Rehber [Guncel Rehber] Youtube Vanced Indirme Rehberi ²⁰²¹

Bu konuyu okuyanlar

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Biliyorum hepimiz google ceviri ile cevrilmis pasha fencer reklamlarindan biktik ve Allah bize bir nimet verdi! Iste adida nami deger Youtube Vanced, bu konuda 2021 yilinda nasil indirilir onu anlatacagim.

1-)Nami deger Vancedin sitesinden Vanced Manager i indiriyoruz

2-)Aciyoruz

3-)Ilk once nami deger Vanced MicroG yi indiriyoruz

4-)Simdi sira Nami Deger Youtube Vanced de (ilk once oturum acmak icin belirli bir surumu yukle diyecektir evet e tiklayin)

5-)Nami Deger Youtube Vanced e giriyoruz

6-)Hesabimizda oturum aciyoruz (Merak etme degerli arkadasim hesabini calmayacaklar)

7-)Tekrar Nami Deger Vanced Manager e giriyoruz

8:Nami Deger Youtube Vanced i guncelliyoruz

9-)Pasha Fencer dan kurtuluyoruz ;)

Peki Nami Deger Youtube Vanced nedir?
Youtube in modifiye edilmis surumudur, Allah in bir nimetidir, reklamsizdir, arka plandada oynatmaktadir ve daha fazlasi.

Bir sorununuz varsa yazmaktan cekinmeyin.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Biliyorum hepimiz google ceviri ile cevrilmis pasha fencer reklamlarindan biktik ve Allah bize bir nimet verdi! Iste adida nami deger Youtube Vanced, bu konuda 2021 yilinda nasil indirilir onu anlatacagim.

2-)Aciyoruz

4-)Simdi sira Nami Deger Youtube Vanced de (ilk once oturum acmak icin belirli bir surumu yukle diyecektir evet e tiklayin)

6-)Hesabimizda oturum aciyoruz (Merak etme degerli arkadasim hesabini calmayacaklar)

Youtube in modifiye edilmis surumudur, Allah in bir nimetidir, reklamsizdir, arka plandada oynatmaktadir ve daha fazlasi.

Eğer youtube için ad guard görevini görüyorsa uBlock ta işe yarıyor veya opera gx. Bence bilmediğiniz uygulamalara hesap bilgilerini vermemelisiniz.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Vanced veya XDA gibi kaynaklardan indirdiğiniz sürece bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Güzel bir yazı olmuş. Elinize sağlık hocam.
Ekran fotograflari gitmis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer youtube için ad guard görevini görüyorsa uBlock ta işe yarıyor veya opera gx. Bence bilmediğiniz uygulamalara hesap bilgilerini vermemelisiniz.
Arkadasim kullaniyor sorunsuz calisiyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Ekran fotograflari gitmis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadasim kullaniyor sorunsuz calisiyor
Sorunsuz çalışıyor olabilir ama hesap bilgilerini vermeye değmez. Bir bakmışsınız uygulamanın sahibi tüm hesaplarla başka ülkeye kaçmış :D

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Sorunsuz çalışıyor olabilir ama hesap bilgilerini vermeye değmez. Bir bakmışsınız uygulamanın sahibi tüm hesaplarla başka ülkeye kaçmış :D
Arkadasim adam hesabimizi ne yapsin goren sanicak Elon Musk in yegeniyiz

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
öyle deme yemeksepetinden hesaplarımız çalınıp dark web'de satılmadı mı? aynısını yapabilir.
Pasha fencer reklamimi daha iyi yoksa hesabinin satilmasi mi? (Ve bende 2 asamali dogrulama acik)

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
2 senedir kullanıyorum. Problem yaşamadım. Hesap gidecek diye çekiniyorsanız izinlerden hiçbir izni vermezsiniz ve fake bir gmail hesabı ile oturum açabilirsiniz. YouTube vanced candır ??

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
2 senedir kullanıyorum. Problem yaşamadım. Hesap gidecek diye çekiniyorsanız izinlerden hiçbir izni vermezsiniz ve fake bir gmail hesabı ile oturum açabilirsiniz. YouTube vanced candır ??
Google Vanced ekibine kurban olsun

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Basit ama etkileyici bir uygulama o olmasa pasha fencer reklamlari ile gomulmeye devam edecektim
Öyle bir reklam mı var ki? Ben uzun zamandır ne tarayıcıda ne YouTube da reklam görmüyorum da

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Öyle bir reklam mı var ki? Ben uzun zamandır ne tarayıcıda ne YouTube da reklam görmüyorum da
Cok feci bir reklam bu reklami seslendiren aynen bunu soyluyor: Pasha Fancheri indir kazan 10 ucretsiz cevirme ucretsiz sende indir ve oyna ilk dikey mmorpg savascisi.

Turkceyi vahsice katletmisler

oguzhankilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam iyi günler, uygulamayı yükleyip girdiğimde girer girmez ana ekrana arıyor telefonun. Xiaomi MIUI optimizasyonu kapatarak işlemleri yapıyorum yine aynı, orjinal YouTube silinmesi gerek sanırım ama mümkün değil yapamadım ben

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Hocam iyi günler, uygulamayı yükleyip girdiğimde girer girmez ana ekrana arıyor telefonun. Xiaomi MIUI optimizasyonu kapatarak işlemleri yapıyorum yine aynı, orjinal YouTube silinmesi gerek sanırım ama mümkün değil yapamadım ben
Merhabalar DC verir misiniz? Orada size adim adim anlatacagim.

recepbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

2-)Aciyoruz

Videoların altında bulunan açıklama kısımlarındaki linkler açılmıyor."YouTube da bu bağlantı açılamıyor diyor"

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Videoların altında bulunan açıklama kısımlarındaki linkler açılmıyor."YouTube da bu bağlantı açılamıyor diyor"
Hemen bir bakalim, ilk oncelikle acmak istediginiz linki buraya gonderin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Verilerinizin kime gittiğini bilemeyeceğiniz bir uygulama olduğu için önermem. Verilerinizi umursamıyorsanız orası ayrı tabi.