Cep Telefonu Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

AHMETSCAN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba, yaklaşık 1.5 sene iPhone kullandım (iPhone SE 1.nesil, iPhone 6 Plus). Telefonların birini babama verdim,hem de 16 GB'Ti işlevlerimi karşılamıyordu diğeri bozuldu yaptırmak istemiyorum. Ayrıca şarj probleminden dolayı iPhone yeniden iPhone almak istemiyorum. Çok sosyal medya kullanan ve oyun oynamayan biriyim. Çok video çeken, çok fotoğraf çeken biriyim. 2000-3000 arası telefon arıyorum. Kamerası iPhone kadar güzel olabilirse veya ona yakın olabilirse video fotoğraf konusunda olsun. Örneğin IPhone'larda 60 FPS video modu vardı o moddan herhangi bir Android telefonda olursa çok iyi olur. Yardımcı olur musunuz?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İphone kadar güzel telefonu hiçbir zaman bulamazsın 3 bin tl ye iphone benzeri bir telefon asla bulamazsın bunu bil

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Şarj problemi vs. durumlar olmasa iphone alırdım. İyi sarja ihtiyacım var. Kolay kolay bitmemeli.
6 ve se 1. nesilin şarjı hızlı bitiyor 7'nin bataryası 8in yazılımı daha iyi diye biliyorum çok yakın arkadaşımda 8 var hiç şarj şikayeti olmadı bana kalırsa iphone al

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Merhaba, yaklaşık 1.5 sene iPhone kullandım (iPhone SE 1.nesil, iPhone 6 Plus). Telefonların birini babama verdim,hem de 16 GB'Ti işlevlerimi karşılamıyordu diğeri bozuldu yaptırmak istemiyorum. Ayrıca şarj probleminden dolayı iPhone yeniden iPhone almak istemiyorum. Çok sosyal medya kullanan ve oyun oynamayan biriyim. Çok video çeken, çok fotoğraf çeken biriyim. 2000-3000 arası telefon arıyorum. Kamerası iPhone kadar güzel olabilirse veya ona yakın olabilirse video fotoğraf konusunda olsun. Örneğin IPhone'larda 60 FPS video modu vardı o moddan herhangi bir Android telefonda olursa çok iyi olur. Yardımcı olur musunuz?
Üstüne cücük bir ekleyip poco x3 nfc almanızı öneririm

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Şarj uzun istersen iphone alma ama stabil işletim sistemi istersen iphone al apple batarya konusunda rezalet bence siz apple bakmayın
Üstüne cücük bir ekleyip poco x3 nfc almanızı öneririm
Poco telefonlar çok konuşuluyor gerçekten bahsedildiği kadar iyimi?

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Şarj uzun istersen iphone alma ama stabil işletim sistemi istersen iphone al apple batarya konusunda rezalet bence siz apple bakmayın

Evet, o özellikler yüksek fiyat bandında bulunuyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 öneririm. Bütçeyi arttırabilirsen Poco X3 Pro.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124

f/p ürünü desem Ad soyad olur hocam.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Xiaomi iphone dan geçenler için en iyi seçenek gibi. Bende o şekilde geçtim.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Xiaomi telefonlara bakabilirsin. Ben Poco x3 kullanıyorum kamerası gayet mükemmel olmasına rağmen aslında performans odaklı bir telefon. Xiaomi'nin daha çok kamera odaklı uygun telefonları da var. YouTube'dan araştır. Eminim Xiaomi sana göre olacaktır. Ios'dan androide geçmek zor olabilir ama xiaomi ara yüzü (bence) ios kadar iyi.