Haber Şampiyonlar Ligi, Uefa Ve Konferans Ligi Yayın Hakları Exxen'de

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Exxen'de verir. Neden TV 8'de versin ki?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Reaksiyon puanı
7,999
Yeni irfancanlara destek cıkcz bugün eski başkanınız söyledi 11 m basmışınız az para değil ?
Aziz Yıldırımın açıklaması yalandı. KAP bildirisinde bakarsanız 7.5M Euro ödendi. Galatasarayın parası yetmiyordu o bütçelere bizde 7.5 verdik aldık konu bu ?

Ama siz Exxen alın gündemde başka yıldızlar var onların parası karşılansın.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Aziz Yıldırımın açıklaması yalandı. KAP bildirisinde bakarsanız 7.5M Euro ödendi. Galatasarayın parası yetmiyordu o bütçelere bizde 7.5 verdik aldık konu bu ?

Ama siz Exxen alın gündemde başka yıldızlar var onların parası karşılansın.
Yalanmıydı anlıyorum ? yıldızları alırsınızda sonucu söyle 3 senedir nerdesiniz hatta 8 yıl oldu o üç ali koc dnmi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yayın hakkı Exxen'de değil. Saran Group 2023-2024 sonuna kadar yayın haklarını satın aldı ancak online platformlar için anlaşmayı Exxen ile yaptı.

Reaksiyon puanı
7,999
Yalanmıydı anlıyorum ? yıldızları alırsınızda sonucu söyle 3 senedir nerdesiniz
Aziz Yıldırım zamanında tonlarca boş transfer yaptı. Ali Koç transfer konusunda şüphesiz daha başarılı olduğu için yediremiyor. Bugüne kadar Aziz Yıldım’a laf söyletmezdim artık hiç sevmiyorum. Ali Koç’a yalan yanlış iftiralar atarak kulübün adını lekeliyor.
Ve KAP BİLDİRİSİNE yalan diyorsanız her yıl kaçan fatihe 1905TL verdiğinize kendin bile inanmıyorsun demektir bu ??

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Yayın hakkı Exxen'de değil. Saran Group 2023-2024 sonuna kadar yayın haklarını satın aldı ancak online platformlar için anlaşmayı Exxen ile yaptı.
Valla siteler exen aldı haberleri yapmış hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aziz Yıldırım zamanında tonlarca boş transfer yaptı. Ali Koç transfer konusunda şüphesiz daha başarılı olduğu için yediremiyor. Bugüne kadar Aziz Yıldım’a laf söyletmezdim artık hiç sevmiyorum. Ali Koç’a yalan yanlış iftiralar atarak kulübün adını lekeliyor.
Ve KAP BİLDİRİSİNE yalan diyorsanız her yıl kaçan fatihe 1905TL verdiğinize kendin bile inanmıyorsun demektir bu ??
Biz 1905 tl veriyoruz ama başarıda gliyor sizde başarı nerde ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bütün futbol maçlarını tek bir platformda toplansa daha iyi olmaz mı? Lig maçları başka, avrupa maçları başka her bir platforma ayrı ayrı para vermek saçma bence.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bütün futbol maçlarını tek bir platformda toplansa daha iyi olmaz mı? Lig maçları başka, avrupa maçları başka her bir platforma ayrı ayrı para vermek saçma bence.
Bu tıpkı netflix, amazon, hbo max vs gibi platformların tek bir platformda toplanması gibi olur bu seferde tek ellikten rakipsizlikten tek platform fiyatları şişirince söylentiler başlar ama tek platformda olsa iyi olur

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu tıpkı netflix, amazon, hbo max vs gibi platformların tek bir platformda toplanması gibi olur bu seferde tek ellikten rakipsizlikten tek platform fiyatları şişirince söylentiler başlar ama tek platformda olsa iyi olur
Aynen katılıyorum ama neyin nerede olduğunu bilmek daha iyi bence. Yapacak bir şey yok artık alıştık gari.

Reaksiyon puanı
68
Aziz yıldırımın alex gibi futbolcuları getirmesi mesut özilin Arsenal 'da 18M euro alırken FB'de 3M euro aldığına mı inanmanız Adamın GS'li olduğunu bilmeden konuyu fatih terime mi yöneltmeniz fb fanatiği olduğunuzu açıklıyor

Reaksiyon puanı
7,999
Aziz yıldırımın alex gibi futbolcuları getirmesi mesut özilin Arsenal 'da 18M euro alırken FB'de 3M euro aldığına mı inanmanız Adamın GS'li olduğunu bilmeden konuyu fatih terime mi yöneltmeniz tam bir futbol cahili fb fanatiği olduğunuzu açıklıyor
Öncelikle laflarınıza dikkat edin kimseye cahil diyemezsiniz.

İşte Mustafa Cengizin her lafına inanan taraftarlardan birisi.

1-) Mesut Özil bizzat kendisi açıkladı. Bana çok daha yüksek teklifler geldi fakat kalbimi dinleyip çocukluk hayalim olan takıma geldim diye. Bunu başkan veya yönetimden biri söylese tamam şüphelenmekte haklısın ama 1. ağız söylüyor bunu.

ABD'den gelen teklifte çok yüksek maaş + adına spor akademisi kurulacaktı. Her açıklamasında söylediği gibi çocukluk hayalimin peşinden gittim dedi. Zaten maddi olarak doymuş bir oyuncu Arsenalde yıllarca en çok para kazanan oyuncuydu.

2-) Milli takımda çok yüksek para alan birisi , GS'den 1905TL alıyor buna inanıyor musunuz. Tamam Mesut gibi gerçekten renklere bağlıdır ama kusura bakmayın da koskoca Galatasaray Kulübü asgari ücretin altında ücretle fatih terimi mi çalıştıracak buna aklın hayalin inanıyor mu? Bunda sorun yokta her şey resmi olarak ortada olan Mesut'un maaşı mı rahatsız etti? Ha birde gelir yanından Fener çok rahat. Mesut'a gelmesi için ödenen primler Puma ve Acun tarafından karşılandı. Kulübe hiçbir + - olarak girilmedi az araştır sonra gelip senden bilgili kişilerle tartış.

Reaksiyon puanı
68
Öncelikle laflarınıza dikkat edin kimseye cahil diyemezsiniz.

İşte Mustafa Cengizin her lafına inanan taraftarlardan birisi.

1-) Mesut Özil bizzat kendisi açıkladı. Bana çok daha yüksek teklifler geldi fakat kalbimi dinleyip çocukluk hayalim olan takıma geldim diye. Bunu başkan veya yönetimden biri söylese tamam şüphelenmekte haklısın ama 1. ağız söylüyor bunu.

ABD'den gelen teklifte çok yüksek maaş + adına spor akademisi kurulacaktı. Her açıklamasında söylediği gibi çocukluk hayalimin peşinden gittim dedi. Zaten maddi olarak doymuş bir oyuncu Arsenalde yıllarca en çok para kazanan oyuncuydu.

2-) Milli takımda çok yüksek para alan birisi , GS'den 1905TL alıyor buna inanıyor musunuz. Tamam Mesut gibi gerçekten renklere bağlıdır ama kusura bakmayın da koskoca Galatasaray Kulübü asgari ücretin altında ücretle fatih terimi mi çalıştıracak buna aklın hayalin inanıyor mu? Bunda sorun yokta her şey resmi olarak ortada olan Mesut'un maaşı mı rahatsız etti? Ha birde gelir yanından Fener çok rahat. Mesut'a gelmesi için ödenen primler Puma ve Acun tarafından karşılandı. Kulübe hiçbir + - olarak girilmedi az araştır sonra gelip senden bilgili kişilerle tartış.
1- Mustafa cengizin her lafına inanmıyoruz en azından kendi taraftarını kandıracak kadar fanatikliğe düşmedi

2- Falcao'ya balon diyip galatasarayın parasını yiyor diyosunuzda monaco'da yıllık 7M EURO'luk sözleşmeyi kabul etmeyip GS'de 4.8M'lik sözleşmeyi imzalayıp taraftar baskısınıda göze almış bir futbolcu

3- Milli takımda yüksek para aldı doğrudur sonda tazminat aldı ve gitti vakıflara bağışladı 2016'da mehmet topal ismail köybaşı gibi oyuncularla bizi 3. yaptı şenol 3.2m euro alırken lafınız çıkmıyor

4- İrfana 7M diyip 11.5 M veren başkan mesutun maaşını 3M olarak gösterir gidipte kimse attan inip eşşeğe binmez helleki 18M Eurodan 3M Euro'ya

Reaksiyon puanı
68
Bana resmi delil atar mısın 11.5M + 18M verdiğimize dair teşekkür ederim
Unlülerin Maasları açıklamada en üstte yılda 18M aldığı yazıyor çeviri ile bakınabilirsin 11.5 için ise GS'li olarak sevdiğim eski FB başkanı Aziz yıldırım diyor 11.5M euro için ve İBFK'nın sitesinde irfanın transfer bedelinin 11.5Meuro yazıyordu fakat kaldırıldı.