Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Psv Eindhoven

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Turnuvaya 2. ön eleme turundan başlayacak sarı-kırmızılılar, Hollanda'nın köklü kulüplerinden PSV Eindhoven ile eşleşti.

Galatasaray ilk maçı 20-21 Temmuz tarihinde deplasmanda oynayacak.

KAYNAK: Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi PSV Eindhoven oldu

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalabilmesi için 2. ve 3. ön elemenin yanı sıra play-off turunu geçmesi gerekecek. Sarı-kırmızılılar, muhtemel rakibi karşısında ikinci eleme turunu geçememesi halinde bu kez Avrupa Ligi 3. ön eleme turundan yoluna devam edecek.

KAYNAK: Galatasaray'ın rakibi PSV Eindhoven!

Şampiyonlar Ligi kurasını nasıl buldunuz? Galatasaray sizce rakibini geçer mi?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Hayırlısı olsun

elenebiliriz ne başkan belli, ne teknik adam,ne gelecek oyuncular belli, ne gidecekler belli, milli takımda oyuncular var 1 ay sürede nasıl olacak bklm inşallah yeneriz

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Hayırlısı olsun

elenebiliriz ne başkan belli, ne teknik adam,ne gelecek oyuncular belli, ne gidecekler belli, milli takımda oyuncular var 1 ay sürede nasıl olacak bklm inşallah yeneriz
BURAK ? Başkan Fatih Terim devam ediyor hakan geliyor e psv kim hocam en az 2-3 atarız(büyük konuşmamak lazım) ama bu takım BURAK ? yönetiminde avrupada en iyisini yapacak ben bu sene Galatasaray'ın UCL'de çeyrek final oynayacağını düşünüyorum ama PSV'yi geçemezsek Avrupa Liginde Yarı Finale kadar gelebiliriz

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
BURAK ? Başkan Fatih Terim devam ediyor hakan geliyor e psv kim hocam en az 2-3 atarız(büyük konuşmamak lazım) ama bu takım BURAK ? yönetiminde avrupada en iyisini yapacak ben bu sene Galatasaray'ın UCL'de çeyrek final oynayacağını düşünüyorum ama PSV'yi geçemezsek Avrupa Liginde Yarı Finale kadar gelebiliriz
Hakana boşuna para bayılmaya gerek yok bnce

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
3 tane takımla maç mı oynaması gerek normalde?

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Evet ama PSV daha iyi oynuyor.
Olabilir bu işler kağıt üzerinden değil yeşil saha üzerinden belli oluyor zaten bu yüzden türk takımlarının avrupada başarısı olmuyor gidiyoruz sırf ben Galatasaraylıyım Fenerbahçenin avrupa'daki rakiplerini destekiliyorum yani çoğu kişi böyle bu yüzden 5-10 yıl sonra lig şampiyonu konferans ligine gitmek için play off oynar

kizilelma28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Başarılar Galatasaray!
Başkan ve teknik direktör belli olmasıyla umutlarımız yeşerdi. Fakat mevcut kadro PSV engelini geçebilecek kalitede mi ? Umarım o zamana kadar gerekli takviyeler yapılır.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Yenileceğiz yine. Ön elemeleri bile zor geçeriz.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hiç ümidim yok. Yine korkak gibi defans yapıp ilk golü biz yiyeceğiz ve karşılık da veremeyeceğiz. Hep aynı şey. Umarım yanıltırlar.