Bu konuyu okuyanlar

MusaArda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3401963.jpg
DİSCORD'DA EN KULLANIŞLI 10 BOT!
Discord Platformunda en kullanışlı ve en işe yarayan 10 BOT'u sizin için listeledik!

Discord 2015 tarihinde çıkmış Skype ve TeamSpeak karışımı bir programdır, çıktığından bu yana daha çok oyunculara özel geliştirilip bir çok yeni özellik geliştirilmiştir bunlardan bazıları, Yapak zeka BOT'lar, Ekran Açma gibi özelliklerdir bugün ki konumuzda yapak zeka botlardan insanların en çok işine yarayan en kullanışlı botlardan bahsedeceğiz.

Screenshot-on-2020-06-08-at-12_44_50.png
1- MEE6
Çoğu sunucuda bulunan ve en kullanışlı botlardan birisi olan bot MEE6'dır kendisi çıktığından beri bir sürü sunucuda popüler hale gelmiştir en iyi özellikleri ise moderasyon ve level sistemidir. Tüm özelliklerini sizler için aşağıda sıraladım!
1- Özel komutlar oluşturma,
2- Karşılama mesajı ve otomatik rol,
3- Discord Sunucu'nuzdaki seviye ve TP'ler
4- Son derece özelleştirilebilen moderasyon sistemi
5- Dashboardı olması.
Botu sunucunuza ekleyip sunucunuzu daha güzel hale getirmek için MEE6 sitesine gidebilirsiniz.

dynobot-best-discord-bots.png
2- Dyno
MEE6 Botundan sonra discord'da en çok kullanılan botu olan DYNO ise MEE6 ya oranla içinde daha fazla özellik barındırıyor bunlardan bazıları ise eğlence ve tag özellikleridir, gene aynı şekilde tüm özellikleri sizin için aşağıda bıraktım!
1- Çeşitli rol komutları,
2- Yöneticiler için komutlar,
3- Sunucunuzun güvenliğini sağlayacak moderasyon komutları,
4- Bazı eğlence komutları,
5- Tag komutları,
6- Dashboardı olması.
7- Ve çeşitli komutlar!
Botu eklemek için DYNO sitesine gidebilirsiniz.

1623877951989.png
3-Rythm
Şu anda discordun en popüler müzik botlarından birisi olan rythm ise en çok kullanılan müzik botudur. Tüm özelliklerini aşağıya bıraktım.
1- Kesintisiz müzik çalması.
2- Arkadaşlarınızla birlikte dinleme.
6- Dashboardı olması.
Botu eklemek için Rythm sitesine gidebilirsiniz.

2733ySj.png
4- Groovy
Rythm'dan sonra en çok kullanılan müzik botlarından birisi olan Groovy ise Rythm'dan farklı olarak kendine has bir kaç özelliği var bunları aşağıya sıralıyorum.
1- Müzik sistemi,
2- Çeşitli ses efektleri ekleme,
3- 7/24 Desteği olması,
4- 7/24 Müzik çalabilme.
Botu eklemek için Groovy sitesine gidebilirsiniz.

mcatpro2-e1587029590748.png
5- MC-AT (Türk Botu!)
Türkiyenin en çok kullanılan botlarından biri olan MC-AT ise Türk yapımı bir moderasyon botudur! bu botun özelliklerini sizler için aşağıya bırakıyorum.
1- Türk yapımı olması,
2- Moderasyon özellikleri,
3- Dashboard'ı olması,
4- Premium ile satılan Pro versiyonu olması,
5- Koruma sistemi çeşitli Spam saldırılarına karşı sunucunuzu korur,
6- Kayıt sistemi.
7- Çoklu dil desteği,
8- Ve çeşitli özellikler.
Eğer bu Türk yapımı botu eklemek istiyorsanız MC-AT sitesine gidebilirsiniz.

favicon.png
6- Asena (Türk Yapımı!)
Çıktığından beri Türkiye'de ve Dünyada 5 Milyon kullanıcıyı aşmış bir çekiliş botu olan Asenanın özellikleri ise şunlardır;
1- Gelişmiş çekilişler oluşturun,
2- Anketler başlatın,
3- Sorular oluşturun,
4- 7/24 Destek,
5- Çoklu dil desteği.
Botu eklemek için Asena sitesine gidebilirsiniz.

logo1.png
7- ProBot
Çeşitli moderasyon özelikleriyle discord'da yerini almış ProBot ise bir başka bottur özellikleri ise;
1- Özelleştirilebilir giriş çıkış mesajları,
2- Seviye sistemi,
3- Müzik sistemi,
4- Tepki rol sistemi,
Bu botu eğer sunucuza eklemek istiyorsanız ProBot sitesine gidebilirsiniz.

4844cebae2d84d63254ce5e383709a46.png
8- OwO
Bir başka bot olan OwO ise bir eğlence botudur daha çok sanş oyunları oynayarak para kazanma oyunudur kendine özel ekonomi sistemi olan OwO botuyla OwO parası satışları bile yapılmaktadır, kazandığınızda mutlu olacağınız kaybettiğinizde sinirleneceğiniz bu botun özellikleri ise şunlardır;
1- Kendine özel ekonomisi,
2- Rank sistemi,
3- Eğlence komutarı,
Bu botu eklemek için OwO sitesine gidebilirsiniz.

footer.png
9- Ticket Tool
Eğer büyük bir topluluk yönetiyorsanız en kullanışlı botlardan birisi olan Ticket Tool botu ise insanların size özelden yazmak yerine sadece bir tepkiye tıklayarak yardım almasını sağlayan kullanışlı bir bottur özellikleri ise şu şekildedir;
1- Tepkiye tıkla destek kanalı aç,
2- Kişiselleştirme,
3- Destek,
4- Dashboardı olması.
Bu kullanışlı botu eklemek isterseniz Ticket Tool sitesine gidebilirsiniz.

ziralogo.png
10-Zira
Eğer büyük bir topluluk yönetiyorsanız en çok işinize yarayacak botlardan biri olan Zira ise tepkiye tıkladığında rol alma sistemiyle tanınmaktadır, bu botun çok fazla özelliği yoktur tek özelliği tepkiye tıklayıp rol almaktır.

egs-discord-discord-s1-2560x1440-51474ee7abe3_2560x1440-e14a2b58e93768f0abc47dbf62a4ee86.jpg

Bugün sizler için en kullanışlı 10 Discord Botunu listeledim eğer sizinde hoşunuza giden botlar varsa yoruma yazabilirsiniz. İyi Forumlar :)