Yardım Eve Arı Girdi Ve Çıkmıyor Nasıl Çıkartabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bi 15 dakika önce mutfakta yemek yaparken camın oradan vızırtı sesi duydum perdeyi kaldırdığım an o kocaman arıyı gördüm sonra birden uçmaya başladı bende çığlık atarak evden çıktım ve şu anda apartmandayım evime giremiyorum benim arılara psikolojik rahatsızlık derecesinde korkum var eve nasıl gireceğim bir çözümü var mı yoksa kendi kendine çıkar mı? lütfen yardım edin!

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
bi 15 dakika önce mutfakta yemek yaparken camın oradan vızırtı sesi duydum perdeyi kaldırdığım an o kocaman arıyı gördüm sonra birden uçmaya başladı bende çığlık atarak evden çıktım ve şu anda apartmandayım evime giremiyorum benim arılara psikolojik rahatsızlık derecesinde korkum var eve nasıl gireceğim bir çözümü var mı yoksa kendi kendine çıkar mı? lütfen yardım edin!
arı ilaçı falan al cesur birine söyle eve girsin öldürsün arıyı

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bir arıdan da korkulmaz ki. Biraz cesur olmak lazım. Eline bir yastık al, sanki kalkan gibi ve diğer eline de terlik al, sanki kılıç gibi. Yastık ile kendini savunursun ve terlik ile arıya bir yapıştırınca zaten ölür.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
onu bilmiyorum bende böcek ilaçı falanda etki ediyormuş alın deneyin en iyisi kaliteli marka
tmm o zaman markete gidiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arıdan da korkulmaz ki. Biraz cesur olmak lazım. Eline bir yastık al, sanki kalkan gibi ve diğer eline de terlik al, sanki kılıç gibi. Yastık ile kendini savunursun ve terlik ile arıya bir yapıştırınca zaten ölür.
hayatta yapamam imkansız :)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Vallahi artık mesaj kastığını düşünüyorum.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
hemen karşıdaki marketteyim raid sinek öldürücü sprey arıyı öldürür mü? olur mu?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Konu kilit. Konu açmaya değmeyecek bir sorun maalesef. Buna verilecek cevap da bellidir yapılacak şey de bellidir. Gereksiz mesaj yazmak yasak olduğu gibi gereksiz konu açmak da yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...