Öneri Nankör Kediler :)

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Yanına gidince kaçıyor namussuzlar.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Neden yere basamıyordu, ciddi ise acısından gitmiş olabilir veya yavruları olabilir... :(
Yok erkekti, yavrusu yoktu ama karnında boşluk vardı bi trafı şimandı anlamadım ne olduğunu, kulaığının bi tarafına sanki çentik atmışlar gibi küçük bi kesik vardı, ikiye ayrılmış gibiydi ama çok küçük bişe, doğuştanda olabilir, otururken o ayağının üstüne oturamıyor ve yatamıyordu.
Bende anlamadım neden olduğunu hocam :(, çekip gitti hemen zaten :D

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Neden yere basamıyordu, ciddi ise acısından gitmiş olabilir veya yavruları olabilir... :(
Hocam kedi alıştı, hergün karnını doyurup gidiyor, işi görülüyo tamam bana eyvallah :D
kedinin ayağına dikkatlice baktım kan izi vardı, biriyle kavga etmiş herhalde, ama üstüne basabiliyor artık yavaş yavaş

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
İyi yapmışsın. Ayağına basamıyorsa et vermen iyi birşey. İyilik yapmışsın. :) ?
Şöyle diyim sana, bıçak ile kesemedim, avucumdan büyük et vardı, garibim nasıl acıkmışsa öyle hemen yedi :D, sokak kedilerinin bir huyu var önüne ne atsan yer yani attığını yememezlik yapmaz asla, benim evde kedim var, tuzu olucak, biberi olucak, kuşbaşı olarak dilimlenerek verilcek yoksa yemez :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle diyim sana, bıçak ile kesemedim, avucumdan büyük et vardı, garibim nasıl acıkmışsa öyle hemen yedi :D, sokak kedilerinin bir huyu var önüne ne atsan yer yani attığını yememezlik yapmaz asla, benim evde kedim var, tuzu olucak, biberi olucak, kuşbaşı olarak dilimlenerek verilcek yoksa yemez :D
Eve ilk getirdiğimde herşey veriyodum yiyodu şimdi etoburlaştı :D