sonucu söyleyin merak ettim de hâlâ üşeniyorum yapmaya