Yardım 200 Tl Kadar Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Arkadaşlar 200 tl kadar Bluetooth Kulaklık önerisi yaparmısınız daha önce Elimde Qcy T5 Modeli vardı performansını beğenmedim bazen dokunmatik sorunuda oluyordu kardeşime bıraktım qcy önermesseniz sevinirim şimdi yeni kullaklık bakıyorum günlük kullanımda şarjı ortalama 5-6 saat gitsin kullanım amacı müzik konusunda sesler iyi olsun bass tiz vs vs birde oyun oynarım oyun modu olursa iyi olur 20-25 tl gecerse sorun olmaz

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,557
Kendimde kullandığım Haylou T15 modelini öneriyorum. 2200 Mah bataryalı kutusunun şarjını fulleyince 1, 1.5 hafta kullanabiliyorsunuz. Oyun modunada sahip.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Kendimde kullandığım Haylou T15 modelini öneriyorum. 2200 Mah bataryalı kutusunun şarjını fulleyince 1, 1.5 hafta kullanabiliyorsunuz. Oyun modunada sahip.
Hocam o modele bktım kaybetmekten korkuyorum baya küçükler airpots tarzında uzun şekilde olursa güzel olur TaoTronics SoundLiberty 53 PRO hakkında bilginiz var mı?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,557
Hocam o modele bktım kaybetmekten korkuyorum baya küçükler airpots tarzında uzun şekilde olursa güzel olur TaoTronics SoundLiberty 53 PRO hakkında bilginiz var mı?
Attığınız model hakkında herhangi bir fikrim yok ve ben her eşyasını kaybeden birisi olarak 2 aydır kullanıyorum kulaklıkla işim bitince kutusuna koyduğum için sıkıntı çıkmadı.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ben kullanıyorum memnunum ses kalitesi gayet güzel. Müzik dinlerken sesi %50-60 civarlarında tutuyorum gayet sesli oluyor. Tek bir sevmediğim yanı var arada bir (5 dakika da bir diyeyim) ses 1-2 saniye gidip geliyor gibi oluyor veya bluetooth bağlantısı kopup 1-2 saniye sonra geri geliyor.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Baslar ve tizler fiyatına göre gayet iyi ve en yüksek sesi oldukça fazla.
Anladım hocam bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kullanıyorum memnunum ses kalitesi gayet güzel. Müzik dinlerken sesi %50-60 civarlarında tutuyorum gayet sesli oluyor. Tek bir sevmediğim yanı var arada bir (5 dakika da bir diyeyim) ses 1-2 saniye gidip geliyor gibi oluyor veya bluetooth bağlantısı kopup 1-2 saniye sonra geri geliyor.
Çok sık yaşanıyorsa problemli demekki eleyeyim o zamn bu seceneği
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlr AliEkpresten Zimme Winner Earbuds kulaklığı var oyun ve günlük kullanım için tükiyedende baya yorum yazan olmuş alınır mı?

Son düzenleme: