Öneri Karantina'da Oynanacak Oyun Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Merhabalar. 14 gün karantina da oynayabileceğim simulatör tarzı oyun arıyorum. Çok zor olmayan ve sıkmayan oyun önerilerinizi bekliyorum. Hayatta kalma oyunu da iyi olur.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Late Shift öneririm.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Late Shift öneririm.
Late shift biliyorum videosunu izlemiştim pek güzel gelmedi bana. En son power washing simulatör oynadım hoşuma gitti ama zor ve uzun sürüyor o yüzden sıkıldım.

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Valla Ps4 özel oyunları çok güzeldir.
Days gone pc'ye çıktı o güzel bir de beyond two souls var. Heavy rain ve detroit oyunları da var unutmadan.

Ama Simulasyon veya hayatta kalma oyun olarak:
medieval dynasty
the forest.
Ets2
Outlast
Outlast 2.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
14 gün neden? Kovid mi oldun?

Kendi sistemime ve oyunlarıma bakarak öneri yapacak olursam. Çok uzun sürmese de Brother A Tale Of Two Sons oyununu önerebilirim. Onun dışında Dyling Light, Days Gone vs. de var. Oyun bol yani. :)

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
14 gün neden? Kovid mi oldun?

Kendi sistemime ve oyunlarıma bakarak öneri yapacak olursam. Çok uzun sürmese de Brother A Tale Of Two Sons oyununu önerebilirim. Onun dışında Dyling Light, Days Gone vs. de var. Oyun bol yani. :)
Temaslıyım babam kovid.

3 gün sonra büyük ihtimalle steam yaz indirimleri var eğer güzel bir oyun bulursam almayı düşünüyorum teşekkür ederim dediklerinize de bakacağım.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Temaslıyım babam kovid.

3 gün sonra büyük ihtimalle steam yaz indirimleri var eğer güzel bir oyun bulursam almayı düşünüyorum teşekkür ederim dediklerinize de bakacağım.
Nostaljik anılar yaşamak için 1.6 ve Transformice ya da Metin 2 oynayabilirsin.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Temaslıyım babam kovid.

He evet indirimleri unuttum. Şuan indirim deyince aklıma birkaç oyun geldi:

Katana Zero ( kısa sürsede çevremdeki ve steamdaki yorumlara göre oyun çok kişi tarafından beğenilmiş. )
Dead Cells ( bu da yukarıdaki gibi oyun fakat farklı bir hikayesi ve oynanışı vs. var. Her öldüğünde yeniden farklı bir dünyada oyuna başlıyorsun vs. vs. )
Stardew Valley ( şehirden uzaklaştıp çiftlikte yaşam süren karakteri oynuyorsun gayet sarıyor. )
Hotline Miami ( piksel, tepe kameralı bir aksiyon oyunu. Başta alışmak zor olsa da güzel oyun fakat ilk aldığım heves şimdi gitti maalesef. Şuan sadece gelen arkadaşlarım zevkle oynuyor ben girsem de sıkılıyorum. )
İstersen istek listemdeki oyunlarıma bakabilirsin. Belki de biz seninle arkadaştık zaten. :D

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Merhabalar. 14 gün karantina da oynayabileceğim simulatör tarzı oyun arıyorum. Çok zor olmayan ve sıkmayan oyun önerilerinizi bekliyorum. Hayatta kalma oyunu da iyi olur.
garbage gerçekten bana güzel geliyor tavsiye ederim

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Temaslıyım babam kovid.

30 tl xbox game pass alın kayfinize bakın 1 ay sonra iptal edersiniz her oyunu deneyin test edin önerim forza horizan 4

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Öneriler için teşekkür ederim steam indirimlerini bekleyip ona göre oyun seçeceğim. Burada yazan oyunlara da o zaman bakacağım.