Yardım 600 Tl Gamepad Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mathiasalpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar 600 TL bütçem var gamepad almak istiyorum öneriniz var mıdır PC için alacağım.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
PC için alacaksan PS5 Dualsense,PS4 Dualshock 4 veya Xbox 9. nesil kontrolcü alabilirsin. Ya da 3. parti üreticilerin ürettiği PS4 kolu da alabilirsin. Bizzat ben kullanıyorum ve memnunum.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Sony DualShock 4 V2 olabilir. Fiyatı 150tl ama sen ucuz olduğuna bakma, iyi bir gamepad kendisi.
150 TL orijinali etmez. Büyük bir ihtimalle bu fiyattaki ürün replikadır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Polosmart PS4 kolunu kullanıyorum. Kalite olarak kötü bir ürün değil. Hatta @atkaksoy501 ona da önerdim kendisi de aldı. Buraya ürün hakkında yorumlarını ekler.

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287

pc için xbox daha iyi olur uygulamalarla uğraşmazsınız ama xbox kontrolcüleri daha pahalı.
Ps5 pc lere uyarmı? Ben o yüzden o gamepad i seçmedim.

Link verir misin? 150 tlye dualshock bulamadım.
Bi anda 185tl ye çıkmış al link;

Yok ya yada bunu al;

1000tl den 585 tlye düşmüş.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Ps5 pc lere uyarmı? Ben o yüzden o gamepad i seçmedim.

Bi anda 185tl ye çıkmış al link;

Yok ya yada bunu al;

1000tl den 585 tlye düşmüş.
600 lira bütçeye orjinal almak varken niye onlardan alsın ki?

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Sakın sony alma sadece bluetooth üstünden pc 'ye bağlayabilirsin ve oyunlardaki işaretler xo.. değil ab.. gibi exbox olarak gözükecektir.
Ayrıca XBOX kolu destekleyen çoğu oyun ps5 kolunu görmeyecektir.
xbox series s kolu al bence. Bide yanına wireless usb'sini aldın mı 2 kişiye kadar kolun üstündeki kulaklıkları bile kullanabiliyorsun. Tak unut. Bluetooth gibi sürekli aç kapa birşey değil.

Ayrıca gears 4 gibi xboxda olan 4 taraflı titresim(tetik tuşu titreşimi) 'ni destekleyen oyunlarda ps5 ile kullanamazsın.

mathiasalpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PC için alacaksan PS5 Dualsense,PS4 Dualshock 4 veya Xbox 9. nesil kontrolcü alabilirsin. Ya da 3. parti üreticilerin ürettiği PS4 kolu da alabilirsin. Bizzat ben kullanıyorum ve memnunum.
Hocam bende şuan orijinal dualshock 4 var ama ben bi türlü tuş düzenine alışamadım iade etmeyi düşünüyorum bu yüzden sırfa nedir tavsiyeniz

Sony DualShock 4 V2 olabilir. Fiyatı 150tl ama sen ucuz olduğuna bakma, iyi bir gamepad kendisi.
Hocam bende şuan orijinal dualshock 4 var ama ben bi türlü tuş düzenine alışamadım nedir tavsiyen

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
xbox kolu alıp yanına bide wireless usb'sini almandır tavsiyem.

Eğer gerçekten sadece pc'de oynayacaksan daha iyisi yyok. Hemde kulaklık girişi sayesinde eline alıyon kulaklığıda kola takıyon hiçbir bağlantın kalmıyor bilgisayar ile.

Bide bu Wİreless USB'ye 4 kola kadar bağlayabiliyorsun. 2 kola kadar stereo ses çıkışı. 4 kişiye kadar da mono ses çıkışı verebiliyor.

PC için sony kol falan faso fiso..

mathiasalpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xbox kolu alıp yanına bide wireless usb'sini almandır tavsiyem.

Eğer gerçekten sadece pc'de oynayacaksan daha iyisi yyok. Hemde kulaklık girişi sayesinde eline alıyon kulaklığıda kola takıyon hiçbir bağlantın kalmıyor bilgisayar ile.

Bide bu Wİreless USB'ye 4 kola kadar bağlayabiliyorsun. 2 kola kadar stereo ses çıkışı. 4 kişiye kadar da mono ses çıkışı verebiliyor.

PC için sony kol falan faso fiso..

Hocam bütçemi böyle çok aşıyor MSİ GC30 NASILDIR ?