Yardım Blackwidow V3 Tkl İtopya'dan Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar, bu klavye tam olarak istediğim klavye. Ne keşke şu olsaymış diyebilirim ya da keşke olmasaymış diyebileceğim bir özelliği yok. Klavye zaten övülüyor ama çınlama sesi varmış biraz ben bunun sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bazıları o kadar fazla ki Green Switch'in sesini kapatıyor diyor. Bazıları da abartılacak bir şey yok kulaklık takılıyken duyulmuyor zaten diyor. Bence de o kadar yoktur ama kullanan varsa yazsın lütfen. İtopya'dan alacağım. Klavye ile ilgili fikirlerinizi yazarsanız çok güzel olur. Green Switch'de benim için sıkıntı değil gürültülü olması. İtopya hakkında son zamanlarda biraz kötü yorum görmüştüm. Klavye veya PC alanlara yanlış parça gönderimi klavyede bozuk tuşlar vs. gibi durumlar varmış. Müşteri hizmetleri de açmıyormuş ve genellikle başından savuyormuş. Bu doğru mu? 800TL benim için çok para ama MediaMarkt gibi yerlerde 1200TL iken burada 800TL olması şaşırttı ve düşündürdü. Ama almak istiyorum. Yakın zamanda İtopya'dan alışveriş yapıp şikayet eden var mı? İtopya'ya güvenilir mi? Klavye'nin eksileri gibi şeylerin cevabını yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım eden yok mu?

Son düzenleme:

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Yardım edebilir misiniz?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Ben monitör, mouse ve kulaklığımı itopya internet sitesinden aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak bahsettiğiniz kötü yorumlara ben de rastladım sonradan. Biraz da şans işi sanırım.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ben monitör, mouse ve kulaklığımı itopya internet sitesinden aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak bahsettiğiniz kötü yorumlara ben de rastladım sonradan. Biraz da şans işi sanırım.
Evet şans işi gibi duruyor ama 800TL fazla para bunu şansa bırakamam. 200TL daha verip vatandan almayı düşünüyorum. Fiziksel olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son dönemde İtopya'da müşteri hizmetleri sorunu ve kargo sorunu var. Ben MX518 aldığımda sorun olmamıştı
Evet çok sorun var diyorlar. Sizin yaşamamanız ilginç.